Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek najboljši prijatelj je to sestra,brat …..

najboljši prijatelj je to sestra,brat …..

kdo so vaši prijatelji res tisti najboljši, a je to sorodstvo (brat,sestra…) sošolec iz OŠ,faxa,sodelavec,sosed?

Mož.

Meni mož in sestra

Samo od žlahte stran !

Kolegici s faksa. Sta mi kot sestri.

Težko rečem.
Ne zaupam kaj dost nikomur.

Sem edinka, sorodniki so sorodniki, seveda tudi prijatelji, ampak ne najboljši.
Najboljši prijatelji so:
Ena soseda, ampak sva prijateljici še od prej, ko ni bila soseda ( oženla je enga tipa, s katerim sem jaz šmirala – prijatelji smo zdaj vsi s partnerji vred)
Pa tri zdaj sokrajanke, vendar smo prijateljice od takrat, ko dve še nista bili iz našega kraja.
Iz O.Š. so se večinoma odselili, ostalo šolanje sem nadaljevala 140km od doma in nismo več v stikih, razen občasno, vendar to niso najboljši prijatelji.
Ena iz srednje šole se je preselila na Dansko, letos pa me je spet poiskala.
S tremi babami, ki so res najboljše in so čisto moje, imamo približno enako stare malčke, tako tavečje kot tamale.
In na najboljšega prijatelja ne smem pozabit, njega pa sem dobila v kompletu s partnerjem – prej je bil njegov najboljši prijatelj, zdaj je pa moj, ma raje babji čvek, jaz pa tud rečem katero o avtih, če je treba, vendar si zaupava tudi pikantne podrobnosti in se rešujeva iz gužve, ko je potrebno. Je pa res, da en drugemu ne jokava na rami ( smo pa prijatelji vsi s partnerji vred).
Tako, to so moji!

Dva…. prijateljica iz srednje šole in prijatelj iz študentskih let.
Do neke mere pa vsekakor mož…a so stvari, ki jih tudi on ne rabi vedeti…

sošolka iz srednje šole, sestra, bivša sodelavka in sodelavec.

Najboljša prijateljica je sošolka iz srednješolskih časov, slišiva se pogosto, vidiva malo manj pogosto, sva pa kot sestri.

Najboljši prijatelj je moj prvi bivši. Skupaj sva bila 3 leta, ampak na koncu sva postala bolj kot brat in sestra, tako da sva prekinila in od takrat naprej je moj zaveznik.

Seveda fant je tudi moj prijatelj, ampak nisva še dolgo skupaj, tako da je trenutno bolj fant kot prijatelj, čeprav mu povem vse 🙂

Sošolka iz OŠ je moja najboljša prijateljica od tedaj, je pa to ena najbolj poučnih, najlepših in najčistejših stvari, ki se je v mojem življenju spletla, poleg staršev se ve.

Hm, najboljša prijateljica bi lahko rekla da je moja sestra, res da ji čisto vse ne povem ampak se štekava, imam pa še prijateljco, ki sva skupaj že kar dolgo-sošolka v OŠ, pa v srednji in tudi sedaj ohranjava stike.
Mož-lahko rečem da mu povem vse, čeprav se mi zdi da pač so moški čisto drugačni kot mi ženske in kakšne stvari ki nas zanimajo njih ne tako da to rajši predebatiram z sesto ali prijateljico.

Moj izvenzakonski partner in sestra.

Prijateljica iz študentskih dni in sošolka iz OŠ.

New Report

Close