Najdi forum

ko zavrnem moža on otrpne

Punce zdravo,

prosila bi za vaš nasvet…namreč

noseča sem 14 tednov, hvala bogu slabosti pojenjajo, imamo malega starega 2,5…jaz utrujena.

In kje je težava?Moja želja po spolnosti je enaka nič, a moževa želja po spolnosti je enaka miljon. Jaz bi se crtala, stiskala, božala a moj mož ne gre mimo mene ne da bi me poželjivo prijel za rit in še kje drugje. Mene pa to moti!

Če me on boža,crklja….ima vedno en cilj, meni pa ta cilj vedno ne paše in ko ga odvrnem on otrpne, se obrne in ostane hladen ko led. Meni pa bi še vseeno pasalo, da bi me naprej crkljal. vedno mu rečem, da a če pride do sexa je vse OK če ne pa konec z igro? Jaz imam pa slabo vest in občutek, da skozi iščem neke izgovore. In sama opažam, da se zadnje čase raje takim situacijam izognem, kot da moram imeti občutek, da se nekaj izgovarjam. Tako,da sploh ne iščem njegovega objema, poljuba…in mi je za to full žal.

sej ne rečem je zlat mož, mi zelo pomaga, vseskozi mi govori kako sem mu lepa, sexi…itd, ampak meni počasi te besede najedajo, saj se sama sploh ne počutim tako.

a sem res čudna?
meni je full hudo…a ima katera kako podobno situacijo in kako to rešuje

hvala

Ja malo si porihtaj, ker po vseh odbračanjih bo šel drugam ti boš pa tukaj pisala, da ti je pobegnil in te pustil nosečo.

Sedaj štekam Sasheen (al kako že), kaj je prejšni teden skušala povedat!

Oprosti, ampak doma imaš egoista, ki te vidi kot seksualni objekt.
Pojma o ženski psihi nima nobenega.

Nič nisi čudna, to, kar se ti dogaja, je popolnoma normalno. Zanosila si, tvoje telo je na nek način izpolnjeno in jasno želje po seksu ni – tvoj tip pa tega ne more dojeti in te še kaznuje.

Žal mi je, a gre za tipični moški šovinizem, ko si moški lasti žensko telo, in če mu ne da, jo kaznuje.

Ja, seveda, ti govori, da si lepa, seksi, ker je potreben in te hoče izloriščat za spolne usluge, kljub temu da tebi do tega ni. Dela s tabo kot z objektom.

Čas je, da se postaviš zase. Pogovori se z njim temeljito in mu povej, kako se počutiš.

Sicer pa zakaj bi sexala ne – zdaj si tako dobla kaj si hotela!
Imaš že 2 – moža počasi več neboš rabila ne?

Bog se te usmili, Aredhel, si pa res žrtev patriarhalnih vzorcev, kjer je žena možu le objekt za zadovoljevanje.

Tak dedec naj kar gre drugam – čim prej in čim dlje!!

Vsaj od mene, žal pa vidim, da ogromno žensk tako razmišlja. In takim odnosom še celo rečejo “ljubezen”. Groza, res.

Moj nasvet je: pogovor. Povej mu kaj čutiš, kaj pričakuješ, kako se počutiš. Ženske pričakujemo, da bodo naši možje brali naše misli:) pa jih ne:)))) tako jim moramo zadeve razložiti, povedati in potem razumejo. Stavim, da bo tudi pri tebi tako.

LP, meti

no ja, na tak način bi se dalo razmišljat tudi obratno: da ji on prestavlja le plemenjaka oz. orodje za potešitev materinskih nagonov.

A ti to o meni pišeš? Mojo ženo so pri vseh nosečnostih mučile hude slabosti. Drugače drobne, majhne prsi so se ji med nosečnostjo povečale za nekaj številk. Kako naj grem mimo brez dotika?

To sem jaz mojemu (bivšemu) možu tudi zelo zamerila.
Pred poroko sva se lahko crkljala “kar tako” ure in ure…brez seksa
(najbrž ker nisva imela kje haha)…potem je bilo pa točno isto.

Lubčka sem “dobila” samo kot uvod v seks, pobožati me je znal samo še
kot (površno) predigro…res se bedasto počutiš.
Kot kanta ….
Verjetno drugače ni znal, mene je pa (nosečo ali ne) vse že vnaprej
minilo…

Dejta se pogovoriti o tem, mogoče bo poštekal.
Moj ni…pa mu sem velikokrat rekla… 🙁

Ah kje so ti časi,takrat sem najbolj uživala v sexu,sebi in pa njemu takrat najlepša.Sedaj ja zdaj bi pa menjala tvojega dedca za mojega,samo glede sexa mislim,ostalo je vse b.p.,otroka ljubi,pomaga mi…toda jaz pa lačna in potrebna sexa :O(((,1X na mesec,2X je že praznik,ker se vprašam če se bliža menstruacija in je mesec naokoli.Ja res hudo,ker se ful štekava,sva najboljša prijatelja,a živi z mano kot s sestro,vprašam se če mu še sploh kaj pomenim,to bi naj bilo to?.Toda počasi mi daje mislit,je to dovolj,bo zmeraj tako,kako dolgo bo še tako???,žal iskreno povedano,resnica je taka,zato ne obsojam ljudi,ki skačejo čez plot,ker če sem doma sita,ne bom grizla naokoli.In pazi tudi ti,da ne bo tako.
Želim ti vso srečo,sleci se,stopi pred ogledalo,in začni uživati v svoji koži,ko boš dosegla to,se boš lahko prepustila tudi njegovemu napeljevanju k seksu,če pa ti do tega res ni,pa imaš dve zdravi roki,če boš še uporabila usta in malo domišljije,ti bo najbolj hvaležen,ko boš videla kako uživa,boš srečna tudi ti,sploh ker uživa pod tvojimi rokami.Vse bo še dobro!

Razmnoževalne nagone si pa pač potešujeta oba med sabo. Kaj pa misliš, da je seks drugega kot to.

In kakšni NJENI materinski nagoni – kaj, a on pa ne bo froca imel ali kako?

Matr me taka razmišljanja pogrejejo.

In če je že ženska tista, ki mora zadevo donosit in na svet spravit, naj ima moški vsaj toliko spoštovanja, da jo razume.
Sicer pa, kot sem rekla, očitno živimo še vedno v srednjem veku. Dobro da je kar ne posili ali premlati, ker mu ne da.

no, nekateri pač ne seksamo izključno v razmnoževalne namene. če vidiš ti v tem edini smoter, je to seveda tvoja pravica. Upam le, da si (ali boš) dobila dedca z enakimi pretenzijami, čeprav takih ni prav veliko.

Glede razumevanja se strinjam, ampak za to bo treba kaj več kot le mulo kuhat, se obračat in pritoževat. Razumem pa tudi moža, da se mu je malo težje samo cerkljat in če se od njega pričakuje odrekanje, potem bi bilo zelo lepo, pričakovati razumevanje tudi od nje.

No, glede na to, da ti je razplod edini smoter seksa, ne pričakujem, da boš to slednje razumela :-)))

Dajta narest kompromis – na parne dni seksajta, na neparne se samo crkljajta… ali pa zjutraj seks, zvečer crkljanje…

Kje je pa to rekla? Madona babe, ste žleht.

Noseča, jaz te pa razumem in točno vem, kako se počutiš, saj sem se jaz tako počutila eno leto po porodu. In seveda je tudi moj težko razumel, še težje prenašal. K sreči so se hormoni potem uredili, in je bilo spet vse tako, kot prej.

Dečki enačijo seks z imeti rad. Poskušaj mu dopovedati (vem, da je skoraj nemogoče), da ga imaš neskončno rada in da če ne seksaš z njim, ne pomeni, da ga nimaš rada.

Jaz tudi mislim, da če imaš koga rad je to povezano s sexom 🙂

dečkom je to, kar je pomembno, sex. ostalo jih povečini ne zanima.
tudi to, da ga imaš mogoče neskončno rada.

punce hvala vam za vaša mnenja…

ne nisem z njim le zaradi potešitve materinskih čutov…

imamo se lepo, kot družina smo super,

le ta mali problemček je, ki se obema iz svojega zornega kota zdi ogromen.

Jaz željo po seksu še nekje najdem vendar ne tako pogosto kot prej in ko nisem bila noseča sem bila zelo aktivna…sedaj pa se mi je malo zamerilo oz. uprlo.

Vem, da tukaj je glavna komunikacija!!!in da če se ne bova znala pogovarjati ima to lahko resne posledice.

Po vaših odgovorih sprejmem tako mnenja meni v prid kot mnenja njemu v prid in bom poskušala potegniti eno nama razumsko črto…seveda v pogovoru z njim.

dečkom je to, kar je pomembno, sex. ostalo jih povečini ne zanima.
tudi to, da ga imaš mogoče neskončno rada.[/quote]

To je žal res. Sploh ne opazi, če je vse zrihtano, oprano, zlikano, pospravljeno, otroci popedenani, to mu seveda nič ne pomeni. Če pa mu dam, četudi na hitrco, sem pa najboljša žena. kdo bi to razumel.

hehe…

zdej bi ji napisala isti odgovor slej ko prej ko se mu bo ponudilo bo šel drugam…mogoče samo 1x ampak definitivno če bo imel možnost bo šel…pa to da jo ima rad gor al pa dol…itak sexajo brez čustev, samo za potešitev tko da….

mama2831 O:)))) sem se kar nasmejala.Da bo boljše?Jaz že 5 let po drugem porodu upam na seks pred nosečnostjo.Kakšen je bil?Redni odnosi,1-2x na teden,bodisi zjutraj pred službo ali zvečer, tudi do jutranjih ur,ne pa 1x na mesec.Bom rekla seksu menstruacija II.,ker tudi pride 1x na mesec,res žalostno,da sem ob možu potrebna seksa.

New Report

Close