Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje ko ima žena katero mož cel life vara ljubimca

ko ima žena katero mož cel life vara ljubimca

in mož to zve,jaz se pa smejim in smejim..
kaj porečete na to babe?jaz se samo smejim

Bravo, če je res. Je res? Govoriš o “tvoji”?

ja o moji 🙂
danes je bila pri meni na kavici,jaz mu pa ne dvigujem,samo smejim se:)
se je včeraj izdal zvečer

nova
Uredništvo priporoča

Pol pa ex ljubica doživlja skor orgazme od revanšističnega užitka:)))

TPM, a si ti kdaj razmišljala, da bi Venezuelcem prodala filmske pravice tvojega ožjega plemena. Za kategorijo telenovel bi bila gledanost najbrž izjemna. Pod predpostavko, da ničesar v zgodbi ne spreminjajo. Še bolje pa, če bi snemali kar v stilu Trumanovega šova:) verodostojnost še večja.

Face ste, neumorni:)

Kaj je pa to takega? Saj ne živita več skupaj. Na papirju sta poročena, sicer pa živita vsak svoje življenje. A je to potem ljubček? Za moje pojme ne. Ona ima pač novo zvezo. Vprašanje časa. Samo jajc, da bi se ločila, pa še zdaj nima.

pri nas se dogajajo samo trilerji,telenovele odpadejo..

pa sam za info-jaz držim z njo,če še nisi opazila,tiste ki vejo zakaj se gre,že vejo kaj mislim z besedo se smejim

11 let predolgo je čakala

eh babe ,kdo bi vas zastopu

pri nas se dogajajo samo trilerji,telenovele odpadejo..

pa sam za info-jaz držim z njo,če še nisi opazila,tiste ki vejo zakaj se gre,že vejo kaj mislim z besedo se smejim[/quote]

Ma neeeee, vse vem, vso zgodbo poznam najbrž skoraj tako dobro kot ti, ker si res pridna na MONu. In vem, da držiš s soprogo od ex-a. Samo ne zato, ker bi do nje gojila plemenita prijateljska čustva in ji privoščila nekaj sreče, ampak ker je ona ena tvoja podaljšana roka maščevanja. Pa saj to veš:)

Kaj je spet narobe zdej? če je govora o ženi tvojega ex, pravim da škoda, da si enega ni omislila že prej. Ni veliko za zastopit :)))

a pol pa ok ja,sej si ga je ,sam za tega je zvedu:)

Ej, TPM, izdaj mi prosim skrivnost, kaj si po poklicu? :)))))

pri nas se dogajajo samo trilerji,telenovele odpadejo..

pa sam za info-jaz držim z njo,če še nisi opazila,tiste ki vejo zakaj se gre,že vejo kaj mislim z besedo se smejim[/quote]

Ma neeeee, vse vem, vso zgodbo poznam najbrž skoraj tako dobro kot ti, ker si res pridna na MONu. In vem, da držiš s soprogo od ex-a. Samo ne zato, ker bi do nje gojila plemenita prijateljska čustva in ji privoščila nekaj sreče, ampak ker je ona ena tvoja podaljšana roka maščevanja. Pa saj to veš:)[/quote]

ugovarjam,men je ženska zelo simpatična in ji privoščim,tako kot sebi..
maščuje se pa lahko samo on meni 🙂

zakaj je to pomembno,kaj poslovno počnem?

Kar tako me zanima…. Samo zanima me…:=)))))

Jaz vedno pravim, da življenje piše najbolj neverjetne romane in scenarije,po katerih ne bi nikoli posneli filma, ker bi režiser menil, da mu ljudje ne bi verjeli, ker je preveč “neživljenjski”…

Sicer pa BRAVO za ženo! Kako pa on to prenaša, zdaj ko je izvedel? Pa valjda ni pričakoval, da bosta do konca življenja obe z njim?!

Ta prava Monika, tebe je že uničil oziroma se ti je že maščeval, saj ne razmišljaš o ničemer drugem kot o njem. Jaz sem prebrala le del tvojih pisanj v zvezi z njim, pa iz vsega zaključujem, da si ti hotela, da se dokončno loči od žene, pa tega ni hotel storiti in si poskrbela, da je žena izvedela. On je njo prosil, da naj ostane z njim, tebe je pa odvrgel. In ti se ne moreš pobrati, ker si 11 let vedela, da te nima rad, pa si se slepila in na koncu dobila potrdilo, da je tako. Al se motim?

Težko da ne bi razmišljala o njem, če ima z njim otroka, ne? Za povrh se je pa še preselil čez cesto…

Imaš pa rahlo selektiven spomin.

Ne bom niti komentirala….me še danes boli glava od včerajšnjega tvojega pisanja na temo ljubic….
Pa vendarle….bravo za ženo!

Dre*k pa bravo za takole, da si po četrt stoletja varanja, priležnic, kukavičjih otrok… še vedno z njim deli posteljo in mizo z izgovorom, da čaka, kdaj bo crknil, da bo dedovala za njim!! Ženska je totalna slabička! Ta tip ima pekel že na zemlji v podobi (najmanj) dveh babnic, ki sta se mu obesili za vrat vsaka s svojimi scenariji, kaj hočeta od njega. Kriv si je pa sam, ima ju zato, ker je točno (najmanj) dve taki potreboval. Vredni so eden drugega.

Aplavdiram samo ženskam, ki poskrbijo za svojo izobrazbo, finančno neodvisnost in ohranijo poštenje in pokončnost (beri: če se zmotijo pri izbiri partnerja, odidejo takoj takrat, ko ugotovijo, da je ta slabič in lažnivec).

New Report

Close