Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Vest ljubice

Default avatar

Rožica

Ko že toliko pišete o ljubicah....

Zanima me ljubice s kakšno vestjo živite, tiste ki so vas razkrinkali in tiste ki vas še niso? Res me zanima.
Default avatar

Sunny

Očitno so ljubice danes v modi, tem o njih kar mrgoli ;)
Default avatar

Ta prava Monica

[quote Rožica]Ko že toliko pišete o ljubicah....

Zanima me ljubice s kakšno vestjo živite, tiste ki so vas razkrinkali in tiste ki vas še niso? Res me zanima.[/quote]

Razkrinkali nas-pri čem,glede česa..glede tega ,da smo ljubice,vprAšajte se raje s kakšno vestjo živi tisti,ki vara,ne s kako vestjo živijo ljubice.sMEŠNO VPRAŠANJE.
vESTJO DO KOGA..SEBE,ŽENE,OKOLICE..NE RAZUMEM kaj sprašuješ natanko?
Default avatar

metulka

Cvrle se bomo/bodo v peklu, bi to rada slišala? Zapeljani tipi bodo se bodo pa pokesali in se svojim dobrim ženičkam pridružili v nebesih.
Moja vest je na tem področju čista. In če bi se soočila z dotično, bi ji tudi razložila, zakaj.
Svet ni črno-bel in tudi ljubezen ne.
Default avatar

ex ljubica

Ta prava Monica, Rožica najbrž misli, kako se ljubice počutijo, kadar aretirajo nebogljene poročene moške, jih z lisicami priklenejo za rešetke in prisilijo, da morajo na smrt prestrašeni ubožci razlagati, kako jih žena ne razume in če ne bi bilo otrok, bi že zdavnaj spakirali in zapustili to mrzlo domače ognjišče. Najhuje je verjetno takrat, ko morajo revčki proti svoji volji z ljubico še seksat in to s tako brzino, da uspejo pritečt domov nekje do 11h zvečer, ko je konec košarke ali plavanja, kamor redno hodijo dvakrat na teden.
Default avatar

Ta prava Monica

[quote ex ljubica]Ta prava Monica, Rožica najbrž misli, kako se ljubice počutijo, kadar aretirajo nebogljene poročene moške, jih z lisicami priklenejo za rešetke in prisilijo, da morajo na smrt prestrašeni ubožci razlagati, kako jih žena ne razume in če ne bi bilo otrok, bi že zdavnaj spakirali in zapustili to mrzlo domače ognjišče. Najhuje je verjetno takrat, ko morajo revčki proti svoji volji z ljubico še seksat in to s tako brzino, da uspejo pritečt domov nekje do 11h zvečer, ko je konec košarke ali plavanja, kamor redno hodijo dvakrat na teden.[/quote]

haha
samo kaj je s temi ženskami,so še bolj zmešane k desci..ljubica in slaba vest,zanimivo,nikjer pa ne zasledim vprašanja kako vest imajo moški,ki to delajo-serijsko seveda in se vedno vračajo v to kot praviš mrzlo ognjišče....
Default avatar

[email protected]

to je tako, kot če bi žene alkoholikov nagovarjale in spraševale proizvajalce alkohola s kakšno vestjo lahko živijo in prasci nastavljajo flaše njihovim možovom v gostilnah.

res je za ves sranje v zakonu lažje krivit eno tretjo osebo, kot pa svojega moža (ali bognedaj sebe). in namesto da se začneš sprašvat kaj je narobe v zakonu, greš nagovarjat ljubice in si zamišljaš, kako bi bil njihov zakon popolnoma drugačen, če jih na tem planetu ne bi bilo...

za razliko od moža, ljubica ne vara nikogar, prav tako mu ne drži noža za vrat, da bi morala met slabo vest al kaj... zakaj bi ji moralo bit mar za tam eno neznano žensko res ne vem, to je stvar vesti njenega moža in ne ljubice. našla sta se s človekom, s katerim ji pač paše preživljat čas, mož pa je našel pri njej tisto kar mu manjka doma. če mu ne bi nič manjkalo in če bi imel popoln zakon, ga sto ljubic v vrsti ne bi zvabilo medse...
Default avatar

ex ljubica

Kiklca, končno nekdo, ki razmišlja realno!
Želela bi, da bi tvoj sestavek prebrale številne poročene gospe.
Ker bi potem morda ne želele več razkrinkati ljubic (kaj nedovoljenega pa počno?), pač pa svoje može.
Default avatar

morje69

Ljubice so brez vesti. Premišljujejo samo o sebi, o svojem plusu, svojem užitku. Ne zanima jih, da s tem razdirajo, rušijo. Mogoče jih to celo veseli. Mogoče se ravno zato odločajo za poročene, da dokažejo, da itak nihče ni zvest in da je zato biti bolje ljubica, kot žena, ki mora še delati.
Default avatar

Ta prava Monica

[quote morje69]Ljubice so brez vesti. Premišljujejo samo o sebi, o svojem plusu, svojem užitku. Ne zanima jih, da s tem razdirajo, rušijo. Mogoče jih to celo veseli. Mogoče se ravno zato odločajo za poročene, da dokažejo, da itak nihče ni zvest in da je zato biti bolje ljubica, kot žena, ki mora še delati.[/quote]

haha

mislim da je bolj obratno,poročeni možje premišljujejo samo o sebi in o svojem užitku,ne zanima jih da s tem rušijo-razdirajo svoj zakon,garantirano jih to celo veseli,sploh če je ljubica zelo poskočna v postelji in ima podmazan jeziček.Vsak dan znova dokazujejo,da niso zvesti in da je zato bolje obrdžati kuro v hiši,ker ljubice lahko po mili volji menjaš,kure brez mozga pa ne rastejo ravno na jablani,zato drži jo z obem rokama in glej ga zlomka,ta ista kura skrbi za njegov dom in dela zanj.Raj na zemlji.
Default avatar

Sunny

Sej nočem biti tečna, ampak se mi zdi, da zadnje dni prebiram tukaj samo še o ljubicah... Če ne točno na tem forumu, pa na starševskem čveku ali kje drugje.

In vedno tudi enake debate, v stilu: "ljubice razdirate družine", potem se oglasijo druge: "ne pa ne, moški so tisti",.... a ma vedno, vedno enako.

Uhhhhhh.... jih sploh ne bom več brala.
Default avatar

Sunny

Aja, pa ne me zdej napasti, če nisem točno povzela razmišljanja enega ali drugega tabora, ker se sploh nočem vtikati v to debato.

pa lep dan vsem :)
Default avatar

morje69

Varanje je tako dobra večna tema. Seks, prevare in laži. In kot veš, se to vedno prodaja kot vroče žemljice. Zakaj bi bil forum izjema.
Default avatar

bbožena

Odlično kiklca! Se podpišem, krivda se išče vedno nekje drugje. Najprej naj se "kure" (kot jih poimenuje Monica ljubkovalno) zamislijo nad seboj, kje so naredile one napako, da se je zakonski mož začel ozirat okol. Nehale so se depilirat, obržale "poporodno" težo po dveh otrocih, frizer se obišče za velikonočne in božične praznike, da ne govorimo o "glavobolih" v domači postelji. In pol je "kriva" una druga ženska, k ga je speljala oz. kot piše morje69 - se "odločila" zanjga. Ah ne ga lomit!!!
Default avatar

Tati*

Nisem bila ljubica in si tega tudi ne bi dovolila. Jst ne vem a take ženske nikoli ne razmišljate o tem, da bi mele svojo družino?

Ja moški, ki vara je absolutno kriv, samo ljubice se pa tud obnašate kot da niste nič krive, a ko bi enkrat dobile moža in imele otroke in bi si najdu on ljubico je ne bi krivile, ne samo svojega bi krivile, jst tega ne verjamem. Takrat bi bla zihr kur.a in ne vem kaj še vse.

Ne vem no ne poznam nobene ženske, ki bi bila ljubica, če pa bi jo poznala bi ji pa direkt povedala, da takega obnašanja ne odobravam.
Default avatar

Ta prava Monica

[quote Tati*]Nisem bila ljubica in si tega tudi ne bi dovolila. Jst ne vem a take ženske nikoli ne razmišljate o tem, da bi mele svojo družino?

Ja moški, ki vara je absolutno kriv, samo ljubice se pa tud obnašate kot da niste nič krive, a ko bi enkrat dobile moža in imele otroke in bi si najdu on ljubico je ne bi krivile, ne samo svojega bi krivile, jst tega ne verjamem. Takrat bi bla zihr kur.a in ne vem kaj še vse.

Ne vem no ne poznam nobene ženske, ki bi bila ljubica, če pa bi jo poznala bi ji pa direkt povedala, da takega obnašanja ne odobravam.[/quote]

vi krivdo posplošujete,nevem kolikokrat naj vam še napišem,da boste babe dojele..ljubica si je kriva za svoje trplenje v takem razmerju-to je edina krivda,ki jo ima,se pravi kriva je sama sebi da si dopušča določene stvari..ni kriva ženi,njuni družini in ponciju pilatu ampak samo sebi-razen če je tudi sama vezana..takrat odgovarja še svojemu možu in svoji družini..
vsak naj odgovarja izključno za svoja dejanja in tistemu kateremu mora odgovarjat.Ko enkrat to spregledaš je slika veliko bolj jasna.Nihče ti ni kriv,vedno si sam kriv za vse.In vedno lahko ukrepaš-no to pa vemo da ponavadi nobeden ne,prej se pokoljejo,kdo je večji pras..ec.
Default avatar

zakaj že?

Moj lover me je obletaval več kot leto dni. Nisem bila ne njegova prva in ne zadnja. Kdo je zdaj tukaj pacek? Moja vest je običajno zelo delavna, ampak v tem primeru čisto mirno spi.

Razkrinkali? Nihče me / naju / ga ni razkrinkal. Ko sem se odločila, da se tako ne grem več, sem ga pustila. Pa se je potem še več kot pol leta slinil.

Za tiste "Meni se pa to že ne bi moglo zgoditi", pa samo tole: Meni se je ta fraza zataknila v grlu. Never say never.
Default avatar

AnNAIS

Po mojem menju ljubica tudi nosi del odgovornosti, ko se spusti v razmerje z moškim, ki je že oddan. Nima poštenosti ne do njegove žene in družine, še najmanj pa do sebe.
Kar pa ne zmanjšuje odgovornosti in krivde moškega, ki je po mojem nosi največ in niti njegove žene, če se ni potrudila za odnos.
In seveda obratno, krivda moža in niti napake njegove žene, ne zmanjšujejo odgovornosti ljubice, ki jo ima, ko se odloči, da bo z oddanim moškim.

Moje mnenje pač in moja načela.
Default avatar

Ta prava Monica

[quote AnNAIS]Po mojem menju ljubica tudi nosi del odgovornosti, ko se spusti v razmerje z moškim, ki je že oddan. Nima poštenosti ne do njegove žene in družine, še najmanj pa do sebe.
Kar pa ne zmanjšuje odgovornosti in krivde moškega, ki je po mojem nosi največ in niti njegove žene, če se ni potrudila za odnos.
In seveda obratno, krivda moža in niti napake njegove žene, ne zmanjšujejo odgovornosti ljubice, ki jo ima, ko se odloči, da bo z oddanim moškim.

Moje mnenje pač in moja načela.[/quote]

spet lastninjenje,vse lahko ukradeš denar,avto,dragulje-le človeka se ukrasti neda,on gre sam..in ko nekdo gre gre po svoji volji,ni tu nobene vudu magije:)
Default avatar

vest ljubice - kaj za boga je to

[quote Tati*]

[/quote]

Enkrat na svete čase se zgodi, da se moški odloči za ljubico in pusti ženo. In potem postane ljubica žena in je seveda druga pesem. Postane kura. In se boji, da bo njen možen odšel z .... ljubico. Mislim, da se tega poročene ljubice bojijo najbolj. Ker točno vedo, kako so ga one speljale... In prav jim je.