Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se spečejo jajca?

Kako se spečejo jajca?

Ok, ne se zgražat, ampak res ne znam. Zjutraj si je moj dragi, s katerim sva nedavno začela živeti skupaj, zaželel jajca na oko in zdaj se že celo dopoldne norčuje iz mene. Jajca so bila namreč spodaj čisto zažgana, eno je bilo razlito, eno pa čisto surovo in še tista nagravžna sluz je ostala. In je rekel, da si ni misli, da lahko nekdo še pri jajcih na oko zaj….
Pač nisem nikoli kuhala, ker mi ni bilo treba, jajc pa itak ne maram. Ampak zdaj se bom očitno morala naučiti, če nočem poslušati njegovega zgražanja in norčevanja. A sem jaz res edina, ki ne zna speči jajc???
Torej, kako se spečejo jajca na oko in kako umešana jajca? Hvala

kot prvo, zakaj si jih ni sam spekel? če bi se nekdo delal iz mene norca, naj izvoli sam kuhat.

kot drugo, če hočem jajce na oko, ponev pokrijem s pokrovko, da topel zrak zakrkne sluz tudi zgoraj. razlijejo se pa jajce, če niso čisto sveže in ne paziš, ko jih razbijaš.

če pa pečeš umešana jajca, si jih pač zmešaš v ponvi, ko jih ubiješ not.

spodaj pa so bila zažgana zato, ker si jih pekla na previsoki temperaturi.

Hvala, ariadne, ampak, a mi lahko prosim celoten postopek opišeš? Kakšna mora biti temperatura, kliko časa se pečejo, itd.?
Sem ga zdaj vprašala, zakaj si jih sam ne speče, pa je utihnil. Verjetno jih ne zna ha.

nova
Uredništvo priporoča

Kaj takega pa ne bi pričakovala od človeka nad 14. leti. Res, pa nisem nesramna ampaka kaj takega pa še ne, no. Sorry!

A lahko vprašam, zakaj? Pač nismo vsi za vse.

pa ne no… ni tu znanosti… samo očitno ne smeš dati plošče na najvišjo temperaturo, ampak jo potem znižaš, ko jajca že ubiješ not. pečeš jih pač , da je zakrknjeno… nimam pojma kako dolgo…. par minut.

kar se pa zgražanja tiče… je ravno včeraj ena razlagala, da je šele na faksu izvedela, da se pire lahko naredi tudi iz krompirja, če slučajno instant pireja nimaš pri roki… vsak po svoje… kje pa piše, da moraš vse znat.

je pa najboljša jajca pekla moja pokojna babica… na maščobi in štedilniku na drva…

Ti zajtrk,ali se delaš norca in ti je dolgčas,ali si pa res BUTASTA.
Kako si pa zdaj živela,ko nisi imela fanta?
Si jedla juho v konzervi,pice,….?Kaj si zajtrkovala?Si znaš sploh kruh namazat in kavo skuhat?:((((

Še enkrat hvala. Ampak imam še eno vprašanje (sem zdaj prav obsedena s tem in s ehočem naučit). Kaj pomeni, da jajca zakrknejo? In kako se znebiš tiste sluzi?
za pire pa sploh ne bom spraševala …

To je pa res žalostno 🙁

Sem že zgoraj pojasnila, da mi pač ni bilo treba nikoli kuhati, ker sem imela težek študij (sem delala dva faksa pa potem še magisterij pa v tujini sem študirala, kjer sem jedla zunaj), in mama ni dovolila, da zgubljam čas. Ampak saj to ni bistveno, zdaj se bom naučila in ni se treba zgražati.

Kave ne znam skuhat, ker mi je zanič in jo ne pijem. Ok, linčajte me…

Potem pa pusti fanta in pojdi naprej študirat,potem se ne rabiš ubadat,kako se pečejo jajca.

Se pravi da imaš narejen magisterij, kar pomeni da moraš biti stara nekje 27 let? Mama ti je torej naredila ogromno medvedjo uslugo…
A sploh znaš kaj skuhat? Če ne znaš se vpiši na tečaj sestre Nikoline oz Vandeline (ne vem točno katera ima tečaje), in pri teh letih ne zgubljaj časa…
Ljubezen gre namreč tudi skozi želodec!

Zakrkne pomeni da sluz postane bela in se strdi! To dosežeš tako da jajca pokriješ s pokrovko in pečeš na majhni temperaturi, zgoraj ga malo posoliš, jajce pečeš par minutk. Rumenjak se ne sme strditi, le beljak.

Umešana so taka da jih sklofaš v posodi, posoliš, spečeš kot palačinko (če veš kako se palačinka speče ne bom še tega pisala, če pa ne veš pa povej, pa ti napišem še to). Pečeš jih v ponvi na olivnem olju, kakšno dobro minutko na vsaki strani.

~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~*~~ ~~~~~~ Nosečnost je najlepši del življenja ženske... ~~~~~~

Ja pa saj je rekla, da ne mara jajc. Kako naj bi jih potem znala naredit? Ko rabiš, se pač naučiš. Če bi pa tukaj gor kdo spraševal nekaj enako preprostega iz računalništva, se ne bi noben zgražal, pa čeprav brez tega danes že skoraj težje skoz prideš kot pa brez kuhanja.

jaz pa jajca “ubijem” na olje in ko zakrknejo od spodaj, nagnem malo ponvo in z žlico pobiram olje z strani ponve in jo tako vročo polivam čez beljak dokler ni bel-simpl

Ja, kaj se zgražate. Punca pač ne zna kuhat in se zdej hoče naučit. In je treba začet pri osnovah. Jst sem tut totalni bimbo za kuhanje, ampak jajca snam pečt 🙂 Ti bom po moje povedala.
Olje v ponvo, ponvo na ploščo (plin). Ko se olje segreje (pa ne preveč, bože sačuvaj, da se začne kaditi), ubij jajce noter (pazi, da ne mlatneš preveč z jajcem po robu ko ga ubijaš, ker se ti bo razlil, raje najprej malo, pa potem rahlo še enkrat). Če imaš ploščo na največ, jo, ko začne jajce zakrknevat (to pomeni, da ratuje belo), zmanjšaj jakost plošče. Potem lahko pokriješ, kot ti je že ena predlagala, jaz pa raje tako naredim (ker tudi sovražim tisto sluz), da ko je beljak že cel bel, torej zakrknjen, na rumenjaku se pa vidi sluz, rahlo nagnem ponvo, da se olje skupaj zlije, in potem z žličko (čajno) zajemam olje in ga polivam čez rumenjak. Boš videla, da se začne delat zelo hitro ena bela opna. To delaj toliko časa, kolikor ti paše, pač odvisno od tega, koliko hočeš, da je tekoč beljak.
Vmes ponvo še ene parkrat malo potresi, da se ne jajc ne prime.
Bo šlo ?
Aja, za pire delat (pa ne iz vrečke) sem pa maher, kar vprašej :-)))

hvala bogu, da ene obvladate, kako se jajce spečejo pa juha iz vrečke naredi. ker to je bogme najpomembna dejavnost na svetu. če tega ne veš si ja na pol invalid.

največji hec je, da so ponavadi tisti, ki se pri teh stvareh najbolj zgražajo, na drugih področjih popolnoma funkcionalno nepismeni. se grem stavit, da je ena od teh zgoraj tu že spraševala, kako se email odpre ali pa formula napiše v excelu.

o.k., naj ti razložim, kako to delam jaz:

Jajce na oko: jaz vedno jajča najprej ubijem v skodelico, do vidim če je vse oki, potem pa ga dam v ponev, ki sem jo prej segrela ( ne preveč seveda ) in v segreto ponov vlijem malce olja ( sploh če je ponev teflonska daš olja res pikico.
Na olje zlijem previdno jajca in jaz takoj, ko se začnejo peči z vilico narahlo naredim krog okoli rumenjaka, tako, da malo privzdignem beljak in ponavadi se tako loči od rumenjaka. Ampak tu je potrebno malo prakse in previdnost.jajca nato solim ( poper po želji ), še malo premešam beljak, pokrijem za minutko s pokrovko ( ampak res le za hip ) in evo jajca na oko so pečena. TO je osnovni recept. Jaz pa na koncu predno pokrijem ( ostalo isto kot sem že opisala ) dam na jajca rezino dve sira ( jošta, gaude, edamca… ) čisto malo posujem z origanom ( tako, da ga ščešec zdrobim med dlanmi, da se aroma res razdiši ) in pokrijem za minuto. Taka so nama z možem najbolj všeč.

Umešana jajaca: Razbijem tri, štiri jajca v skodelico, solim in jih z šibo ( metlico od mešalca ) fino stepem.
Ponev segrejem, dolijem pikico olja in vanj zlijem jajca. malo, malo počakam, da začne cvrčati in potem z kuhalnico trgam in obračam jajce. Mešam, da se jajce čisto razdrobi in speče.
Ne rabiš predolgo peči, le da jajce ni več svetleče, kar pomeni, da se je spekel tudi beljak in vse skupaj ne bo sluzasto.
Pretreseš na krožnik in serviraš.
jajca pa vedno pečem na srednjem do šibkem ognju in s tem preprečim, da se zažgejo. je pa treba biti ves čas zraven, saj so jajca res hitro pečena.

Turška kava: V džezvo dam mrzlo svežo vodo in postavim na štedilnik.Proti vretju zakuham v vodo žlico rjavega sladkorja ( po pravilih se sladkorja ne da, ampak meni je taka dobra ). Ko voda zavre, džezvo takoj odmaknem z ognja in vanjo zakuham na skodelico ( odvisno koliko skodelic vode si dala? ) veliko žlico mlete prave kave.Džezvo dam nazaj na zelo šibek ogenj in mešam povrhu, da se “smetana” od kave malo usede. Ko spet zavre odstavim, malo počakam, da se kava “uleže”, jo zlijem v skodelico in prilijem malo mleka ( to je odvisno od okusa ). Postrežem in uživam.

Pire krompir ( po moje ):

Cel, surov krompir olupim in narežem na srednje velike kose.
Operem, čez nalijem mrzlo vodo, da je krompir pokrit, solim in dam na štedilnik.
Ko zavre kuham od 20 – 30 min na srednjem ognju ( toliko, da ne vre preveč.)
Odcedim, stresem v širšo posodo in pretlačim z tlačilko ( jaz imam plastično od Tupperware in je super ) za krompir.
še vročemu krompirju dodam veliko žlico ali dve masla ( samo maslo pride v poštev ) in veliko žlico kisle smetane. Spet pretlačim. Na koncu dolijem VROČE mleko. Približno deciliter na pol kg kromprija in spet pretlačim.
Mleko mora biti res vroče, da je prire potem res dober.
Ko je vse dobro pretlačeno je pire gotov.

Ha, jaz imam zelo rada kupček pireja na krožniku, na vrhu pa jajce na oko. Zraven še kakšna solata in meni super kosilo je pripravljeno.

Veliko veselja pri učenju kuhanja in dober tek želim.

Lepe praznike

Punce, hvala, super ste! Sem si shranila vaše recepte in bom jutri spet probala z jajci. (no, pa vidite, da tudi ve pečete jajca vsaka na svoj način).
Pa to tudi nisem vedela, da se da lahko gor sir (zveni prav okusno, mogoče še to probam)
Neki dan sem si kupila kuharsko knjigo, ampak tam si ne morem nič pomagat z njo, ker so tam recepti za tiste, ki znajo dobro kuhati. Jaz pa na primer ne vem, kako se naredi jušna osnova, bešamel in podobno in potem se niti tiste jedi ne lotim. Zakaj v kuharskih knjigah niso razložene te osnovne stvari? Mame ne morem klicati za take stvari, ker je zelo zaposlena (ima svoje podjeje in je tam 24 ura dnevno).
No, pa hvala še enkrat tistim, ki se ne zgražate in za recepte.

Še en recept za jajca na oko: vzameš jajce in ga zabrišeš v fantovo čelo, da se lupina razbije in se mu vsebina razlije dol po očesu.

Recept je ravno za take situacije, kot je tvoja: ko si tip ne zna/noče sam narediti jajc na oko, tebe pa zna zafrkavati na to temo.

Razumem, da ne znaš speči jajc, ker si se pač doslej posvečala samo izobraževanju, ne razumem pa, kako lahko tako zelo izobražena in (sklepam da tudi) svetovljanska ženska dopusti, da jo zafrkava eno tele zaradi tega. Če bi bil to fant, bi ti pokazal, kako se to dela, saj najbrž ni s tabo zaradi kuhe, tako pa pa je zgolj tele, ki še samo ne zna narediti nečesa, kar zahteva od drugih.

En nasvet, ki je tudi meni kot sveži kuharici prav prišel….
Če se kuhe lotevaš čisto od začetka in ne obvladaš teh osnovnih stvari, kot si naštevala, priporočam, da si kupiš knjigo, ki jo uporabljajo na Srednji kuharski šoli. Je odlična odskočna deska za začetnike in tudi sama sem jo precej uporabljala!

PA VELIKO VESELJA PRI UČENJU IN NAJ TI MOREBITNI SPODRSLJAJI NE VZAMEJO VOLJE!

Nehite jo zajebavat, če ne zna kuhat, no. Ste pa tut smotane.
Jaz pa jaček vedno ubijem najprej v eno posodico in ga potem zlijem na ponev. To pa zato, da sem ziher, da ni kake lupinice vmes, ali pa če bi bilo jajce kaj pokvarjeno, da ga že na krožniku pregledam. Pa še nikoli se mi ni razlil če sem ga iz sklečke prelila na ponev. Je pa res, da jajce na oko delam mogoče 3x na leto.
Kar se kuhanja kave tiče, jo pa tudi jaz ne znam skuhat, ker jo ne pijem. Če sem jo kdaj slučajno kuhala, je pa ven prišla neužitna vodena brozga, ki sem jo lahko samo še zlila stran.
Pa zase lahko rečem, da kuham zelo dobro, še bolje pa pečem slaščice. Sploh za moje torte se dobesedno grebejo.

Asya tudi jaz ne jem slaščic pa jih pečem non stop, ker jih jejo moji domači in obiski. To ni noben izgovor.

???

Kaj tiste ki ne znate kuhati kave niamate nikoli obiskov a kako? Kaj pa postrežeš? Sok iz tetrapaka? Saj menda 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi pije kavo in to najraje dobijo če so na obisku??

New Report

Close