Najdi forum

Tretja nosečnost

Punce mene pa zanima, če je bila pri kateri tretja nosečnost takšna, da imam občutek kot sploh ne bi bila noseča. V prvi sem bila aktivna do konca vendar s pol manj obveznostmi, v drugo za en drek že od začetka sam problemi, sedaj v tretji je pa da pokam od energije. Noseča sem deset tednov. Imam doma pet in pol letnika ter zelo živahnega enajstmesečnika, ki samo pleza in leze cel dan ter skor nič ne spi, ampak meni ni noben problem, sedaj je ura devet jaz pa ne vem kaj bi še naredila.

Me občasno kar skrbi, da ne bo predolg tok lepo. Pa še obakrat sem začela kg nabirat zelo zgodaj vse mesece, zdej so mi šli pa trije dol.

Z otrokom je na uz pokazal, da je vse ok.

Ali smo tretjič že toliko utrejene.

lp, vsem nosečkam še posebej tistim, ki imate rok v teh dneh.

Jaz sem morala lani cel december na ctg hodit.

Lepo in hitro opravite vam želim.

Huh, to pa je lepo prebrati…:)))
Jaz sem drugič noseča, pa nisem za nobeno rabo…skratka, tako kot ti…v prvi nosečnosti, super aktivna do konca, sedaj v drugi grooooooooza…komaj čakam, da mine nosečnost…ne vem, mogoče se kdaj opogumim še za tretje detece ;)))))) he, he ;))))))

Vse dobro do konca nosečnosti in še naprej ti želim!

Pati

Hm … mogoče bo pa punčka … :)))

Vidiš, jaz pa še vedno ne pokam od energije pri dveh majhnih, da bi se že kar podala v tretje … blagor tebi.

nova
Uredništvo priporoča

Bravo, vidiš, sedaj v 3. si že lepo navajena. Kaj bo šele v 4. ali 5. nosečnosti 🙂
Vso srečo ti želim, sicer pa tako veš da ena nosečnost ni enaka z drugo, enako pa so različni tudi otročki.

Ja, jaz sem že med tistimi, ki je bila v tretje, zelo lepo utrjena.
Od začetka sem imela ogromno energije,
ki pa se je ob zaključku sedmega meseca stopnjevala,
v devetem m. sem bila sitna kot še nikoli in sem komaj čakala, da grem rodit.

Ko sem rodila, sem rekla, da zdej imam pa dovolj, ampak glej zlomka,

fantič je star 9 mesecev in midva razmišljava še o enem…

New Report

Close