Starševski čvek

Novi škornji, pokvarjena zadrga

Default avatar
:-(((((((( Imam nove škornje in, ko sem jih prvič obula, se mi je zadrga odprla od spodaj navzgor. Popraviti se ne da. Zanima me, če poznate kakšnega dobrega čevljarja, ki bi mi zamenjal zadrgo. V moji bližnji okolici ni nobenega, zato bi škornje poslala po pošti.
Živi in pusti živeti
Default avatar
škornje z računom nesi v trgovino in jih bodo popravili.
----------
le vent nous portera...
Default avatar
Neesi naazaj!
**********************************************************************************************************
If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.

by J. R. R. Tolkien
Default avatar
Ne morem jih nesti nazaj, saj se je zadrga pokvarila po moji krivdi :-(.
Živi in pusti živeti
Default avatar
Saj oni tega ne vedo.

kaj si pa nardila?
Ker tako hitro se pa ja ne morejo strgat - edino, če si na silo zapirala :)
**********************************************************************************************************
If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.

by J. R. R. Tolkien
Default avatar
Ali mogoče kdo ve, če kakšen čevljar tudi zoža škornje in kateri?
Hvala!
Default avatar
Kaj sem naredila ? Saj je bilo prav komično vse skupaj. Ko sem zapirala zadrgo in je bila napol zaprta sem se, neroda nerodna, zvrnila s stola, spodvila nogo in to je to. Enostavno me je prevagalo. Ne vem al teža al karakter :-).
Živi in pusti živeti
Default avatar
Škornje oža čevljar na Trubarjevi. Sem ravno pred enim mesecem nesla tja.
Nasploh je ta čevljar zelo v redu.
Default avatar
Prosim ime in priimek, da najdem naslov v tel. imeniku: Hvalaaaa :-)
Živi in pusti živeti
Default avatar
To bo pa malo težje, ker ne vem imena. Je pa na Trubarjevi nasproti Pekove trgovine.
Grem jutri zopet tja in ti lahko jutri sporočim točno kdo ta čevljar je in njegovo tel.št.
Default avatar
Pa v Maximarketu v kleti.
Default avatar
Če si pametna nesi škornje nazaj in jih reklamiraj. Pri takem početju pa se res ne more zadrga kar odpreti. Napaka je na zadrgi.

lp
Default avatar
Točno to, zudi po mojem se zadrga ne bi smela kar strgat, četudi ...
Default avatar
Lepoooo prosim.
Živi in pusti živeti