Med.Over.Net

Starševstvo in vzgoja

Odgovarjajo: mag. Nataša Durjava, EAGT geštalt izkustvena psihoterapevtka • prof. Andreja Vukmir, spec. zakonske in družinske terapije • Mirjana Frankovič, transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

živ žav in se kona že 8.30!

Default avatar

ac

Saj ne more biti res, pa je!
Tudi za jutri sem v TV sporedu videla, da so Živ žav skrajšali za eno uro in se konča že 8.30!
Pa kaj mislijo, da res našo najmlajši vstajajo že ob 7 uri?
Dali pa so (za moje pojme negledljivega) Umkota.

Ja, risanke za najmlajše pač niso povezane z nobenimi založbami ipd. - torej očitno nesmiselno, ker ni profita....
Default avatar

batko

Jah, kaj češ...zakaj se konča ob 8.30?
ZATO, KER JE TREBA BIT OB 9.00 PRI MAŠI IN TO CELA FAMILIJA!!
To so pač ti fašistični klerikalci Z RTVja vkalkulirali v nedeljski itinerar!
Default avatar

Toncka

Ah, daj no, umiri konje.
Mi živ žav snemamo in je zadeva rešena. Gledamo ga, ko se vstane.
Default avatar

nelida

[quote ac]Saj ne more biti res, pa je!
Tudi za jutri sem v TV sporedu videla, da so Živ žav skrajšali za eno uro in se konča že 8.30!
Pa kaj mislijo, da res našo najmlajši vstajajo že ob 7 uri?
Dali pa so (za moje pojme negledljivega) Umkota.

Ja, risanke za najmlajše pač niso povezane z nobenimi založbami ipd. - torej očitno nesmiselno, ker ni profita....[/quote]

vedno znova zavidam staršem, katerih otroci spijo do 7h.... moj tavečji že celo svoje življenje spi do max 6.15....tako da nas te jutranje ure pri živ žavu sploh ne motijo....
Default avatar

tabaluga1

To je že tradicionalno na Ljubljani. Se še spomnite, ko smo 30 let gledali isto Majo, Smrkce, pri vsem tem pa veselo plačevali RTV naročnino. Rešitev smo našli ne v snemanju ampak v preklopu na druge programe. Se pa res vidi vzgojnost programa - naši otroci bodo z Umkotom bolj pametni, razgledani...., zmedeni. Najboljše da bi jim v nedeljo, ko ni pouka ob sedmih začeli predvajati poljudnoznanstvene oddaje, od 9-10 neposredni prenos maše, potem še kakšno liturgijo drugih ver, dnevnik in spat!

Kriza kriza
Default avatar

Ajna*

Pa sej danes je pa ja bil do pol 10.......
JUST SO YOU KNOW
....oooO...............
.....(....)...Oooo....
......)../.....(....)...
.....(_/.......)../....
...............(_/......
... I WAS ............
.......... HERE .....
Default avatar

Josipa

Mi pa živ žava sploh ne gledamo... Pa nimamo težav z gledanjem negledljivih oddaj, ker raje počnemo kaj bolj pametnega...

Josipa
Default avatar

mamicaaaaaaaaaaaaa

ALELUJA............................................................

Moderatorji

mag. Nataša Durjava , EAGT geštalt izkustvena psihoterapevtka
durjavaN
prof. Andreja Vukmir , spec. zakonske in družinske terapije
Zavod Pogled
Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj
MirjanaFrankovic