Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost manekenke in fotomodeli

manekenke in fotomodeli

imam eno vprašanje in nevem kam naj pišem. kaj manekenke nimajo strij? in fotomodeli? če jih imado kako si jih zakrijejo?

Dost se uporabljajo iluminatorji – “krema” ki je močno obarvana – kot puder, z refleksnimi delci. Odbijajo svetlobo in prekrivajo strije, tako da so manj opazni. Proti celulitu pa veliko uporabljajo lak za lase – se pošpričas in ti zategne kožo. Fotke so pa itak vse retuširane v Photoshopu ali podobnih programih, kjer se da čis navadno bejbo spremnit v najlepšo zemljanko…neki časa nazaj je krožu filmčk od (men se zdi) Dove-a kjer so predstavl v hitrem postopku retušo v PS-u.Zanimiv za vidt 🙂

hvala za odgovor. in prijaznost. drugi niso bili taki.

iluminatorji – “krema” ki je močno obarvana kje se pa to dobi in kako se reče? in koliko približno stane?

nova
Uredništvo priporoča

Hjaa pojma nimam, sm jo uporabla sam enkrat, še to nism čis zihr da se tako reče – iluminator – mi je rekla vizažistka. Pomoje majo to pri tej profi kozmetiki, ki pa ni v drogerijah..se mi pa zdi da je mel Oriflame ali pa Avon neki podobnga. Res nebi vedla. Sam ni primerno tko za uporabo, res sam za na pisto al pa fotkanje, ker si čis umazan 🙂

a si manekenka? daj povej še nekaj o tem. jaz imam nekaj strij. niso glih tako vidne ampak vseeno me motijo. ker so mi rekli da bi lahko bila manekenka (bolj fotomodel) pa še nisem imela castinga. a je to velika ovira? ko vidim recimo sanjo grohar sem skoraj ziher da jih nima. ko ima tako napeto kožo. a veš morda za kaj da ti naredi bolj čvrsto kožo na stegnih?

Hehe, nism nism. Sm edino…kako bi se rekl mal namočila prst v te vode 🙂 pomoje to ni ovira…manekenke k se sprehajajo po odru so namazene z vsm živim po celem telesu (mam eno prjatlco)..včasih jim celo popudrajo cele noge. Sej je v interesu tako manekenk, kot tistih, ki priredijo modno revijo, da so najlepše zato se pač potrudjo, da skrijejo napake, čeprav jim doskrat ne rata lih (Liscina modna revija). Hujši je celulit, k ga je teško skrit, pa še luči dostkrat poudarjo tisto malo kar ma vsaka.
Eh ne skrbi, če si želiš bit manekenka/model pač poskus..vrjem da ti bodo hitr povedal če nisi primerna. Popolna pa itak ni nobena.

Če nima baba vsaj 10 kil šeha okol riti je en drek vredna

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close