Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kuhano vino

Kuhano vino

Včeraj sem šla s kolegicami mal po stari Ljubljani in seveda smo zavile tudi na kuhano vino. Bilo je super, danes pa pričakujemo obisk in bi rada sama naredila zvečer kuhano vino, zato bi prosila kakšen nasvet oz. recept kako vi to prakticirate! A uporabljate kakšne posebne mešanice za noter al dajete kalčke…?

Hvala že v naprej!

Jaz dam poleg klinčkov še cimetovo skorjo (lahko tudi v prahu), kolobar limone in pomaranče, sladkor, ob Božiču pa tudi janeževe zvezde. Seveda moraš imeti dobro vino lahko belo ali rdeče, ki mu dodaš tudi vodo.

Lahko pa kupiš že pripravljeno mešanico – ponavadi jo imajo pri začimbah.

Pa vino ne izbrat najslabše, ker tudi kuhano vino potem ni dobro.

PA: karkoli boš naredila, bo še vedno bolje, kot tisto kuhano vino (voda) v stari ljubljani.
Sicer ne vem kje ste pile, ampak moji poskusi, da bi dobila dobro kuhano vino, so se vedno klavrno končali (beri:z zanim vinom).

nova
Uredništvo priporoča

Jaz kupim kakšnen Chardonnay ali vsaj Malvazijo (Vina Koper), ker razne poceni kavsne so zanič. V 1 l vina dam malo klinčkov, kakšno cimetovo palčko, včasih janeževo zvezdo (če jo imam), sladkor po okusu (tega daj raje manj, ker še vedno lahko dosladkaš, če imaš raje slajši okus) in zalijem z največ 0,5 l vode (odvisno kako močno vino imaš rada).
Voda ni nujna – kot že rečeno, odvisno je od okusa.

http://vancka.moj-album.com/

pozdravljena!

V trgovini se dobi prav mešanica za enkratno uporabo kuhanega vina(tako piše)ali pa čajne vrečke.

lp Maja

Ja, vem da mora bit kvalitetno vino, to imam domače, tako da je sigurno vredu, bolj so me zanimali razni ”dodatki”.

Hvala vsem za pomoč.

Cimet, klinčnki, sladkor, to je klasika, lahko malce razredčiš, predvsem pa vino ne sme zavreti, segrevaš do tik pod vreliščem.

New Report

Close