Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu no, to je pa…

no, to je pa…

tema za vse, ki samo berejo in potem svoje skromno mnenje trosijo okol, po ostalih forumih….

Js tudi berem še ostale forume in na njih sodelujem, pa na vsakem upam kej napisat….ne vem pa, zakaj se nekaterim ta bogi SVM zdi takooooo grd, da se ne upajo niti pofočkat….

Pol se sicer z enim levim nickom zgražajo na starševskem:))))

Ampak, jaz se veliko bolje počutim na tem forumu, kot na STARŠEVSKEM, ker tam je včasih pa prav preizkus inteligenčnih zmožnosti…ali, kdo lahko postavi bolj butasto vprašanje in kdo lahko da bolj butast odgovor….

Tukaj se vsaj ve, kdaj je provokacija in se ve, da je več ali manj hec…tam pa nikol ne veš, kje se najde katera, ki vpraša forum, ali lahko izmerim otroku vročino? ali vi rit brišete z levo al desno? a pol s tisto tudi jeste????:)))))

Ha,ha,mirella dobra si. Prov ti dam, ko pa hoče človek bit prijazen, pa hopla po glavi, jok babe ne boste mi kvarile frizure. LP

sej zdaj se ne bo nobena javla:) Bi morala vprašat, če je vse OK, če za golaž najprej potenstam čebulo, pa jo pol zrežem na kockice:)))) al obratno:)

al pa, kolkrat je dobro, da preoblečemo posteljnino, al gate:)

nova
Uredništvo priporoča

))))

vam bom dal hec……pokažta se, da vidim (o) če sta res tak uporabni kot pa se hvalita…))))))

leta letijo - iščem stevardeso

razo, ti men vedno bolj sličiš na babo, se kar mal motiš pri pisanju,a me hočeš videt, pa sej sem že rekla, da se dobimo,ondi,vana,ti,KIR, pa ste vsi spizdil. Me smo pa dobre in pri čebuli, pri golažu in pri sexu. Kaj ne verjameš, razočarana??!!Tudi take obstajamo, a ne mirella, pa maxi, pa sarah5, pa marija (1), mačkonka čebulo reže v kocke, ampak je tud dober golaž, a ne mačka, ha,ha,haDej ti se enkrat že pokaž,pa da vidmo če si res tolk uporaben kot se hvališ in pišeš???!!!Ha, kaj pa zdej,razica,lp

oporaben za kaj?..sicer vseeno…mislim, da ni poanta v tem….kaj znam in česa ne znam……

kje in v kakšni obliki pa naj se pokažem?…saj sem hotel srečanje..pa ste me frendice skenslale..)))

drugače pa tud jaz rad-a ližem….

leta letijo - iščem stevardeso

Jaz te nisem, sam te ne vidim, ko mam vrečo na glav.Kaj najraje ližeš, vanilijevega,čokoladnega, jagodnega. Al pa kocko leda v usta, pol pa na delo. Poznaš to

ni lepšega užitka, ko ta kocka ledu drsi po vršičkih prsi….

se strinjaš?

no in nižje…upssssss……..me zapelji me v skušnjavo…

leta letijo - iščem stevardeso

Tudi kontra je fejst varianta, ko se dobimo,ha,ha, ti povem najprej na uho, kako to gre, pol pa če rabiš, še………..ha,ha

grozna si, da veš….

leta letijo - iščem stevardeso

ja, vem, pa kaj?A tebi težko, evo mam že bundo gor, bo zakuhal, by, grem u laufanje, se dobiva na križišču, by vsem

MIRELLA,

odgovor iz neke druge teme, ti bom posredovala kar tu.
Tudi sama sem ena tistih, ki prebira veliko forumov na tem portalu. Nekateri so zanimivi, drugi manj, vključujem pa se tedaj, ko imam nekaj aktualnega za pripomnit ali več časa, da o čem razmišljam.

Saj mi je na nek način všeč igrivost na SVM, toda večinoma prekorači vse meje in imaš občutek, da si v “mestu opic” in ne artikuliranih in kultiviranih homosapiensov.

Dam ti prav, da te ne jemljejo več resno, ampak kdo? Jaz na primer te! Lahko ti izrazim spoštovanje, da si s svojimi pogledi na svet in življenje daleč prišla, verjetno tudi izkustveno. Človek modrost pridobiva skozi izkušnje, največkrat boleče, a “pametni in učljivi” jih znamo naložiti v kapital osebnosti in s tem bogatiti svojo okolico, predvsem pa sebe.

Drugo dejstvo pa je, da moški SEKS udejanjajo in ne filozofirajo o njem, tako kot ženske, tega namreč ne potrebujejo, zato pa so toliko bolj razočarani, ko doma ostanejo praznih rok ali eksistirajo v družinski melanholiji, razvedrilo pa iščejo drugje!

Lepo bi bilo, če bi vsi ponotranjili, da smo si moški in ženske različni, da drugače dojemamo seks in si začeli nuditi drobne medsebojne uslugice, ki pripeljejo do lepe harmonije…, potem ni več frigidnih žena in prepotentnih dedcev!

Prijazno bi bilo, če bi vsi skupaj lahko dvignili ugled SVM in prepoznali pravi smisel tega foruma. Seveda tudi igrivosti ne sme manjkati, toda na malce višjem nivoju.

Moje skromno mnenje.

Zebra

se strinjam z vsem, razen s citiranim odstavkom. prvič, ljudje, ki jih nekateri drugi ljudje označujejo za “primitivne” bodo vedno obstajali in to ne samo na tem forumu. pa poglejte, kaj nastane iz teme o analnem seksu na starševskem čveku, npr. se mi zdi, da če že tukaj nismo kompatibilni, smo pa vsaj konstruktivni.
in drugič, forumu je ime seks v mestu, torej je glavna tema seks, kar je pa v osnovi ena dejavnost, ki nam je skupna z živalmi in končno, zakaj se ne bi malo “poživalili”, saj je že bahtin rekel, da je tovsrtna animalizacija dobra za psiho.
in končno, mene ne moti, če se kiru ali razotu kdaj strga. saj nikomur ne škodi. če koga boli, naj pa ne bere.

---------- le vent nous portera...

Upam, da se strinjava, da je opazna razlika, če se komu “kdaj” strga ali če se večini “nenehno” trga.

“Kdaj” je poživljajoče, “nenehno” pa povzroča, da se človek foruma na daleč izogne!

Zebra

Takole draga Zebra: kot si neizpodbitno že davno ugotovila, gre na tem forumu v glavnem za “trganje”, zato si se tega foruma vsaj do zdaj tudi izogibala in ne vem zakaj sedaj mučiš samo sebe in se raje foruma ne izogneš

Tu boš pač težko, oz. redko našla temo ali osebo, ki ni “strgana”. No, morda si se oglasila le zaradi poziva mirelle, to veš sama. Naj ti bo

Če bi osebno rabil pameten odgovor na eventualno težavo glede spolnosti, sigurno tega ne bi spraševal na javnem forumu, pač pa pri strokovnjaku, ki je za to poklican.

Pa lep pozdrav in brez zamere od KIR-a, ki se mu nenehno “trga”:-))

Predlagam ti tudi, da ne hodiš več v “mesto opic”, ampak ostaneš zunaj med samimi artikuliranimi in kultiviranimi homosapiensi, ter opazuješ opice le skozi ograjo!

Glede tvojih (kao) pametnih razmišljanj, pa te je že Alenka1974 dobro zadela, tako da ni kaj dodat.

Zdravo majmuni, lep pozdrav od čite,ha,ha

:-)))

hahahahaha, se ti trga čita?

Ja mi je banana skozi ograjo padla, na pol raztrgana, a misliš da jo bo kdo nazaj vrgu. Jest pa tkooooooooo lačna,ustka moram s čim zapolniti.

Ne vem, zakaj ste nekateri takoj tako zelo prizadeti ob eni izjavi, ki je letela na splošno sliko o forumu in ne na posameznike….

To se večno dogaja, da se nekateri kar nekje najdejo pa potem zagovarjajo na splošno…

Potem pa še moja izkušnja: Jaz sem brala ta forum odkar je nastal, z kakim letom prekinitve, ker sem bila na porodniški. Mislim, brala…to nisem:) ker je bil večinoma dialog med dvema, tremi…tako kot je sedaj včasih in tudi sama se vključim potem v kako tako…debato ali podajanje dveh ali treh oseb.
No, od leta 2002 sem spremljala ta forum, sodelovala pa na starševskem večinoma…oz. več brala. Zakaj nisem na tem forumu sodelovala? Ne, ker bi se mi zdeli bolni, opice ali kaj vem kaj…ampak ker se nisem počutila povabljena:)
Nekako nevmestno bi bilo se vključevati v debate ljudi, ki se malo hecajo, malo so resni ampak izpade, kot da se poznajo (pa se v resnici, to lahko povem iz sedanjih izkušenj-sploh ne poznajo) in ne potrebujejo koga drugega.

Zato se mi zdi fino, če se kdo skorajži, pa kaj vpraša, pa tudi če provocira kot razočaran…ampak: je ena tema:) In dobro bi se je bilo držat:)

Jaz nebi zato nikomur rekla: če ti ne paše, pa ne beri….saj to vsi vemo, da obstaja tisti X v desnem kotu:)…ampak, ljudje smo večni optimisti, smo radovedni in poškilimo…preberemo.

Men se zdi tudi to vredu, da kdo malo nick zamenja, pa se pojavi:) Malo popestri, če drugega ne:;)

Tako da, KIR….tukaj si samo KIR in ne Janez NOVAK iz slovenske vasi:)))

In če komu KIR ni všeč, še ni rečeno, da mu nebi bila všeč oseba v realnosti, z imenom, priimkom, naslovom, telefonsko, družino, sorodniki in zgodovino::)

Pa kot je rekla Neya, še vedno je ta naš forum na višjem nivoju, kot pa Starševski čvek:)

Samo manj predsodkov zaradi imena foruma bi bilo dobrodošlo, pa bi tudi več ljudi kaj vprašalo in svetovalo, odgovarjalo…

Vidiš kaj se nekultiviranemu homosapiensu zgodi, haha

Boš dobila banano nazaj, kar nekaj jih je pred ograjo:-))

Jebi ga.Zdejle prihaja banana,pa jo bom olupla pa v ustka dala. Pol bom pa tih cel dan. Yea, KIR ti pa pejd masirat, da raste,raste,tatijevo veselje. Kaj je pa z maminim veseljem, ?!ha

kajje z njenim veseljem, bom pa najbrž ta trenutek zvedel, mob. zvoni:-))

mirella, vse ok, samo spregledala si (leti na tvoj 1.odst.), da je zevra potem napisala, da se večini večino časa trga. sicer mene to ne prizadene, meni se itak vedno trga, sicer na večih področjih, ne samo pri sexu, kar je končno tudi produktivno, ane

---------- le vent nous portera...

New Report

Close