Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kjer maček leži-škodljivo sevanje DA ali NE?

kjer maček leži-škodljivo sevanje DA ali NE?

Pozdravljene!

S prijateljico se pogovarjave o mačkih(ker ga ima doma) in povedala je namreč da je slišala,da kjer maček leži je ugodno za človeka!

Pol sem ji pa jaz rekla,da sem slišala drugače,da kjer maček leži,je negativno sevanje ki ni DOBRO za človeka.

Sedaj sve pa v dilemi,kaj je res in kaj ne,prosim za pomoč!

Hvala vsem!

lp Maja

Baje je tam škodljivo sevanje.

Baje, da se muci tudi na človeku uleže tam, kjer ima kaj bolnega.
Moj se je moji mami vlegel direkt na operirano nogo, meni pa se vedno na jajčnike.

nova
Uredništvo priporoča

Pravijo, kjer maček leži je negativno, kjer pa pes pa pozitivno.

Pri nas je sevanje vsak teden drugje…. :)))

Hvala vam za odgovore.Dejansko je prav tisto kar sem rekla!

lp Maja

Haha, lara, pri nas tudi 🙂

Kaj pa primer, če mačka in pes spita na istem mestu? Kakšno sevanje je pa potem? Dobro ali slabo?

Lp, Maja

Če drži to, da kjer maček leži je negativna energija, je naša bajta cela obsijana z negativno energijo in sevanjem…. naš mačkon namreč ne leži niti en dan na istem mestu, ampak se lepo preklada gore dole po bajti:)

Maček -, pes +.

Ko je umrl moj ati, je prišla ena mamina znanka, ki se kao ukvarja z bioenergijo, biožečem in svetovala mami, naj se raje zadržuje tam, kjer se zadržuje naša psička.

Potem pa smo malo raziskovali.
Psička je bila hišna – torej skoraj vedno notri. Vedno se je uležala samo na levem delu jedilnice.
Mačka (ena in edina, ki ji je bilo kdarkoli dovoljeno v hišo, ker je bila nonstop nekaj poškodovana), pa je vedno zasedala desni del kuhinje. Neglede na to ali je psička bila v kuhinji ali ne.

Ati je vedno sedel ali ležal na klopi na levi strani, mami na desni. Ko je mami nato “zasedla” levi del kuhinje, ji je bilo res kmalu bolje.
Tud sedaj vedno pravi, da se boljše počuti na levi strani, kot na desni.
No, na desni lažje dela (pripravlja za kuhanje). To pa na drugi strani ne more.

Bo že nekaj na tem.
Obe psički, ki sta prišli za prvo, sta si izbrali isto mesto.

Če to drži, pri meni ni sevanja samo na lustrih. :):):)

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

No pri nas imamo tri domače muce in dva posvojenčka. Vsi se zadržujejo tam,kjer smo mi. Torej je naša hiša predvsem negativna :), ampak saj za nevtralizacijo poskrbi naš kuža.

Tudi jaz sem slišala, da baje mački ležijo na negativnem sevanju, psi pa na pozitivnem. Samo pri nas se ta teorija podre. Ker kjerkoli že ležita pes in maček – ležita skupaj oz.maček na psu???Kakšno sevanje je potem???

Naša dva (pes in mačka) tudi ležita večinoma skupaj. Ko se spravim na kavč še jaz, pa se pes uleže k nogam (kar dokazuje, da mi ne smrdijo;))), mačka pa na prsni koš (kar kaže na moje probleme s pljuči). Kakorkoli, se crkljamo na polno in je to lahko samo pozitivno;))

ja menda je res. drugače pa moj je meni cel dan ležal na trebuhu, naslednji dan sem pa morala na čiščenje zaradi ss. sicre se ni niti približćno čez dan pustil cartat, pa božat. če si ga vzel na kolena, je kmalo šel proč, če si se vsedel zraven njega kjer je ležal in ga začel božat, s eje odstranil v drug prostor.

eh, pol je pri nas najslabše sevanje na radiatorju. moja mačka se je vedno spravila tja.

mačke grejo tja, kjer jim paše. če hočejo toplo, bodo pač nekje, kjer je čim bolj toplo. če je pes pri volji, tudi on služi kot grelec. (ali pa kot objekt za lizanje in čiščenje:)

pa mačke so strašno rade zraven ljudi. ne nenehno pod nogami, ampak toliko, da jih imajo pod kontrolo;)

Živjo!
Slišal sem tudi da pravijo da mačke ne smeš pustiti ležati na prsih človeka. Moja muca pa vedno ko se uležem zvečer na posteljo ( na hrbet) pride in ker imam v roki telefon ne more drugam kot ležati na trebuh ko pa umaknem telefon in dam roke ob telo se pa vedno in v isti sekundi prestavi na prsa. Kaj naj bi to pomenilo? Prebral sem tudi da maček se uleže na tisti del človeka ki je bolan. Jaz imam celiakijo kar je bolezen prebavil torej je tudi nekaj narobe z mojimi dihali da muca vedno leži na mojih prsih?

Zaradi te starodavne modrosti in rahlega vrazeverja sem postala pozorna na to, da je macka ob mojem pocivanju vedno rinila pocivar proti mojemu vratu.

……..
Ne bom dolgovezila, diagnoza H.limfom.

Vsak naj si misli svoje, a brez macke ne bi bila pozorna, ne bi sla k zdravniku in vprasanje, kaksen bi bil rezultat.

Je pa zanimivo tudi, da se je znancu pri prijateljih njihova macka vedno ulegla na spolovilo. Isto rak. Debate okrog mack so se vedno strasljive…..

No to je res malo strašljivo. Pri nas se mačka najraje spravi na radiator, ali na stol, ki ji omogoča, da se radiatorja tišči. Drugače se ne mara pestovati, nikoli ne zleze v naročje, največja naklonjenost je ta, da se uleže zraven tebe na kavču. Lani je mož zbolel in prebolel dva infarkta, od takrat je mačka njegova najboljša prijateljica. Čaka ga, da pride domov, potem se mu navija okrog nog, da jo boža, zleze k njemu na kavč oz. hoče ležati tam, kjer leži on…in zdravje mu še kar nagaja.

Čeprav je stara tema, vseeno zelo zanimiva ugotovitev. Upam samo, da je bilo opaženo dovolj zgodaj. Kaj pa bi pomenilo, da je človek alergičen na mačke? Neka povezava verjetno obstaja, če je to z mački tako povezano z negativno energijo.

Bi pa vprašala, če komu kaj pomeni ta stavek:
Če si kdaj letel, boš svoje oči vedno obračal proti nebu – od tam si in tja se boš vedno vračal.
V tej temi ima Anja2003 takšno podpisno sporočilo.

In kaj točno bi naj to sevalo? Nisem vedel, da človek s poškodovano nogo (ali čemer koli že) seva. Tudi ta vaša jajca o ne vem kakšnih čarovnikih, ki vam merijo energije so na malo majavih nogah, se vam ne zdi. Ničesar nimate doma dragi bebčki, kar bi samo na enem delu recimo kuhinje sevalo in bilo škodljivo za vas. Razen, če imate kakšen radioaktivni uran spravljen v kakšni omari, ta je pa res nevaren.

A se hecate ? S cem se vi ukvarjate… zival da samo dobro ne pa negativno! Da vas ni sram tkole razmisljat !

Tako ide.

Prvo se dobije ovce i natera na parcelu, gdje najviše popase tamo se gradi kučica.
Mačka spava tamo gdje je toplo, kaj ima tu više za pričat.

Glede na tvojo naravnanost predvidevam, da bi ti morebitni ščurki oplemenitili tvoje bivališče. Moljev verjetno tudi ne preganjaš? Tudi podgane in miši so tudi dobrodošle, kajne? Če ti ose v bližini naredijo gnezdo in ti silijo v stanovanje – so tudi dobrodošle? Pa tudi kakšen strupen skat ali morski pes ti bo dal le dobro.

Pri nas je najmocnejse negativno sevanje tam, kjer so mehke blazine, in ob enem oknu, s katerega se vidi pticjo krmilnico.

Glede na priljubljene place našega mačka imamo negativno sevanje na radiatorju v kuhinji in kopalnici, v kopalnici tudi na kosmatem predpražniku pri WC-ju, na oknu, kjer se s poličke da opazovati golobe, pri omari z briketi, ob mojih nogah, v mojem in moževem naročju:)))

New Report

Close