Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Črna oblekica št. 44 – kje kupiti?

Črna oblekica št. 44 – kje kupiti?

Kot že naslov pove. Ali katera ve, kje bi se dalo kupiti črno klasično oblekico v številki 42 ali 44? In sicer tako kot se nosi zdaj, da spodaj oblečeš hlače in nato čez obleko. Samo ne bi ravno kakšno H&M varianto.
Hvala za info.

v trgovini za močnejše?

V trgovinag Vögele imajo številke do 46, ravno tako v C&A, Vögele mislim da je v Slovenskih konjicah, oboje se pa menda kmalu odpre tudi v Kranju. No, vem, da imajo to v Avstriji, kako je pa pri nas, pa ne vem. V trgovinah za močnejše so pa tudi kroji malo čudni, vem, ker sem s taščo zadnjič hodila po trgovinah in so vse neke čudne stvari. Morda pogledaš tudi v Nami?
Sicer me pa jezi, ko vidim, kako je pri nas v trgovinah. Ravno sem gledala spletno strano http://www.esprit.de in opazila, da je velika večina stvari dobavljiva do št 44 (določene tudi 46), ravno tako S,Oliver.. kaj pa pri nas?? Matr….to me pa kr razjezi, čeprav imam sama konfekcijo 38-40, ampak zakaj hudiča ne dobavljajo večjih številk, če obstaja možnost.

nova
Uredništvo priporoča

Ja se strinjam. Jaz sem našla eno v Vero moda – ful lepo oblekco. Bila mi je prav, vendar je nisem mogla zapeti zadaj na hrbtu (prevelik obseg žal).
Vseeno hvala za odgovor.

Mathilda se strinjam.In sem enkrat v sportini vprašala zakaj imajo oni esprit samo do št.40, zelo redko 42 in so rekli da je 42 maximum.Kako? v tujini so vedno do št.46, je pa hec:vedno ostanejo samo št.36,38, kako če so pa vendar vsi suhi? zakaj potem vedno najprej zmanjkajo večje številke.Jaz nosim št.42, včasih tudi 44, pri teh zmanjšanjih številk. No jaz kupujem:esprit, s.oliver kako stvar pa tudi drugje.

Saj 44 se dobi tudi v večini običajnih trgovin.

Sicer pa tudi mene jezi – enkrat sem ugotovila, da imajo majčko, ki mi je bila všeč, v št. 34, 44 pa ne (samo do 42). Sem šla do prodajalke in ji rekla, naj pogleda okoli sebe po ženskah v trgovini in pove, koliko jih nosi 34 in koliko 44.

V Labodu sem videla zelo lepe črne oblekice! In tam se dobijo tudi št. 46.

In koliko so stale te Labodove?

Ja, Labod sigurno ima, tam ravno malih številk nimajo.

New Report

Close