Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A se še katera ukvarja s hujšanjem?

A se še katera ukvarja s hujšanjem?

Včeraj so mi dale punce veliko dobrih nasvetov, kako naj se prehranjujem, gibam. Mam sprintano in si berem, da me drži gor.

Je še katera taka, da bi se malo spodbujale?

lp

Daj no karolinca, to, da te bo nekdo spodbujal ti ne bo nič pomagalo, spodbujaj se sama. Pa odloži knjigo in pojdi raje miggggaaaattt. Pa za računalnikom tudi ne bom shujšala. Itak so te pa že včeraj dovolj spodbujale. Saj vem sem grdo napisala, ampak če je pa res.

se boš preselila na forum hujšanje?Če ja,sem s tabo,tam pa so še snofla,dracon,Anina…vsi s svojimi priporočili,mnenji,motivacijami…

jaz, od tega tedna dalje…

začela sem vsako jutro s tibtanskimi vajami, ki mi poberejo slabih 10 minut , potem še 50 počepov in 20 trebušnjakov nas abtroniku …

pazim pa kaj jem in sem ta teden bolj pri zelenjavi , segedinu in absolutno ne bom mešala hidratov in beljakovin ….

pa res veliko gibanja

izgubiti pa moram 15 kil , moj zadnji datum za to pa je konec leta…

zadovoljna bom tudi z 10 kilami

pa lep dan in veliko volje

lahko pa mi pišeš na mail

nelja

Ukvarjam že ukvarjam, ampak trenutno s čokolado v ustih.

Držim se zelo strogo.
Včeraj je bil sadni dan, danes beljakovine…
Bo šlo.

Žal sem trenutno kar hudo bolna in ne morem oz. ne smem ne migat, ne it ven, … Nič. Zato sem prosila.

spodbujanje vsaj meni ne koristi. veš sicer bi jaz že zdavnaja zgubila kg pridobljene po poordu. pa se mi zdi da bolj ko pazim več je kg, pol pa nekaj časa se mi j… pa shujšam po 3 kg, samo kaj ko stopim na tehtnico, vidim uspeh, pa se začnem sekirat pa pazit, pa sem spet na začetku.

Sreča – meni se dogaja isto1
Več kot razmišljam o hujšanju in kupujem pravo hrano in hodim tečt….več kil imam. Ko ne razmišljam o tem pa shujšam za nekaj kil- malo a vendar?????

15 kil do konca leta? absolutno prehitro! jih boš dobila nazaj tako hitro, kot jih misliš sedaj oklestiti. hitre diete se še nikoli niso obnesle.

pa še nekaj: če se res misliš VELIKO gibati, ti bosta segedin in zelenjava prej škodila kot ne. prazna vreča ne stoji pokonci!

srečno.

Zelo se ukvarjam s hujšanjem, ampak začela pa še nisem.

Tudi jaz hujšam. Bolj kot ne s hrano, saj za gibanje mi ne ostane ne volje ne časa (sem seveda ne štejem sprehode in letanje po stopnicah 😉 )

10 kg do konca leta bi pa šlo. Samo moraš si izbrat eno dokaj strogo dieto pa dosti migat. Pa odvisno seveda, koliko imaš za zgubit… Če imaš ITM okrog20-22, 10 kg sigurno ne bo šlo dol tako hitro kot če bi imela ITM 30.

A bi bila katera, ki je preštudirala vse te ločevalne variante, tako prijazna, da bi linknila sem gor najbolj uporabno stran?
Rabila bi sezname hrane, kam paše kaj, pa sploh ne znam najt z iskalnikom kaj res uporabnega!

15 kg bo malo huda, priporočljivo je 1 kg na teden. Ampak ti privoščim in želim, da boš tudi držala tiste kg.

Kar naprej, zadnje čase:(((

Opustila sem vse diete,ker so imele po končanju vse jojo efekt. Ker se ne moreš restriktivnih diet držat celo življenje. Pač pa sem se začela le bolj zdravo prehranjevat, 5obrokov na dan,kar je izrednega pomena. In seveda gibanje. Na daljši rok je to precej boljše. Moje mnenje.

Baleciaga, delim tvoje mnenje. In tudi sama sem se zdaj odločila za ta način. Koliko časa pa ti že živiš tako na novo? Si že kaj shujšala? Jaz 4 kg, pa tudi manj hrane že rabim, da sem sita 🙂

Način, za katerega sta se odločili belaciaga in karolinca, zagovarja tudi Montignac v knjigi Jem, torej hujšam. Jaz se prehranjujem po njegovi metodi že skoraj 2 letih in super držim kg. Pa še ful dobro se počutim.

Kar se hujšanja tiče, sem vsak dan hujša :)))))))

Tudi jaz čakam na KLIK!!!!

Sedaj grem pa pogledat, če je v hladilniku še kaj tiramisuja od včeraj :)))

Večna borba…. :)))

Že eno leto skušam zgubiti 4 kg. Pa ful telovadim, tečem… ampak res, sladkarije me nesejo. Takole zvečer… jao, jao. Pa saj ne zgleda, da bi moala shujšat, me pa jezi, ker jih mam in so mi pač odveč. Kriza tole hujšanje, res. Sem pa pred leti uspešno zgubila 20 kg. S strogo dieto. Se mi zdi, da je pri meni bolj pomembna dieta kot telovadba. Kako bi se spodbujale?

New Report

Close