Najdi forum

Knjige primerne za čas partnerske krize

Prosim vas za naslove knjig primernih za branje v obdobju hude partnerske krize.

Nekje sem zasledil da obstaja knjiga:Močnejše od sovraštva. Je naslov pravi?O čem govori?

O Bralec

Knjiga Močnejše od sovraštva od Tima Guenarda je avtobiografija hudo trpinčenga dečka, ki je zmogel toliko volje do živetja in preživetja, da je preživel in odrasel v “zdravo osebo”. Je seveda primerna za branje, ne pa za obdobje hude partnerske krize.

Zdej, jst bi ti priporočil knjige od Hendrixa /mislm, da je naslov Najina ljubezen/, knjigo Pet jezikov ljubezni, Življenje je tvoje od Luise Hay, serijo od John Graya /ženske so z venere, moški z marsa je ena od njih/, pol knjigo Temne plasti iskalcev svetlobe, knjige od Glasserja, predvsem Kontrolno teorijo, pol, kva pa vem, tele sem se spomnil iz glave glih.

Sicer ti pa toplo priporočam kako imago delavnico ali pa obisk strokovnjaka, ki deluje po metodi, ki jo uči Gostečnik /se ne spomnim imena metode/.

Pogumno.

en bk

nova
Uredništvo priporoča

Najlepša hvala.

dober izbor en-bk 🙂
lahko se podpišem pod tole.

aja, bi pa še dodala:

skynner in cleese: družine in kako v njih preživeti

(sicer je širša vsebina, vendar tudi marsikaj pojasni 🙂

Najina ljubezen -po tej knjigi so organizirane in pripravljene delavnice za partnerje

Priporočam Formule ljubezni.

Poleg zgoraj naštetih sem se spomnila še: Moški, ki sovražijo ženske …
avtorja se ne spomnim, je pa v vsaki knjižnici.

Ekstaza spolne energije – David in Ellen Ramsdale.

Zagotovo moraš prebrati tudi:

Gostečnik: Poskusiva znova
Lukas: Družina in smisel
Hendrix: Najina ljubezen
Gostečnik: Srečal sem svojo družino 1 in 2

pa morda tudi kaj od dr. Phila: Kar čutiš lahko zdraviš…

Tudi jaz priporočam “FORMULE LJUBEZNI” od Zorana Milivojeviča. Poleg te pa še “JAZ SEM V REDU, TI SI V REDU” od Thomasa Harrisa. Ta druga je pred kratkim prevedena, v angleščini je “I’m OK, you’re OK”. Meni sta obe zelo pomagali pri osebnostnem razvoju in v zvezi.
Če imaš še kakšno vprašanje glede teh knjig ali pomoči, se oglasi.
Sončka

New Report

Close