Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek lak za nohte na bundici

lak za nohte na bundici

Včeraj je nama z malim v drogeriji padel iz rok lak za nohte, in se razbil, pa je šlo tudi po njegovi bundici in malo po mojih kavbojkah. Če veste za kakšno rešitev, mi jo lepo prosim povejte.

Ma jst imam en brezacetonski odstranjevalec laka za nohte, ki je odličen za take nesreče…

Hm Lara Croft, a mi lahko slučajno zaupaš, kje si to staknila in kako se temu reče? Bi bila zelo srečna, če bi rešila bundico, ki je bila kar draga, ta bel lak na njej pa menda izgleda kot en smrkelj. Drugače pa ful hvala za odgovor, sem ga bila ful vesela.

V Müllerju imajo en kup odstranjevalcev laka brez acetona. Meni je fajn od Esence, pa še poceni je.

Aja se ne spoznam preveč na te odstranjevalce za nohte, sem mislila, da obstaja samo aceton. Pa sem ravno v tej trgovini spraševala za aceton v ta namen, kar sem prodajalki tudi povedala, pa mi ni nič povedala za te brezacetonske. Ma ful ugotavljam oz. imam izkušnje, da v večini drogerij prodajalke ne znajo nič kaj pomagat. Če kaj vprašam, samo deklaracije pogledajo, kar lahko tudi sama. Npr. sem vprašala, kakšna je razlika med modrim in rdečim acetonom njihove firme, pa je zadaj prebrala. Ne vem no, mogoče pa sem prezahtevna in preveč pričakujem glede na številu izdelkov v njihovi ponudbi.

Jst imam sicer od Oriflema, ma tudi tisti z Mulerja bojo sigurno čist v redu.. :))

Hvala obema. Samo še povem, kaj se mi je danes zgodilo. Kavbojke (z madežem od laka) sem dala prat, dodala še mal vanisha in madež je seveda ostal. Potem sem jih pa dala sušit v sušilca in madež je čudežno izginil.

New Report

Close