Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek trenčkot , kratek plašč

trenčkot , kratek plašč

RAda bi kratek plašč, trenčkot ali kaj podobnega, katerega lahko nosim na športne ali elegantne hlače. Po možnosti črn, pa da ni na ven, ampak kroj po telesu ali s pasom (upam, da je razumljivo napisano).
Kje imajo kaj takega na relaciji Kranj-Jesenice, pa da ni cena astronomska.
Trenčkot sem sicer naročila pri OTTO-tu pa so mi že 2x premaknil dobavo, tako da dvomim če ga bom sploh dobila.
Dobrodošla vsaka informacija. Hvala

Ljubljana….emporium…top shop….84 €….sem se na prvi pogled zaljubila vanj in ga kupila…sem jih pa tudi videla v dorthy perkins v emporiumu…so bili okoli 70 €

Od četrtka 15.11. dalje jih bodo imeli v Hoferju za 30 EUR. Samo moraš biti ob osmih zjutraj v trgovini, sicer ti jih lahko zmanjka. Jaz sem šla danes po tisto flis jakno iz akcije, pa sem bila ob pol deveti uri že prepozna. Se ljudje obnašajo, kot bi jih zastonj delili: čakajo v trgovini pred vrati skladišča, da jih trgovka pripelje ven v škatli in nato pograbijo vsak po enega ali več kosov. Jih očitno ne zanimata preveč niti barva niti velikost. No, jaz sem pa prihranila 14 evrov, ker sem hotela ženskega in v moji izbrani barvi in velikosti:)

New Report

Close