Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gospodarsko razstavišče – z dojenčkom

Gospodarsko razstavišče – z dojenčkom

Imamo namen obiskati pohištveni sejem v Lj., pa me zanima, če je tam kje možnost podojiti ali vsaj previti otroka. Če katera bolj pozna gospodarsko razstavišče, naj prosim napiše.
Hvala!

Raje 2x premisli če boš svojega dojenčka izpostavljala množici ljudi z raznimi virozami in prehladi. Za dojenčka je lahko že prehlad kritičen. Imej ga doma na toplem, ali ga pelji v naravo, saj bo pohištvenih sejmov še malo morje.

Kje ga podojiti? V kotičku kakšnega lokala, čeprav je povsod vedno ful gužva.

… da na gospodarcu ni previjalnic še WC-ji so večinoma dostopni le po stopnicah (če se prav spomnim), lahko zaviješ v kakšen kot dvorane in previješ otroka v vozičku.
Na pohištvenem sejmu je vedno gužva, ampak vedno je videti tudi družinice z majhnimi otroci. Tako da očitno se da iti na oglede. Verjetno pa je odvisno tudi od tega kako občutljiv je otrok na hrup.

nova
Uredništvo priporoča

ma,nimam pojma kaj je boljse in prav….imam prijatelje,imata dojencka 2,5mes…z njim sta povsod….popolnoma nic ne komplicirata,pravita,da se mora navaditi na vse….moz je pa zdravnik….

Previjalnica JE! Vprašaj vratarje kje je. Drugo pa je kaj boš ti videla na GR – jaz sem en velik prazen N I Č …

Na Gospodarcu je previjalnica in “mirna soba”.
Včeraj je bila kar gužva, še več pričakujejo v teh dneh (prva dva dni je bilo zatišje).
Je pa ogromno vozičkarjev in otrok. Tudi jaz sem mnenja, da lahko otroka pelješ povsod s seboj. Če bi vsi preživljali svoj čas zdravo v naravi, e bi bilo nikoli gužve v trgovinah in ja, otrok naj se navadi na vse.
Odvisno je zakaj greš na sejem – mi smo šli predvsem po ideje in mal pogledat smernice, pa sem kar zadovoljna. Za kakšne hude pretrese je pa treba v Koln ali v Milano …

New Report

Close