Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ponavljam vprašanje-ALI KDO POZNA PESNICO IZ ODDAJE VZEMI ALI PUSTI

ponavljam vprašanje-ALI KDO POZNA PESNICO IZ ODDAJE VZEMI ALI PUSTI

Dragi moji, včeraj sem postavila vprašanje ali kdo pozna pesnico, ki je pred kratkim nastopila v oddaji Vzemi ali pusti , menda iz Laškega…če ima kdo njen kontakt. hvala

verena

O, madona, si pa res vztrajna! Sem te ze vceraj brala:)) ocitno ti to res veliko pomeni! Potem ti pa moramo pomagati!

Se bom potrudila, pa poskusila preko voditelja – Bojana Emersica priti do zeljenih podatkov.
Ampak malo potrpljenja prosim.

JA, partnerju se je očitno zelo vtisnilA v spomin in rada bi mu to poklonila…hvala

verena
nova
Uredništvo priporoča

Zakaj pa ne pokličeš v Zdravilišče Laško kjer dela?

TO SE NE DELA- meni ni da bi pri delodajalcih spraševala o njej.Lahko le upam da bom preko tega foruma dobila kako konkretno inf.

verena

Jaz pa te oddaje nisem gledala od začetka, zato me zanima, zakaj ji je ves čas šlo na jok?

A je bil tisti starejši gospod njen partner? Ne vem zakaj je bila tako žalostna ves čas?

Če veš, da dela v zdravilišču laško, ji pošlji pismo na tisti naslov z vsemi svojimi podatki, pa naj te ona kontaktira, oziroma prosi delodajalca, da ji posreduje tvoje podatke, v kolikor nimaš niti njenega priimka. potem pa naj se sama odloči, ali bo vzpostavila kontakt, ali ne.

to bi lahko tudi proplus naredil – da ji posreduje tvoje podatke namreč. to ni v nobenem nasprotju z varstvom osebnih podatkov.

ja, pa so rekli na PRO PLUS da bodo rekli njej naj me kontaktira, ampak me je deklica na liniji precej na hitro od…, tako da nimam upanja. Precej butasto, ja , saj je nastopila na javni oddaji i n podatkov ne bi bilo treba skrivati.Morda pa je kdo iz Laškega na MON-u in bi lahko vedel kaj več…

verena

A te oddaje v kateri je nastopila ni v arhivu, da bi si jo lahko pogledala? Ker na zaćetku preberejo ime in priimek.

NE, JE OČITNO ŽE PREDALEČ- DOBRA 2 TEDNA…

verena

Seveda te je. In prav je, da te je. Ko bi ti vedela, kdo vse kliče in kaj vse sprašuje. Mogoče pesnice ne bi motilo, da izveš njeno ime. Mnoge moti. Na primer zaposlene na Popu. Od moje sodelavke bivši sošolec, ki je bil zaljubljen vanjo in jo že na faksu moril, je videl njeno ime na koncu oddaje. Klical recepcijo. Večkrat šefico. Hotel njeno številko. Bil jezen, ker mu je ni dala. Je šefica vprašala sodelavko, ali lahko da številko in je sodelavka rekla ne. On je še kar moril. Zato so previdni. Ali primer prevajalke s Popa. Ki je prevajala malo bolj erotičen film. In je zblojen tip mislil, da ga je ona igrala ali kaj, ker je bil na koncu njen podpis. Je prihajal na recepcijo in jo čakal. Zato ne moreš zameriti, če ti ne povejo vsega.

Zaenkrat se nic novega.

Ce kaj zvem, ti sporocim!

HVALA!

verena

New Report

Close