Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek grožnje s tretjo svetovno vojno..

grožnje s tretjo svetovno vojno..

Nekje na poročilih sem zasledila, da so muslimani ne vem zdaj točno kje, pač nekje “dol” grozili s tretjo svetovno vojno proti vsem nevernikom, torej vsem, ki niso muslimani.. Kar streslo me je..
A kdaj o tem razmišljate? Da bi imeli porušen dom, nič za jest, za oblečt.. vse tiste slike, ki jih gledamo po dokumentarcih..
Al mislite, da bomo še naprej v vato zaviti? Zaščiteni? mene včasih ipak postane malo strah.. In potem si rečem, da moram bit hvaležna za vse, kar imam, hrano, dom, toplo posteljo..

Od kdaj je pa Bush musliman? Jaz sem samo njega slišala groziti s tretjo svetovno vojno.

ne, ne, ni bilo govora o Bushu, čeprav on je isti kreten, sposoben česa takega, res prav v zvezi s temi extremisti Al kaida in to je bilo govora..

Bush je grozil…

Skrajneži so vedno bili in bodo. Težava nastane takrat, ko ti skrajneži dobijo moč, da lahko svoje grožnje uresničijo. S tega vidika se groženj najmočnejše države na svetu morda bojim celo bolj od groženj Al-Kaide. Vse skupaj pa vodi le v spiralo nasilja.

Tretja svetovna vojna je bila napovedana že za leto 1998. In to bi začel islamski svet. Njegova okupacija Evrope se je že zdavnaj začela. Ljudje si pa zatiskajo oči in v imenu “človekovih pravic” zahtevajo da se zidajo mošeje, džamije..
Islamizem je strašen, bojmo se ga!

Bojmo se pa tudi sami sebe. Ste opazili, koliko zmerjanja je na raznih forumih in v komentarjih k novicam na netu? Za vsako figo je nekdo kriv (samo sami nič, smilimo se sami sebi), je nekoga treba “dol zabit”, mu povedat kaj si mislimo…

Prestopiti želim v islam. Kje bi lahko prestopil v islam?

Nič lažjega!

Glej, tule spodaj je črta:

prestopi jo, in boš islaman!

———————————————————-

včasih nas samo korak loči od prave vere …

ja fak a teli glupi musliji bi radi cel svet zate. vera pa res najbl glupa- kateri bog bi hotel vojno no??!!!

New Report

Close