Najdi forum

Splav

Benaflek trdi, da je na leto v naši državi “umorjenih” 25.000 nerojenih otrok.

Zakaj ženske sploh gredo delat splav?

Zakaj je splav “zastonj”, kondomi pa ne?

Podvprašanje: zakaj benaflek to trdi?


Takšen besednjak je apriorna propaganda.

nova
Uredništvo priporoča

Propaganda so skopušnikove navednice pri umorjenih, ker ti lahko 1000krat zapišeš v ustavo in zakone, da je to dovoljeno narediti. Če vzameš človeško življenje, je to uboj. Tudi hitler je zapisal v zakone, da je žide dovoljeno ubiti ali celo koristno in nujno. Številka izhaja izpred dveh let iz ginekološke bolnišnice. Številka je neuradna, ker je uradna statistična nekje 17.000 letno. To pa je isto cinično kot bi naciji trdili, da so ubili 3.500.000 židov namesto 6.000.000. Upam, da se je tudi ginekologom začela prebujati vest pa zaenkrat zamolčijo dejansko številko in upam, da bo temu sledilo spoznanje, da jemljejo človeška življenja.
In še nekaj je iz zdrave pameti glede te teme in navednicami pri umorjenih. Nemogoče je, da nastane živo človeško življenje iz neživega. Tega v svetu ni nikjer. Že semenčice pred oploditvijo so zelo žive in ko ena semenčica oplodi jajčece, se začnejo celice deliti in rasti, to pa je že življenje. Ni nekaj neživega.

Zakaj gredo ženske sploh delat splav?

Nekatere tudi zato, ker jim je RKC vbila v glavo, da je uporaba kontracepcije greh. Potem pa se enkrat zgodi, kar se.

Med drugim tudi zaradi neodgovornih moških.

Hmm, splav mora biti dovoljen. To je moje mnenje. Glede plačljivosti še kolebam, se pa osebno nagibam k temu, da bi moral biti pod določenimi pogoji plačljiv (ne vem, morda bi ti pogoji bili polnoletnost, zaposlenost, št. ponovitev, itd.). Ker kakor se spomnim, statistike kažejo, da veliko večino splavov opravijo ženske z urejenim življenjem (mož, otroci, zaposlenost). Torej gre mnogokrat za obliko kontracepcije in ne za posilstva ali nedozorelost (mladoletnice).

Se pa poraja en paradoks => če morilec umori nosečnico, mu sodijo za dva umora, torej se v določenih okoliščinah otroka v trebuhu smatra za indivudalno osebo z vsemi pravicami, ki jih narekuje ustava, v določenih pa ne. Stvar je zelo zapletena in osebno dvomim, da jo je moč rešiti konsistentno na način, da bo rešitev tudi pravična in humana.

Nekatere tudi zato, ker jim je RKC vbila v glavo, da je uporaba kontracepcije greh. Potem pa se enkrat zgodi, kar se.[/quote]

Ja ampak tem je vbila v glavo tudi to, da ne smejo delati splava, sedaj mi pa tukaj ni več jasno, a to da sexati kar vse povprek in kadarkoli jim pa ni vbila v glavo?

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

V takih statistikah so zajeti vsi splavi, tudi spontani.

Nekatere tudi zato, ker jim je RKC vbila v glavo, da je uporaba kontracepcije greh. Potem pa se enkrat zgodi, kar se.[/quote]

Ja ampak tem je vbila v glavo tudi to, da ne smejo delati splava, sedaj mi pa tukaj ni več jasno, a to da sexati kar vse povprek in kadarkoli jim pa ni vbila v glavo?[/quote]
Osel gre enkrat na led. Ko stvar postane resna, se strezniš.
Dokler so pa samo seksali brez kontracepcije je blo pa še fletno.

Mislim, da ne, ker imam v spominu, da je bilo posebej poudarjeno, da gre za splave “po naročilu”. Ne dam pa roke v ogenj, da imam prav, saj je že kar nekaj let tega, ko sem bral izsledke raziskave o splavih.

Po tem naj pa RKC poslušajo pa ne bo nobenih težav.

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.


Ja, to bi bila rešitev.

Ampak kaj ko verniki v nimajo nobenega vzgleda. Po tem kar Cerkev pridiga se ne ravnajo niti škofje niti papež.

Potem, ko je vse življenje prejšnji papež strogo obsojal evtanazijo je na smrtni postelji dejal zdravnikom: “spustite me k Bogu”.

Strnjam se,naj poslušajo RKC, saj jim verjetno pomagajo.
Poznam družino, ki ima pet otrok. Mati ni zaposlena, životarijo z očetovo plačo, ki je zaposlen za določen čas.
Poslušali so RKC, samo RKC jim ne pomaga, le zakaj ženske dejo splav? Zdaj na srečo uporabljajo zaščito in ne poslušajo več RKC.

Meni se zdi nerazumno, da se splav uporablja kot kontracepcijsko sredstvo.

Ne vem, kaj je ženskam, ki seksajo, nato pa gredo delat splav. Kaj ni že tako, da če želiš narediti splav, moraš iti do ginekologa, se tam dogovoriti, ostati tam nekaj časa in to je to? Kaj ni lažje, hitreje in manj boleče, če ženska vzame tabletke?

Ne, ni. Najlažje, najhitreje in najmanj boleče je, če si moški natakne kondom. Večina tega noče, ženske pa so trapaste in privolijo v nezaščitene odnose. Kontracepcija ni samo odgovornost ženske, kot jo nekateri želite tukaj predstaviti. Pri spolnem odnosu vedno sodelujeta dva. In oba sta odgovorna za posledice.

Ja, ampak večina ima rajši brez kondoma…


Ja, to bi bila rešitev.

Ampak kaj ko verniki v nimajo nobenega vzgleda. Po tem kar Cerkev pridiga se ne ravnajo niti škofje niti papež.

Potem, ko je vse življenje prejšnji papež strogo obsojal evtanazijo je na smrtni postelji dejal zdravnikom: “spustite me k Bogu”.[/quote]

Tudi to mi je znano.

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

No upajmo, da so prišli k pameti. Ubogi otroci, ampak glede na to, da je Slovenija kar precej solidarna država, bo tudi tem otrokom pomagala.

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

Po podatkih Inštututa za varovanje zdravja je bilo leta 2004 v Sloveniji 6403 dovoljenih splavov. Statistiko od leta 1981 si lahko ogledate na linku . Prav tako upada razmerje med splavi in porodi, ki je v zadnjih letih približno 0.4 splava na en porod. IVZ tudi navaja, citiram, “število spontanih splavov, zunajmaterničnih nosečnosti in drugih patoloških oblik nosečnosti pa je v primerjavi z letom poprej poraslo za 5,0{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in njihov delež med vsemi fetalnimi smrtmi že presega 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.”

Iz tega lahko sklepamo, da Benaflek laže huje, kot teče cel trop psov. Povezavo med njegovo politično provenienco in resnicoljubnostjo pa naj si izpelje vsak sam.

Takole berem poste na to temo, pa se kar zgrozm kakšni ljudje ste code5, mega ne, maleckaa, megaboy, boom,…da podajate tako podle izjave. To vaše pljuvanje po Cervi presega že vse meje dobrega okusa, ne premorete niti trohice morale. To kracanje pa sploh govori o vaši ne nizki, ampak nikakršni inteligenci.
Tudi jaz imam podatek, da je na leto splavljenih več kot 24.000 novih življenj, nedolžnih otročičkov, ki nikoli ne bodo smeli zagledati luč sveta, videti modro nebo in sonce, dež in sneg, vse lepo kar nam je Stvarnik podaril. In zakaj je temu tako? Zaradi človeškega egoizma, zaradi njegove neodgovorne spolnosti in njegove neodgovornosti nasploh.
Nekateri splave opravičuje-te (-jo), češ, da ženske delajo splave ker so bile posiljene…Takih splavov je izredno malo.
Zakaj ženske delajo splave? Zaradi neodgovornosti partnerjev, zaradi komotnosti, ker danes je žal taka miselnost, da mora biti človek “svoboden” in ga ne sme nič ovirati v “tej njegovi svobodi”, še najmanj pa otrok. Tako, da največ splavov naredijo dobro situirane ženske. Splave pa delajo tudi zaradi razbrzdanosti, razbrzdanega načina življenja, v katerem je važen samo trenutni užitek.
Tudi moja sestra ima 5 otrok, zaposlen je samo oče, ki ima delavsko plačo, pa ne “životarijo”, ampak kar lepo živijo. Je pa res, da ti otroci niso razvajeni. Vsa njihova oblačila niso priznanih blagovnih znamk, so pa otroci čisti in prav lepo oblečeni. Stvari, ki jih imajo znajo tudi deliti. Ravno zadnjič mi je 3-letna nečakinja ponudila piškote, ki so bili na mizi. Prav prisrčna je rekla: “Na bos?” in se navihano nasmejala.

Mina, jaz pa se sprašujem, kakšni ljudje ste ti, benaflek in podobni, da si upate tako brez sramu kršiti 8. zapoved (=Ne pričaj po krivem.). Da o morali niti ne govorim.


Zarodki so skupek celic, iz katerih bi lahko ob ustreznih pogojih res nastali “nedolžni otročički”, vendar to še niso. In “Stvarnika” ni.


Lepo in pohvalno.

Odpustek, Ko se semenčece in jajčece združita je TO ČLOVEK.

New Report

Close