Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj je s Celjani in Mariborčani, da so “izvolili” Jelinčiča??

Kaj je s Celjani in Mariborčani, da so “izvolili” Jelinčiča??

Mi ni jasno, res ne, zakaj je Štajercem tako k srcu prirasel :(.

A bi naj Peterleta raje? :))

ker je seksi?

nova
Uredništvo priporoča


Ja, pa še kej!
Ker padajo na poceni demagogijo. Drugega pametnega odgovora tukaj ne vidim.

Kaj na njem pa je seksi?? To ne bo razlog :)).

Kva je s tabo da ne moreš nehat srati s temi volitvami? Kakšne raziskave spet delaš? Če bi mela enga mladga pa fraj bi mela vsaj kaj delat, ne pa skoz po forumih srat, medtem ko se “nikoli tvoj” valja in slini po svoji ženi!!!
Ni kaj, ti privoščim da ti bo vedno tako kot ti je!!!! Bruh…

se sprašujete kaj je znami?nič samo oči so se nam odprle igledamo v evropo,drugače mišljeniki pa zgleda gledate še vedno proti jugi.izgleda da se boga Slovenija še dogo nebo otresla komu…(rdečih)

Ti pa najbrž nimaš pojma, o čem pišeš:)

Jelinčiča zato ker bi spuco Slovenijo,sicer bi nas bilo majn bolši pa bi nam vseeno šlo.Tak pa dela vsak delavn še za3-4 brazilce in njim slične

žlehta zgleda da so ti rdeči oprali možgane pa ne razumeš o čem pišem

Zakaj smo ga volili?? Vedno volim njega ali pa SNS, ker če bi oni zavladali, bi ciganom odklenkalo, pa se ne bi napihovali z zlatimi ketnami in srali po nas!!

Ti N NNN, pa tako kot so ti povedali predhodniki, najdi si deda da ne boš več srala po forumu, pa ne mlati prazne slame!

Lahko noč in ŽIVEL ZMAGEC!

Pijanci skup držijo 🙂

Megaboy-ti si res mega ;(
Tudi sama sem Stajerka, sicer ze nekaj casa zivim v tujini in me se zmeraj preseneti, da se ljudje v SLO se vedno toliko ukvarjajo s politiko. Zal sem trenutno doma, sredi predsedniskih volitev in mi gre na bruhanje. Se vedno smo juznjaki, pa naj se imamo se za tako pametne in evropske. Po drugi strani pa je ravno to razlog zakaj so stajerci tako mnozicno podprli Jelincica. Po njegovem so za vse krivi drugi in taksno je se vedno prepricanje na stajerskem. In vedno znova, ko pridem domov na obisk opazam apaticnost in ljudje se vedno niso pripravljeni na spremembe, ko bi morali sami iti v akcijo in nekaj narediti. najlazje je pac reci, da so za situacijo krivi juznjaki, cigani in vsi tisti, ki nam kradejo delo in odzirajo denar.
Na sreco se pac v tujini moras znajti po svoje in kar hitro spoznas, da zares spis tako kot si posteljes.Zato me politika ne zanima prevec, ker vem da mi nihce ne bo nic dal in si bom morala vse ustvariti sama.
Pa brez zamere in lep pozdrav

Pri vas v tujini je mogoče res tako, mi pa čakamo, da nam posteljo posteljejo drugi. Mi bi samo spali…., in drugim solili pamet.

Jah, no, odgovori vam vse povedo, zakaj so ga volili. So pa tudi na ravni Jelinčiča & Co. Ja, taki bi potem furali državo, v kateri bi bilo najbrž dovoljeno nošenje orožja pa dikriminacija vseh drugačnih. Drugačni smo pa vsi!!

Res, samo preberite njihove odgovore, pa vam bo jasno, zakaj so volili tega človečka s kriminalno preteklostjo in brez čuta za sočloveka.

Dahjte prosim, še enkrat prebrati vse te poste, ki ste jih napisali. ne glede na to koga ste volili, se vam zdi takšno pisanje in takšne izjave normalne???

JA res je najbolje, da brišem te teme.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Pa mislite, da sta Peterle in Turk popolna? ja mogoče na TV. kako pa je zunaj tv in medijev pa ne vemo. Kaj pa koga briga zakaj se je kdo odločil koga bo volil.
Enako bi lahko vprašali, zakaj ste volili, Peterleta ali Turka.

Aja pa še nekaj. Pri Meni je tako, da kot si posteljem tako spim in mislim da je takih veliko. Ne moremo pa se primerjati z tujino. Jaz verjamem da katerikoli bo predsednik pa tudi če bi bil Jelinčič, se ne bo nič spremenilo, ali pa bo slabše. Oblubljajo vsi, naredi se zelo malo. Samo žepe si že bo bolj napolnil.

Tudi mene preseneča. Ljudje imajo v glavah samo še slamo. Jelinčič je populistični nastopač, ki govori tisto, kar ljudje želijo slišati, čeprav sam dejansko ne verjame v to. On in stranka sploh nimajo političnega programa, ampak zasleduje aktualne teme, mediji željni bedastih novic, pa mu parirajo. Kako je mogoče, da uspe s propagando proti Hrvaški, če pa na njihovi obali letuje milijon Slovencev.
Groza me je, ko pomislim, da bo SNS naslednje leto dobila petnajst odstotkov glasov.
Pa še odlični kandidat za zunanjega ministra, bo sedel na predsedniškem stolu in gledal v strop.

Zato, ker ima Ljubljana polno rit vsega – Maribor pa vsega premalo!
Zato – pa smo se pač na njega obrnili… Pač hudič v sili še muhe žre…

Ja kdo pa je še kdaj znal pametno razložiti, če se je neumno odločil?
Mislim pa , da v prestolnici, čeprav kak {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} manj ni manj oboževalcev g,Jelinčiča plemenitega. – DOVOLJ VLJUDNO PRIMOŽ?

Žal-tudi sama se sprašujem, kaj je bilo mojim someščanom, da so volili Jelinčiča.Čisto po resnici povedano, mislim, da so tako samo tisti, ki so Zmageca volili odšli na volišča. Maribor je zadnje čase tako depresiven, pokregan itd. da je Jelinčič s svojimi nastopi edini, ki je folk zdramil in zdaj že mislijo, da je on ta pravi…
Hvala bogu, da ni imel še več procentov.
Jaz ga definitivno nisem volila.
efka iz MB

Jelinčič je diirekten in brez dlake na jeziku.Ne pa Peterle,ki samo ovinkari in se izgovarja.

Kaj pa, če bi se za spremembo vsak brigal zase in volil po svoji lastni presoji? Kdo pa si ti NNN N, da boš druge sodila po tem koga so se odločili voliti?

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Janis je nekje spodaj napisala: brez dlake na jeziku, če pa že, je od Pečeta.

K temu ni kaj dodati.

Zato, ker ima folk poln kufer puhlic o “evroskosti”, ki jo doživlje predvsem kot vedno višje cene ob enaki plači.

Logično je, da Ljubljančani ne volijo Jelinčiča.S polno ritjo je pač lahko drugim srat, da so nestrpni.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

New Report

Close