Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SIRUP PROTI KAŠLJU

SIRUP PROTI KAŠLJU

ŽIVJO !

PUNCE ME ZANIMA KATERI SIRUP DASTE SVOJIM OTROKOM PROTI KAŠLJU.

MOJA PUNCA 3,5 LET, NEKAJ DNI POKAŠLJUJE, NI SUH KAŠELJ, PA NE VEM KAKŠEN SIRUP BI NABAVILA. DRUGAČE SE DOBRO POČUTI, SAMO TA KAŠELJ.

HVALA ZA NASVETE, PA LEP DAN VAM ŽELIM!

prospan za čez dan, zvečer panatus.
sicer je pa zelo fajn sirup iz smrekovih vršičkov.

Panatus, zvečer za pomiritev kašlja

nova
Uredništvo priporoča

Mi smo po priporočilu pediatrinje dali en krat na dan po eno žličko Claritina oz. Zytreca in je bilo zelo izrazito izboljšanje.

Ko je bil kaselj res hud, sem mu dala panatus…zdej ko mal pokasljuje pa le slezov sirup…

Kaj pa če bi v lekarni vprašala? Tam so zaposlene farmacevtke, ki točno vejo zakaj in kako se uporabljajo zdravila. Veš ni vsak kašelj, ki se sliši, da je suh treba pomiriti. V kolikor pa traja dalj časa, pa naj otroka posluša pediater, ker ni prav predolgo pocati kašljanaja, lahko pride do zastojne pljučnice!
lep pozdrav!

Mi pa uporabljamo za pomiritev kašlja trpotčev sirup.

Prospan-ta je že za otroke od 4.mesecev dalje,Herbion jegličev sirup cca.3.60.-,za lizat in s tem umirit žgečkljav občutek in suhost grla Echinacea bonboni od A.Vogel in pa slezovi bonboni.

Trpočev sirup, nam najbolj pomaga.
Upam, da bo tudi vam.

Prospan pomaga “mehčati” kašelj. Če ta ni suh, sploh ni potrebe po sirupu. Med spanjem pa lahko pomaga že to, da otroku dvigneš vzglavje (pod vzmetnico pri vzglavju podloži zvito odejo ali kaj podobnega). Tako sluz ne zateka nazaj in tako ne sili h kašlju.
EnaA, tole sem tudi jaz naredila nekajkrat, ampak je to res bil kašelj že na meji laringitičnega, pa mi je kolegica (tudi iz zdravstva) odsvetovala. Vse to le zakrije simptome.

Vladka

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

Edini sirup, ki je nam zares pomagal je bil Lučnikov sirup od patra Simona AŠiča – oz. iz Stiških lekarn. Jaz sem ga kupila kar v samostanu v Stični, drugače pa ga imajo v trgovinah, kjer prodajajo AŠičeve izdelke.Stane pa nekaj manj kot 4 €.

New Report

Close