Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dvajsetletnik, ki naj bi ga surovo pretepli Globalovi varnostniki, je umrl

Dvajsetletnik, ki naj bi ga surovo pretepli Globalovi varnostniki, je umrl

S kako težkim srcem bomo otroke puščali ven žurirat, ko se v diskotekah non stop dogajajo neki pretepi, ko se na veliko prodaja droga, ko kot vidimo tudi umirajo? Tudi v Escapu je bil ta vikend hud pretep.

ma od kje ti to…jaz nič ne vem o tem….

http://24ur.com/naslovnica/novice/crnakronika/20071010_3107343.php

hvala

Za popizdit. Se je tudi nam ze zgodilo. To so kao najvecji frajerji, v glavi pa nic, kulture nobene. Pri nas je res Balkan, podpira pa ga drzava. To je umor, ve se kdo je storilec, ta je pa se vedno na prostosti. To se lahko zgodi samo tukaj.

če človek malo spremlja dogajanja kot je ta, pa primer pirniče, pa oni psi gospe zdravnice v rožni dolini in ugotavlja kaj se potem v nadaljevanju dejansko zgodi, lahko samo zaključi, da pravzaprav živimo v kvazidržavi.

Lipo v Pirničah so naslednji dan zaprli, pa je tam šlo za nesrečo.

Global pa še kar dela, varnostni službi ne bodo vzeli licence, varnostnik ki je ubil fanta je na prostosti… pa to ni prvi smrtni primer te varnostne službe.

Kaj mislite zakaj je tako? Se policija ne upa dregniti v mafijo?
Se policajem bolj splača kje za tablo kasirat za par km/h prekoračitev hitrosti, kot pa loviti lopove?

Ma to je GROZA!
Ne morem verjeti, da te naše klince ni nič izučilo; pa je bila Lipa, pa Celje (isti faking varnostniki VIP morilci d.o.o.) in zdaj še sredi LJ???

In oni, primitivci, zahojenI s kriminalno preteklostjo bodo obdržali licenco za pazi to!!! VAROVANJE OSEB!!!
Kakšno kvazi varovanje se pa ta golazen varnostniška gre??? Varnostnik, ki ubije (!!!) po službeni dolžnosti obiskovalca ali pač le naključno mimoidočega (sploh nima veze kje) otroka??? PODN, ker če tudi, je fant bil star “že” 20 rosnih let, še vedno je le-ta otrok svoje matere. In, ja, je otrok. Pa če se tist nagravžen primitivec, ki je DIREKTOR (!!!) te VIP kvazi varnostne družbe, ki se je včeraj tako vehamentno zagovarjal na A kanalu, da on in njegova tretjerazredna varnostna služba niso nič ne krivi ne dolžni!

Ima, da se vsem tem bivšim kaznjencem (ki so preeživeli po par let na Dobu) in ki se zdaj prodajajo kot varnostniki, odvzame licenco, ne samo to, odvzeti jim je potrebno opravilno sposobnost. Ne pa da se, golazen klinčeva, manjvrednostno zakompleksana zdaj, prej in v nadaljnje izživlja nad mladino.

Danes me je imelo, da bi šla direkt v tega čefurskega globala in napizdila tisto debelo gorilo tam v liftu (je itak samo bajs, mišic nima nobenih!) kot prasca, potem pa še vse ostale njemu podobne žvali povrst!

Enkrat se mi bo sam zmešal, res, ker to je pa VIŠEK!

En klinac od kao varnostnika si vzame pravico do življenja v svoje morilske roke???

Kam smo prišli? Ukrepajmo. Obvezno.

Lepo prosim, ne izrabljat naziv ‘žival’ za človeške degenerirance, ker s tem močno močno žališ živali. Ki pa so, mimogrede, izjemno čuteča in ljubeča bitja, le v rokah napačnega človeka lahko postanejo ‘nevarno orožje’. VIn v živalih predvsem ni zlobe, sovraštva, premišljene agresije in brutalnosti. Žival je ustvarjena po naravni pot takšna, kot je, ker so taki zakoni narave. Od miši do leva in slona…

Seveda pa, kar se tiče primera z diskoteko…me naša prihodnost naravnost skrbi. Kam plujemo?!

Mafija se je po zaslugi politike in policije že tako razpasla, da jo noben ne more več ustaviti.
Policaji se pa tud najraje spravijo na najmanj krive in pa take, ki za par km/h prekoračijo že itak prenisko dovoljeno hitrost.
Prave lopove pa raje pustijo pri miru. Tud ta varnostnik je še vedno na svobodi, VIP pa ima še kar licenco za varovanje, kljub že drugi smrti letos.

jap, kriza je. Če ne bodo poiskali krivca, potem bo folk vzel stvari v svoje roke. Vreča na glavo in batine. Kar pa ni prav.

Še pomnite primer Petek?


Se spomniš primer iz Jesenic? Ko so kriminalci reketirali lokale, pobirali varščino, ustrahovali in izsiljevali bližnjo in daljno okolico, policija pa jih ni znala ali hotela spravit za zapahe.

Dokler niso enga napadli, ta pa je vzel pištolo in enga ustrelil. In je revež dobil 13 let.

Kriminalci pa po starem naprej. Se človek sprašuje, koga ščiti policija???

A ne bi počakali, da se nedvomno dokaže, da je to res storil varnostnik?

Saj to je problem. Dokazalo se bo, da tega ni storil varnostnik.

Ker čist možno da je delal na črno. Če pa ni, bodo pa rekli da pa ravno takrat ni bil v službi in podobne finte. Za koga prebutat pač uporabijo “civiliste”. Šef že ve kako se zagovarjat in ven vlečt, saj ima s tem izkušnje.

Kako je v globalu točno ne vem, ampak v Lipi je bil samo en varnostnik oblečen v uniformo z napisom podjetja. Ostali “varnostniki” so bli samo tako malo za zraven. Verjtno brez licence, ali urejenega delovnega razmerja.
In kljub temu so bili varnostniki v Lipi na bolj profesionalnem nivoju kot drugje …., kjer so prav varnostniki pogosto generatorji prepirov.

Kdorkoli je to storil, je psihopat, ki sodi v zapor. Da greš človeka do smrti pretepst. zamislite si, da vam zjutraj pride policija na vrata in vas obvesti, da je vaš otrok star 20 let podlegel udarcem nekega psihopata. No meni kot staršu bi se definitivno zmešalo in bi šla do konca. Pa da mi nekdo ubije otroka, slabo bi se to končalo, resnično.
Mater sem jezna, ko kaj takega vidim, slišim, berem.

Grozljivka, res! Kar kocine mi gredo pokonci, vsakič, ko naša najstnica gre ven in čeprav po diskotekah ne hodi (še), se dogaja toliko stvari, da ne vem včasih, če jo naj pustim na pizzo, v shoping,…Pa normalno,da jo, a mi je vedno bolj groza!
Še sploh, ko preberem v časopisu, da se 5 mladih ljudi čisto mirno pelje po cesti, čakajo rdečo na semaforju, ustavi avto treh mladcev in jih premlatijo. Kam to vodi, pri bogu samem? Saj se še sama več ne bom upala zvečer v avtu peljat!

Res, mene tudi stisne, imam sina starega 20 let, zame je moj otrok in bi se mi zmešalo, če bi mu nekdo to naredil, mu vzel življenje na pragu, ko ima še vse pred sabo…in lahko bi bil moj…ena mama zdaj trpi kot žival…sočustvujem z njo.

Ne razumem, kako je lahko tip na prostosti.

Živjo!

Morda ste nekateri, v zadnjih parih dneh, spremljali v medijih, stvari, ki
so se dogajele v noči na nedeljo, pred Globalom. Fant, ki je bil nedolžna
žrtev pretepa je v sredo v bolnišnici na žalost umrl in ker prijatelji,
družina in vsi najbližji ne morejo skorajda nič narediti, da bi bila ta dva
varnostnika kaznovana, prav tako pa tudi policija ne, smo se odločili, da
pripredimo nekakšen tihi protest.
Zato te vabimo, da se v soboto odpraviš v mesto(kadarkoli) in pred Globalom
prižgeš svečko, v spomin na Gorazda. Več svečk bo stalo tam, več je upanja,
da ukrenejo kaj in kaznujejo tiste, ki so krivi za smrt, ne samo Gorazda,
ampak tudi mladega Celjana, ki je bil tudi deležen udarcov varnostnikov, ki
delajo za to varnostno družbo. Prav tako pa tudi za druge žrtve
kakršnihkoli
napadov delavcev in varnostnikov Globala.

Prižgi svečko in nam prosim pomagaj ter pošlji ta mail še naprej.

Hvala!

Vprašaj naše vrle policiste.

Sicer pa še od spomladi niso prijeli vseh storilcev, ko so ravno tako pred neko diskoteko enga pretepli do smrti. In tud tam je bla ista varnostna služba. Pa so kamere pred diskoteko.

Zato me ne bo čudilo, če bo tud ta ušel roki pravice, seveda z obilno pomočjo policije. Ponoči se slabo vidi a ne?

Saj to je problem. Dokazalo se bo, da tega ni storil varnostnik.

Ker čist možno da je delal na črno. Če pa ni, bodo pa rekli da pa ravno takrat ni bil v službi in podobne finte. .[/quote]

No kaj sem zjutraj pisal.
Sedaj so že iz policije uradno sporočili, da varnostniki v Globalu niso imeli nič s pretepom.

Pred dvema letoma smo šli praznovat prijateljičin rojstni dan v Global. Kaj smo videli? Spodaj je varnostnik pretepel fanta, ki je stal zraven nas, pa ni škodil nikomur, zraven pa so tako zvili roko njegovi punci, da ji je rama skočila iz sklepa.

Tisto niso varnostniki, ki bi imeli licenco in neko usposabljanje, ampak navadni pretepači, ki samo iščejo priložnost, da bi se pretepali. Veliko lastnikov lokalov je takih, da prav iščejo take osebke.


Nič jih ne iščejo. sami se mu vsilijo.
Naprimer, ali boš nas najel za varnostno službo in plačeval toliko in toliko, ali pa ti razbijemo lokal in delamo težave. Policija pa gleda proč.

V Šenčurju so lani al predlani enmu razbili lokal že prvi dan, ko je imel odprto, ker ni hotel plačat varščine.

Kamere so vse posnele, klub temu pa policija ni vseh identificirala, sodstvo pa še nobenega obsodilo.

In a so potem tega tipa zaprli? So lastniki diskoteke ali lastniki varnostne službe kakorkoli odgovarjali, ker so imeli zaposlenega kriminalca ne da ga bi preverili pred zaposlitvijo in ki je v delovnem času tudi moril?

New Report

Close