Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Po koliko je letos krompir za ozimnico?

Default avatar

restan krompir

No, saj sem že vprašala. Meni so ponujali po 0,90 EUR na kg, pa se mi zdi drag.
Default avatar

Simba

Mi ga kupimo privat po 0,40 €/kg => vreča krompirja (30 kg) po 12 €!
Default avatar

mojcaK

Mi smo plačali po 0.30 EUR za kg, pri kmetu.
Default avatar

restan krompir

Mi lahko prosim zaupaš kje? Če nisem predaleč :-((
Default avatar

triss

Mi smo plačali 25 centov za kg.
Default avatar

trisa

Jaz sem ga plačala 0,40 € za kg
Default avatar

PJanja

Pri nas ga pridelujemo - po 10€ za vrečo ki vsebuje 30kg, pa prodajamo.
Okolica LJubljane. Krompir je bel.
Default avatar

mene zanima

Prosim za kontakt, telefon ali majl. Hvala!
Default avatar

t-inca

MEni je pa to razpredanje o ceni krompirja malo hecno. Včasih se zapnemo ob take malenkosti, da to ni res. No letos smo pri nas (okolica Lj) plačali za 4 gajbe celih 32 E (pojma nimam koliko kg je v gajbi, je pa to dovolj za moja starša in za nas štiri). Mislim da okoli 90 kg.
In za to smo dali 32 E, to je znesek, ki sem ga recimo plačala za 10 ur plesnih vaj za hčero, toliko me na mesec pride recimo telefon (za dve družini), toliko je enomesečni obrok (od šestih) za tečaj angleščine. Toliko je ena ne preveč dobra bluza, ali švoh par plastičnih čevljev. Toliko zapravim mimogrede v trgovini če pričakujem goste... ki zadevo pokonzumirajo v enem večeru.
Drag krompir? Hmmmm...
Default avatar

razgrajaca

hmmm 0,90€ za kg krompirja je meni preveč.Za 30kg vrečo sem dala 9€.(Maribor)
Default avatar

jejmene.

V Lj ga pripeljejo tudi za 15-20 centov/kg - vzet moraš vsaj en žakelj.
Default avatar

Ariadne

no, mojega strica, ki se je dolgo ukvarjal s pridelavo krompirja je vedno bolelo, kako lahko krompir za ozimnico (mislim, da je bilo govora o 100 kg) stane manj, kot šteka cigaret... izgleda, da se je vseeno malo podražil.
Default avatar

jejmene.

In katere cigarete dobiš ceneje kot 15 €ur na šteko ?
Default avatar

no pa še to

Cena gor ali dol, še nobena ni dala info kje do dobrega, tudi če malo dražjega kromirja. En ljubi naslov ali telefonsko.
Default avatar

k i t t y

[quote t-inca]
In za to smo dali 32 E, to je znesek, ki sem ga recimo plačala za 10 ur plesnih vaj za hčero, toliko me na mesec pride recimo telefon (za dve družini), toliko je enomesečni obrok (od šestih) za tečaj angleščine. Toliko je ena ne preveč dobra bluza, ali švoh par plastičnih čevljev. Toliko zapravim mimogrede v trgovini če pričakujem goste... ki zadevo pokonzumirajo v enem večeru.
Drag krompir? Hmmmm...[/quote]

Nekateri si vsega tega ne privoščijo in jim je 10€ pomembnih. 10€ krompir, 10 zelje, 10 kaj jaz vem kaj. Če to prišparajo lahko recimo pošljejo otroka na tečaj ali si pa kupijo bluzico.
Default avatar

k72

jaz sem tista srečnica, ki ga ne plačam. Ga pa zato odslužim (pomagam na njivi).

k.