Med.Over.Net

Starši in otroci

Odgovarjajo: Mirjana Frankovič, transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

Za naše navihance je potrebno biti iznajdljiv, domiseln, ustvarjalen, igriv, vesel, nasmejan, iskren, vztrajen, včasih zaskrbljen ... Preberite izkušnje in zaupajte svoje.

Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

MirjanaFrankovic

enomesečnik in zamašen nosek

Default avatar

aljana

Naš enomesečnik ima močno zamašen nosek, uporabljamo inhalacijo in fiziološko, pa me zanima, če je mogoče uporabiti še kaj, da bo zopet normalno zadihal.
lp
Default avatar

novinka

jaz našemu enomesečniku dam v noska fiziološko in počakam 10 minut, nato pa s pumpico spupam kar se da. Pomaga
Default avatar

Ana

Meni je babica pokazala, da naj s palčko za ušesa (seveda tisto vato z nohti malo podaljšam) sčistim nosek. Lahko jo porineš kar precej globoko in videla boš kakšne muce ima v nosku ki jih še vidis ne. S palčko ga ne moreš nič poškodovati. Uporabljam tudi fiziološko.
Default avatar

PIA

Tudi jaz uporabljam fitiološko raztopino, preden se greva dojiti v vsako nosnico eno kaplico, pa je boljše. Pa s palčko - tako kot je zapisala že Ana....

Moderatorji

Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj
MirjanaFrankovic