Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nega obraza in puder

Nega obraza in puder

Ali hodite redno na nego obraza?
Kater puder uporabljate ?

Meni so se pred časom začele pojavljati na obrazu brazgotine, imam mozolje kot najstniki, pa jih ne morem odpraviti za stalno.
Puder nerada uporabljam, ker niti ne prekrije solidno niti ne deluje dobro, zdi se mi da se mi koža še bolj vnema. Probala sem že marsikater puder, včeraj sem kupila še Lorealov true match.. pa se mi tudi ne zdi da bo OK…

Razmišljam novosti pri Vichy – komplet terapija za probl.kožo. Če ima katera kaj izkušenj – dobrodošle.

Najprej pojdi na nego obraza,naj ti kozmetičarka svetuje,katera krema bi bila primerna za tvoj tip kože.Iz lastnih izkušenj lahko povem,da samo reden obisk pri kozmetičarki lahko reši problematično kožo.Pri ibiri kozmetičarke bodi pozorna.

Lep pozdrav

***************************** MODERATOR Ličenje make up Branka Pavlovič - VIZAŽISTKA BRANKA BEAUTY CENTER Branka Pavlovič-make up artist Igriška 5 1000 Ljubljana www.brankapavlovic.si [email protected] 05 995 40 10 040 829 988

Tudi sama sem imela enake probleme, potem so mi pa svetovali Isadorin puder, dobiš ga v Limoniju in še v kakšni malo boljši in sicer Lift&Cover in moram reči, da mi noro paše, še prej sem si pa naredila piling, na nege sem hodila, zdaj ni več časa,…v glavnme predlagam, da poiskusiš ta puder. Vsi te izdelki so brez dišav in klinično testirani, rugje v tujini to prodajajo v lekarnah,…zame vredno nakupa.
lep dan

New Report

Close