Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj pri vas doma več gledate, POP ali RTV SLO?

Kaj pri vas doma več gledate, POP ali RTV SLO?

Kaj pri vas doma več gledate, POP ali RTV SLO?

HTV – ker ima res dober program

RTV SLO praktično sploh ne gledamo. Razen kakšnega fajn dokumentarca in občasno dnevnika.
Ker v bistvu ni nič za gledat.

pop tv občutno več,rtv slo nič,potem pa tuje z dokumentarci….

Večina tuje, POP sam kak film pa nadaljevanke, ob vikendih ka so pa risanke se pa ta maladva kregata kere so bolše POP al SLO, pa so men celo na SLO bolše

POP

Oboje malo, ampak vseeno več POP tv. Največ pa Discovery, NG, Reality, Animal planet,…

RTVSLO – dnevnik, odmevi, tednik, studio city
POPTV – redko 24ur, preverjeno, med tednikom šaltamo na slaka
AKANAL – sreda zvečer (zdravstvena čudesa)

ostalo tuje

Pop Tv več,ker so tam boljše oddaje in filmi,kot pa na Slo.

Že toliko časa ne več RTV, da sploh ne vem kaj je kaj za videt!
Mogoče ta program pomotoma vidim 2 krat tedensko, ko se sprehodim mimo njega.

Gledam POP ali KANAL A. Na nacionalki samo Odmeve, če sploh.

RTV gledam redko (marjo, hribar)…. ful POP, kanalA, tv3, HR in italijanske programe.

A se kdaj vprašate, zakaj plačujete RTV SLO, če je očitno skoraj ne gledate?

Zato, ker včasih ga pa le.. :))

RTV SLO le v nedeljo, ko je živ-žav. bi se pa radi otresli naročnine, pa ne vemo kako. Je resnično predraga za tiste 3 ure na teden.

A ni bil pred časom referendum za javno RTV?

To so zdej posledice, program je vse slabši, tako da ga skoraj več ne gledam.

A so pri vas že znižali naročnino, kot je vlada obljubila če boste glasovali ZA ali še ne??

Pri nas RTV tudi nihče ne gleda, jaz samo Studio City, če se spomnim. Mene tudi jezi obvezna naročnina.

Dnevnik in vse ostalo na pop tv, velik tudi a kanal, kdaj pa kdaj kakšen film na net tv, za dokumentarce pa tuji programi.
Jezi me pa že 10 let, da moram plačevati to hudičevo naročnino RTV, pa od tega nimam nič.
LP!

saj če ne gledate rtv-ja, lahko odjavite naročnino, pa vam onemogočijo dostop. včasih se je to dalo no.

Ampak so ti zaplombirali televizor. Tako se je reklo. Briga njih, če ti ne gledaš njihovega programa. Ker so oni nacionalna televizija, moraš plačevati.

Pri nas večinoma pop, na rtv slo sem včasih gledala še odmeve, pa jih zdaj ne več, ker ne maram strankarsko opredeljenih novinarjev. Odmevi so postali neokusno belo obarvani. Najbolj zoprn pa mi je Vodušek,še sreča, da je šel na nacionalko, da lahko zdaj pop v miru gledam.

Grozno je, da četudi bo na RTV to prebrali, bi se enostavno poživižgali na to, da jih ljudje večinoma ne marajo in ne gledajo. Ter gnali svoje. Komu mar za gledalce, denar tako ali tako pride.

Gledamo v glavnem HTV, POP, A kanal.

Na naročnino za RTV gledam kot mesečni davek državi.

Seveda, potem pa ni čudno, da na tem forumu že po šivih poka od omejenih tem in neumnosti. Povejte mi kdaj ste na POPu videli kakšen dober slo dokumentarec? Kaj neki vam dajo neumna poročila in ultra rumene novice? Živimo v času, ko je generacija mulčkov, ki je odraščala le ob POPu in branju Slo novic odrasla. Ne vidi dalje od svojega nosu! Mislm, pa poročila na POPu in TVSLO primerjate. Komercialka pri nas je diletantska, prodana in vse kar počne počne v luči kapitala. Na resnico se požvižga, vrednote so jim nepomembne (krasen, v nebo vpijoč je primer “Slak in Železniki”!! Za znoret). Slovenske produkcije na POPu skoraj ni! NO, oprostite, Big Brother je njihov.. Aja, ni… To je licenca… Prekleto! Nimajo razvedrilnega programa, nimajo pokritega kulturnega programa. Sam pofl! Poglejte mal v svet. No, saj je ravno tak! Samo denar, pa golota, pa neumnosti na kvadrat, pa Britney, Beckamova mama ipd… Jajca! Kdaj ste pa nazadnje kakšno knjigo prebrali namesto buljenja v televizijo? Izklopit vse! Posebej komercialko. Nihče ne gleda RTVja pravite, potem pa filajte otroke ob nedeljah z neokusnimi risankami na POPu. Bedasti prevodi, petorazredna sinhronizacija, kretenski izbor vsebin za otroke. Streljanje, dretje… Aja, a Živ žav je pa v redu? A to bi pa gledali? Čudno, a ne? In tako, kot je z vsebinami za otroke, je tudi z robo za odrasle. Komercialne televizije nas pač poneumljajo in delajo iz nas idiote!

Pred leti sem gledala SLO 1 kar pogosto in se mi je POP zdel pač Pop. Sedaj , ko so postali desno, belo, črno trobilo mi grejo mravljinci, če se slučajno ustavim na njih, ko iščem kako oddajo na tujih kanalih. Vsekakor se mi zdi sedaj POP nekoliko boljši!

New Report

Close