Najdi forum

Absolventski izlet

Se punco lahko spusti na absolventski izlet?

NE! tja hodijo izključno fantje!!

premisli, tam je pravi razvrat!!! Sem sama doživela absolventa!!! jupi!!!

Ravno zaradi tega sprašujem.

ne najboljše da jo privežeš na posteljo pa čuvaš da ti ne pobegne:)))

zdej je punca absolventa že itak plačala in bo šla, neglede na to ali če jo boš ti zdej pustil ali ne.

Ampak je bolje da gre. Bo mal potrenirala seks že z drugimi. To ji ne more škodit. Vaja dela mojstra.

Bodi vesel, da bo še kakšnega druzga probala. Bo vsaj ugotovila, a si dober al ne

:)))

Kaj pa ta delitev na skupine… A je to sam zarad izletov ali zakaj je to sploh potrebno?

Nisem bil še na absolventskem izletu, toda teza o razvratu je menda bolj mit kot pa kaka resnica…

Če punci zaupaš, pol ni problema…če pa ji ne…pol pa ne vem kako jo zvečer ven žurat spustiš. Je velik razvrat ta izlet, ampak če maš v glavi vse pošlihtan ni panike…

Glede delitve v skupine je pa tko…ta skupina je nastanjena v določenem hotelu/apartmajih, pa za izlete gre skupaj (seveda tut z drugimi) pa k so kakšne igre…ipd….v glavnem je to za to, da se truma ljudi malce bolj obvladljivo porazdeli…

Kaj ti imas psico, da jo spuscas?

kakor si vzameš.če hočeš, tud dobiš, če nočeš pač ne. to je tako kot s pitjem alkohola, če hočeš ga piješ, če nočeš ga pač ne..


Haha, men je blo prvič tako všeč, da sem šel še drugič :-)))

Če tam ne dobiš seksa, pol ga nikjer ne.


Haha, men je blo prvič tako všeč, da sem šel še drugič :-)))

Če tam ne dobiš seksa, pol ga nikjer ne.[/quote]

fajn, da si doživel dvakrat.enkratno, ne? točno tako…..seks kar preži…..

Dobro, res da si vsak predstavlja razvrat kot eno velikansko orgijo, kar pa jasno ne glavna poanta absolventov. Sej ni fora sam v tem…
Absolvent je ena huda mešanica noro dobrih stvari: tisoč ljudi, vsi mladi, željni žura, na koncu faksa, v toplih krajih, na morju, velik alkohola, muzika, vsakdanje skrbi daleč stran….. Jasno da se ob vsem tem zakreše marsikatera iskrica, ki z lahkoto zadane tudi tiste, ki imajo doma resne veze. Seks ja ali ne, je samo eno od vprašanj.

Skratka, absolvent je kar velika preizkušnja za marsikatero vezo.

Hej.

Te čisto razumem, da se sekiraš, ko je šel moj bivši, sem mislila, da se mi bo kar zmešalo. Pa ti povem, da je prišel nazaj čisto OK (in ni zaradi absolventa bivši). Sekirancije ti verjetno ne morem prišparat, je pa lepo slišat, da na absolventu ne varajo ravno vsi.

Normalno, da ne varajo vsi, saj eno grejo tja samski. 🙂 Sicer pa, kako veš, da te ni prevaral?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

No, vedeti res ne morem, tako kot ne moreš vedeti, da se tvoja ni dala dol s sodelavcem nekega sončnega ponedeljka, ko je šla v službo.
Ma sem videla po očeh in obnašanju, da je vse OK… Sej začutiš, razen če ni človek patološki lažnivec ali če si sam slep za neke spremembe v vedenju partnerja…

Jaz sem bila v zvezi, sem si zares želela iti, pa je nekaj čisto tretjega prišlo vmes. ja,verjetno bi bilo odvisno od “feelinga” – nič ne bi obljubila…

Ma, žalostno…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close