Najdi forum

Rebeka Dremelj in njena hiša

Ali ne bi bilo boljše, če bi sedaj to hišo namesto Rebeki zgradili nekomu v Železnikih, ki jo sedaj resnično potrebuje?

Kako bi se pa zmenli komu?

In sploh, kdo bo rebeki hišo zidal? In zakaj si je ne sama?

Sem že najdla…

nova
Uredništvo priporoča

A, aha, tako torej se sliši Zavist … :))))

Ni ZAVIST, je pa sigurno bolj potrebno hišo sezidati tistemu, ki mu od povodnji ni ostalo NIČ, kot pa tistemu, ki veliko že ima.

Kje ste to slišali, da bodo Dremeljci hišo zgradili? Mislim, da ima ona dovolj, da si jo sama zgradi, večina te možnosti pa nima.

v novem resničnostnem šovu, ki ga pripravlja Rebeka Dremelj, boš lahko proti plačilu cirka 1 EURO za telefonski klic, izbirala kakšne kahlce bo imela Rebeka Dremelj v kopalnici. Lahko boš pa klicala (in plačala), ko bo izbirala sedežno garnituro, ali pa tepihe za spalnico, ali morda celo barvo posteljnineeeeeee…….

************************************ Elastičnost razmišljanja je odvisna od razsežnosti posameznikovega uma!

Za kakšno hišo pa gre?

http://www.superstore.si/index.asp?tn=rebeka

Bolano, res 🙁

Seveda bi bilo bolje. Odločitev komu boš pomagala, pa je itak TVOJA. Jaz sem se že odločila. Ti tudi?

Punce, a spet na nož, al kaj? A zdej vsak k gradi hišo, naj pri priči odneha in gradi v Železnikih? Kdor kupuje hrano, oblačila… STOP…, v Železnike z robo…

Pa dejte, pač spet eden od resničnostnih šovov. Rebeka je pa čist simpatična mlada punca n povrhu vsega še sposobna. Če se je spomnila oddaje in bo na ta način še malo zaslužila…, men je prov… vsaka ji čast…

Je pa velikokrat udeležena na dobrodelnih koncertih, mislim da ji nimate kej očitat. In takoj obsojat kako je vse bolano… Pač ne boste gledal.
Človeška nevoščljivost ali pa bolje slovenska pa res nima meja…

Ti pa res ne preneseš, da ima nekdo drugačno mnenje od tvojega.

Meni je oddaja bolana – ne glede na Železnike. In res je ne bom gledala. Sem pa pač odprla temo in imam vso pravico povedati svoje mnenje. Seveda ti tudi, ni treba pa direktno napadati drugačemislečih. Pri meni ne gre za nevoščljivost, ampak mi tovrstne zadeve enostavno ne “potegnejo”. Tebi pač je všeč in vso pravico imaš do tega.

Uživaj v soboti :)))

Hej medicinka,

saj tudi jaz še nisem gledala oddaje, sem samo prebrala o tem. Nisem ljubitelj resničnostnih šovov.

Nisem nič takega mislila, seveda imaš lahko svoje mnenje, jaz imam pač svoje. Meni samo ni všeč sistem razmišljanja : če je pri meni neki narobe, nej bo vsaj še pri sosedu.

ja taka sem. Adijo.

če bi vsa sredstva, ki odpotujejo neznano kam v afriko ipd. namenili za slovenijo, bi si vsak v železnikih postavil novo hišo in še bi ostalo 🙂

bog ne daj, da me kdo vidi, da sem celo vrečko polnozrnatih štručk in polovico kosila od včeraj vrgla v kanto 🙂

Jaz bi tudi vodila tako oddajo. 🙂

Ali ni bilo rečeno, da bodo sredstva, ki jih bo na ta način zbrala, namenjena za obnovitev otroškega počitniškega doma ZPM v Zambratiji?. Kolikor vem, je ta dom v slabem stanju, ga že kar precej let nameravajo obnoviti, pa ni nikoli denarja za to. Moja hči že par let hodi v kolonijo v ta dom in bo še naprej in upam, da kmalu v obnovljenega.

Ali ni to precej obremenjujoče, takole na očeh javnosti zidati hišo?

Resničnostne šove s svojimi klici financirajo gledalci. Ti pa gledajo oddajo zato, ker jih zanima. Če bi bil cilj resničnostnega šova zgraditev vrtca v Železnikih, si upam trditi, da nebi telefoniralo/financiralo oddaje niti 10% gledalcev. Ker gre za neko čisto drugo starostno skupino s čisto drugačnim razmišljanjem.

Ugotovitve tipa: “zakaj pa nebi denarja dali drugim” so iz tega stališča bedaste. Zakaj pa niso na pravkar končanem tenisu v Portorožu namesto nagrad tekmovalcem, ki imajo že itaq vsega preveč, namenili Železnikom? Zakaj pa ni loterija slovenije 600.000 evrov, katere je zadnjič zadel nek mariborčan, raje razdelila tistim v železnikih? Zakaj pa pravzaprav vaša podjetja nakazujejo plačo vam, ko jo pa v železnikih bolj rabijo?

Nesreče in krivice se dogajajo vsak dan. Le da nekatere daleč od oči kamere in odpulenih novinarjev, katerih domet je le stavek “kako se počutite sedaj, ko ste izgubili brata”. Če bi vsaka nesreča prekinila normalen tok življenja ostalim ljudem, bi že v enem letu zmanjkalo motivacije, da kdorkoli od nas sploh še živi. Ker se nebi smeli prav noben dan več veseliti, zapravljati po nepotrebnom, se pregrešiti čaz skromnost.

Ustavite konje in ne bodite žrtev novinarskih umotvorov. Raje se ozrite okoli sebe, pa tam najdite uboštvo in mu pomagajte. Definitivno obstaja, samo nanj ste imuni. Velja samo tisto, o čemer kričijo po televiziji.

Ne vem, ali je to spet kaka neumna provokacija ali lahko res nekdo tako bedasto gleda na svet. Zakaj pa ti ne posodiš svojega avta za pol leta recimo, eni družini (ki ga je izgubila v poplavah), ki ga veliko bolj rabi kot ti?! En bedast primer recimo. Đizs.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close