Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek trgovina Šuss

trgovina Šuss

Kje točno v BTC-ju je trgovina Šuss? Kaj sploh prodajajo, ali so to še kar moderna oblačila ali je bolj tako? Najlepša hvala in LP

zdravo!

ta trgovina je blizu hale A, v bistvu za halo a, ne znam razložiti. Na spletni strani BTC-ja je lepo narisano, tam ti bo najbolj jasno, kje je 🙂

Oblačila so kakor katera. Nekaj je čudnih in staromodnih, nekaj je pa tudi zelo modernih, lepih, lepo ohranjenih, skratka skoraj novih:) Splača se it pogledat, ker so cene res ugodne – npr hlače Miss Sixty 14 EUR, majčke z dolgimi rokavi od 2-6 evrov…
…če te le ne moti, da je to že en prej nosil. Mene ne moti, saj je oprano v kemični čistilnici.

Za mene je tako nekako kot bi si postregla iz Humana kontejnerjev za oblačila.
Saj veste, da tudi Humana prodaja zbrane obleke, potem pa takole lepo pristanejo v npr. Šuss trgovini.
Je pa res, kot je zgoraj napisano, obleke so nekatere kar OK.

No oblačila sigurno niso iz humane. So iz bolj “bogatih” držav….

Trgovino ŠUS smo našli pred nekaj leti po naključju. Nakupovali smo 2-3 krat na leto. Izbira je odvisna od časa ko prideš pi nakupih . Obveščajo te po SMS o prispelih pošiljkah.
Sedaj hodimo, ko imajo razprodajo na vse 50 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popusta ali več.
Res je, da je nekaj stvari zastarelih modelov, je pa veliko stvari popolnoma novih predvsem obleke z reklamami pijač in izdelkov. Na začetku smo imeli malo predsodkov, vendar smo videli, da hodijo tudi ljudje, kateri imajo več pod palcem,
Skratka smo zelo zadovoljni.
Lep pozdrav iz Primorske.

Živjo!

Šuss ima tudi svojo Facebook stran, kjer objavljajo fotografije novih kosov v trgovini.
Poglejte na www.facebook.com/suss.secondhand

LP!

Zdravo!

Jaz resnično ne vem, kaj ima Slovenija toliko proti second-hand in vintage trgovinam. Ne razumem zakaj je tako pomembno: “Kaj bo rekel sosed?” in “Kaj si bodo pa ljudje mislili, če bomo kupovali rabljene obleke?” … To je vendar bistvo! Sama sem zaljubljena v starinska ali za vas “zastarela” oblačila, ker imajo svoj poseben čar. Bistvo je, da jih je že nekdo nosil, in da se jih ne da več kupiti!
Mene prav nič ne briga, kaj si misli sosed, cela vas ali če hočete cel svet, sem kakršna sem in samo da veste, vse sosednje, kot jim vi pravite bogate in napredne države, imajo second-hand in vintage trgovine in zanjo ceniti unikaten stil. Očitno smo mi edini, ki smo tako zagledani v ta denar in “Kaj bodo pa sosedje rekli?”. Sama zelo cenim trgovino Šuss in v njej vedno najdem poseben, unikaten kos. Želim, da trgovine ne zaprejo, saj je edina z rabljenimi oblačili v celi Sloveniji!
Naj vam za konec rečem še nekaj; vsak je drugačen in čudovit in namesto, da ljudi s svojim edinstvenim stilom na cesti zaničujete, si raje priznajte, da ste vi tisti, ki si ne upate izraziti svojega lastnega stila, ker se bojite soseda.
Želim vam lep dan in izrazite sami sebe, ker v tem ni prav nič slabega, pa tudi če hodite z vrečko na glavi.

P.S.: Naj nihče tega ne jemlje kot osebni napad, želim vam samo povedati, da nehajte že s tem zastarelim in poceni, saj so takšne trgovine odprte za tiste, ki imajo to radi.

Ful fajn si to napisala:) js sm tut velikaa vintage oboževalka sam mi je žal ko ni v sloveniji tuk teh trgovin:( za valeto iščem neko tako oblkico in upam da jo bom našla:)

Zdravo:)

No, končno še nekdo, ki me podpira;D
Lahko te razveselim, v Ljubljani se je na Gosposki ulici odprla Vintage divas store trgovina, z vintage kosi.
Trenutno imajo ponudbo izbranih izdelkov, kateri stanejo 10E na 1kg:D pojdi pogledat, osebno sem bila navdušena na ponudbo. Drugače so pa cene tako tako, odvisno od znamke, starosti in ohranjenosti oblačila. Prej so imeli trgovino na Mesarski cesti, sedaj, ko pa so se preselili v center, so cene občutno dražje. Vem, da sm si hotla kupiti čevlje za 10E, sedaj pa so 35E:( tako da ja, se pa najdejo tudi cenejši kosi;)

Spletna stran: http://www.vintagebkdivas.com/#_

lp
L

Ali mi kdo lahko napiše kje točno se nahaja trgovina ŠUS v BTC?

Ali imajo v trgovini ŠUS tudi večje številko oblačil n.pr. 50 in več?

Šmartinski 152 (BTC) v Hali 3 (srednji del 2), odprto vsak dan od ponedeljka do sobote od 9. do 20. ure 😉

Zdaj je šus nekje na Viču, tam kjer je bil prej je zdaj trgovina Gvant. Če kdo ima rad secon-hande pa sem videla še podobno trgovinico Feniks na Zaloški, nasproti Mladinske knjige. Sama najraje obiskujem Garderobo, ki je na Vodnikovi 71 (tukaj je njihov profil na FB.

New Report

Close