Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A je pri vas tudi žalostno vreme itd…

A je pri vas tudi žalostno vreme itd…

Pri nas dežuje kot iz škafa.
Bila bi doma v postelji, v kakšnih topličkah v topli vodi ali pa na Havajih. Realnost pa je drugačna – sem v službi, čaka kup dela, zdajle pa sem si vzela minutko za jamranje.

Pri nas sicer ni dežja, je pa nekam čudno……..bo pa baje 25 stopinj.

Je dež ja, ma ni pa žalostno!:-)))))))))))))))

nova
Uredništvo priporoča

reaslnost je takšna……poslušaj zvok dežnih kapljic, ki škropijo po tvoji okenski šipi… poslušajnjihovo melodijo…..

ne dovoli, da si prepolna vsakdanjih skrbi in težav…si slepa in gluha pa iščeš izgovor , da ne moreš videti ničesar??

Mala….kaj rečeš na tole…. se ne bi danes potrudila in se zavedela da si želiš nekaj, kar imaš na dosegu rokice..čisto blizu…….le predaj se…..

**

leta letijo - iščem stevardeso

Razočaran, tako kot tale trenutek pri nas vliva, mi tudi domišljija nič ne pomaga: nobene romantike v tem. Samo turobnost pa strah, kaj bo poplavilo.

Je zlivalo proti jutru….. madona,ma kaku močno…. pa se mi ni zdelo nič žalostno… tku lepu je blo v postli poslušat…. :))))

Zdej pa en luškan (pre)topel veter piha… ni za dihat…. bo že bolš…. :))

Se boš sekirala potem, ko bo popravilo…. ma itak ne bo in se brez veze sekiraš…

Pri nas pa ni žalostno vreme, samo dežuje :))))))))

saj bo jutri spet sonce….

…………….čist res…………..tole z nobenega ogla ni žalostno, je pa prav nevarno…………………vse ceste poplavljene, na vseh mostovih gasilci, plazovi, poplavljene hiše……………….bogi ldje:((((((((((((………………………

......................................... .............učas sm bla angelček...........

ja res žalostno………..ko ti voda še avto odnese,in ko si do koleni v vodi,nevem kaj bom brez njega,

Dalmatinka, a je tvoj avto odneslo? Od kje pa si ?

takole je to še danes. :((((((((((((((((

U pizda!!!
Pa iz kje si ti????

sem že ugotovil. Na tjavendanu
Katastrofa res:-(((

delam v alples.

New Report

Close