Najdi forum

DZK – uspesno putovanje

Zdravo!
Molim te da mi odgovoriš na, za mene, jako važno pitanje.
Čula sam da DZK odgovara na pitanja o harmoničnom i uspešnom (životnom) putu.
Odgovori mi šta me očekuje u budućnosti, jer putujem na studij iz Istre u Novi Sad?
Koji su elementi na koje moram obratiti pažnju?
Rodjena sam u Kopru, 16. januarja, 1985. u 16:ooh.

Unapred zahvalna.

Ojla!

Dobrodošla na feng shui/fs forum iz verovatno sunčane Istre. Kako je svet mali, te se pronađemo, barem oni, koji to žele ili imaju važna životna pitanja. E, pa, dobićeš svoj životni odgovor.

DZK – Devet Zvezdni Ki, nam daje odgovore kao Orakelj, znači upotrebljive jer su univerzalni i Stvarniku jako blizu.

Tvoj DZK je sledeći: 766

Pre svega opomena:
Obavezno, ali stvarno OBAVEZNO moraš da živiš pored “velike” vode, jako, jako blizu vode, bilo da je to more, jezero, reka, potok… itd.

Jer, ako pogledamo “Pet tokova Jin i Jang”, jedino voda može da “umiri”, “zaposli”, odnosno harmonizira tvoju trojnu Kovinu, koja može da tebi, ni krivoj ni dužnoj, poremeti život!

Recimo, tvoj partner mora biti rođen u godini vode, napiši mi njegove podatke rođenja.

Definicija tvoje či energetske kombinacije 766 je sledeća:

Ti imaš, u poređenju sa svim drugim Kovinama 7, najjaču intuiciju. Ostale crvene Kovine su obično više usmerene u vanjski svet. Volela bi da živiš veliki život i da si postaviš megalomanske ciljeve – i pogledaj, često imaš stvarno toliko energije, da ih i postigneš. U vreme, kada se približavaš svom cilju, ne vidiš nikoga i ništa više, što ti može prouzrokovati baš nekolicinu teškoća. A teškoće ti prouzrokuje takođe tvoja tankočutnost – osetljivost, jer baš radi osetljivosti, često puta zapustiš sigurno područje samosvesti, dostojanstva i ponosa.

Ti si prirodni vođa, dobar organizator, ali si takođe i neelastična, tako imaš svoj stil organiziranja i izvođenja nacrta, kojega nikako ne promeniš, jer slediš svojoj intuiciji.

Osećaje, bilo koje vrste, ipak teško zadržiš za sebe.

V ljubavnim odnosima si jako osećajna, ali tek kada si sa nekim stvarno jako povezana. I muškarci i devojke 766, znaju preuzeti mnogo ogovornosti i imaju istovremeno takođe toliko energije, da preuzete obaveze i izvedu. Jako su samostalni i ponosni.

Ženske su malo samosvoje i načelno dobro vode porodicu, a muškarci mnogo svoje energije potroše izvan doma.

Uravnoteženje osetljivosti, je tvoj ključ do uspeha. Ako se naučiš bolje razumeti, te se prilagađati nastalim okolnostima, možeš postati vrlo sposobna kao vođa, koji mnogo postigne.

Putovanje:

DZK je jako praktičan, jer nam savetuje oko toga, kada je najugodnije putovanje. Za ovu 2007 godinu, se tvoja Kovina 7 nalazi na Severu, što znači, da imaš ugodnu energetsku godinu s obzirom na trojnu Kovinu.

Ali još važnije je, da možeš putovati prema Istoku (tvoj fs centar je Istra i pravilno zacrtamo na kartu Evrope, onda pogledamo istoćnu “palaču”), jer nemaš energetskih prepreka, a tamo se nalazi tvoj cilj putovanja – Novi Sad.

Tamo se takođe nalazi i či energija Vatre 9, zato se obavezno na putovanje obuci u neku svetlo žuto-bež kombinaciju, sa karirastim ili horizonalnim crveno-srebrnim crtama.

Sretno putovanje, draga jejac!
I piši nam iz Vojvodine.

http://www.youtube.com/watch?v=8CFAS6DlgdY
Djordje Balašević – Svirajte mi jesen stiže, dunjo moja, 5:35

Mirza Terzimehić, inž. svetovalec za feng shui Telefon: 01 50 71 856 GSM: 041 768 571 feng shui je enostavna, čudovita modrost http://www.mirza.si

New Report

Close