Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Manpower d.o.o.

Manpower d.o.o.

Zanima me, če je katera (ali kateri) že kdaj dobil delo prek agencije Manpower ? Zanimajo me izkušnje z njimi in ali ima agencija kakšne posebne “finte” ?
Se da prek njih dobiti delo ki omogoča izgradnjo kariere in ali res posredujejo dela za nedoločen čas ?
Kako je pri njih z zaupnostjo pri obravnavanju prošenj ?

V naprej hvala za vaše izkušnje.

Mene je nekdo hotel zaposlit preko te firme. Kar pomeni, da bi bil moj delodajalec Manpower, delala bi pa drugje. To pomeni tudi, da če bi tista firma ne imela več dela zame, bi lahko rekli, da me ne potrebujejo več, Manpower bi mi pa priskrbel drugo, podobno delo… Najbrž bi šla v to, samo, če ne bi imela druge službe.

Beži od te firme, prav tako pa od Adeca, kolikor daleč te nesejo noge!

R

če greš na stran mojedelo, imaš na forumu branja o tej agenciji (no, tudi o drugih) za cel dan…

so mi uredili intervju za delo v eni firmi in me res zanima, če se komu je, kaj gre lahko narobe?

Ne iščejo mi zaposliteve na tak način, da bi bila zaposlena pri njih, temveč so le posredniki. A v tem primeru tudi lahko pride do kakih problemov?

Evo, lahko ti povem iz prve roke. Mož je bil zaposlen 3 leta v Leku, preko raznih agencij. Prva je bila Apel, druga Manpower, tretja spet Apel in na koncu Atama. Agencije so menjali, ker bi ga sicer po zakonu, morali zaposliti za nedoločen čas. Potem je dobil pa nogo- po treh letih! So rekli, da je prišlo do težev z robo čez lužo in da proizvodnja stoji in jih je 8 šlo na zavod.
Fora agencij je v tem, da firma kjer delaš, nima do tebe nekih hudih obveznosti. Imaš manjšo plačo, kot zaposleni v firmi in si seveda brez raznih bonitet, ki jih drugi dobijo.

Vprašaj, če te še kaj zanima.

Sem nova v vaši družbi, načeloma vas samo berem, ampak ob tej temi pa ne morem bit tiho 🙂
Iz prve roke – Apel in Manpower sta eno in isto podjetje, tako da so pri posredovanju načeloma kršili zakon, ker so te “preklapljali” iz enega podjetja v drugo.
Manpower je stalni objekt negodovanja tako na forumih, kot na cesti, med znanci in tudi v medijih, niso korektni in po domače “nategujejo” ljudi.

New Report

Close