Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje najugodnejši “hitri” kredit?

Kje najugodnejši “hitri” kredit?

Če slučajno mogoče kdo ve…
Rada bi se znebila limita na TR-ju, brez kredita ne bo šlo.
Iščem torej čim ugodnejši kredit za 1500-2000 eurov, doba odplačevanja 9-12 mesecev.
Saj se bom pozanimala na bankah, ampak če je slučajno kdo pred kratkim kaj podobnega delal, bom vesela vsake informacije.
Danes sem šla v Cityparku mimo SKB in stopila do gospodične za pultom po osnovne informacije glede kreditov pri njih, saj sem v medijih zasledila reklame, da imajo neke ugodne ponudbe. Gospodična mi ni vedela povedati NIČ, nekam je poklicala in mi potem dala informacijo, da so pogoji odvisni od moje plače ter me vprašala KJE delam, ne koliko zaslužim… Sem se hitro pobrala.
Torej – iščem kredit, ki ni vezan na plačo – torej da ne rabim nobenih papirjev iz službe.
Sicer imam TR v NLB.

Hvala

Če ta možnost obstaja, zanima tudi mene. Hvala.

če imaš račun v NLB, potem ti je najbolj ugodno, da tam najemeš hitri kredit, in sicer:
– ne rabiš potrjevati kreditnih pol v tvoji službi
– ne rabi plačat zavarovanja, samo strošek odobritve(max.42 EUR)
– dobiš ga v pol ure
– doba do 5 let, znesek do 12.518 EUR
– lahko se odločiš za fiksno ali za spremenljivo obr.mero

lp

nova
Uredništvo priporoča

Kolikor vem, ti bodo na VSAKI banki zatežili zaradi plače – mora biti dovolj visoka za najem kredita, pa naj bo hitri ali počasni 🙂

Ma ne, moj fant ni potreboval ničesar iz službe za odobritev kredita, pa ni bil lih “hitri” in majhen, je pa vzelna svoji banki, kjer tako ali tako dobiva plačo. KBM.

seveda je vsak kredit vezan na plačo, oziroma prejemke. keč je v tem, da ima tvoja banka itak pregled nad tem, koliko dobiš vsak mesec in ne rabiš pol potrjevat v službi. vse ostale banke pa bodo zahtevale potrdilo o plači.

Ja, to že razumem, ampak kobilica je napisala, da bi rada kredit, ki ni vezan na plačo.

To ti lahko odobri le ”tvoja” banka. Vsaka druga banka, ki ne pozna tvoje finančne sposobnosti te bo vprašala za OD oz. za garancijo.

Ja, hitri kredit je ravno to, da ti ni potrebno iz firme prinesti nobenih potrjenih papirjev. Vseeno pa moraš biti kreditno sposobna. Jaz sem ga vzela pred par meseci na SKB in takrat je bil to kredit na 12 mesecev.

Najbolje bo, da greš najprej na svojo banko in se pozanimaš…

Mene pa zanima, koliko je najnizja placa da lahko dobis hitri kredit?

New Report

Close