Med.Over.Net

Neplodnost

Odgovarjajo: Branka Žegura, dr. med., spec. ginekologije in porodništva

Pogovori, izmenjava izkušenj in informiranje o neplodnosti.

Branka Žegura , dr. med., spec. ginekologije in porodništva

Branka Žegura

14 dan po ET urinski test negativen....

Default avatar

crnitulipan

Pozdravljene,

Vsem hvala za pozitivne misli - v okviru teme spontani postopek.

Sem pa kar novo temo odprla, ker sem danes 14 dan po ET naredila urinski test, ki je bil negativen. Krvavitve še od nikoder, niti ne zgleda, da bi kaj prišlo...

Sem že klicala dr. Reša, da ga obvestim in da se dogovoriva za naprej.

Me pa zanima ali je bila katera 14 dni po ET z negativnim testom?
Za odgovor se najlepše zahvaljujem,
Pozdravček,
Čarna
Default avatar

škratek 2

Ja, jaz, 15 dan se je pojavil izcedek, 17 dan pa konkratna krvavitev!Šla sem vseeno na odvzem HCG-ja, ki je bil 1o, toraj brez nosečnosti!
Kar počakaj, so tudi take, ki jim urinski test ne pokaže, krvni pa, čeprav so redke, ni rečeno da se to ne more zgodit!

papa
škratek
Default avatar

ivonaa

Tudi jaz sem imela neg na ta dan brez M.
Škratek 2, če je bilo 10, pomeni, da se je prijelo, a ni obstalo, ni tako?
Default avatar

Tudijaz

Jaz sem delala 14. dan urinski test - neg., 15. dan sem imela krvni test -tudi neg., M pa od nikoder, šele kakšen 18. dan je prišla :( Je bil kar šok ...
Default avatar

Karmen M

Ja, to je normalno.

Žal se lahko po ET dobro počutiš, nobenih znakov-izcedkov-, ki lahko pomenijo + ali - pa m od nikoder, test pa negativen.

14-dan po ET je test CB zanesljiv. Lahko narediš tudi krvni test, da boš 100%. Prenehaj z jemanjem progesterona in m bo prišla v parih dneh. Seveda zaradi psihe in hormonskega neravnovesja pa lahko še kakšen dan kasneje.

Odvisno od vrste stimulacije, boš imela določeno kdaj greš lahko naprej v naslednji postopek.

Srečno naprej!

Karmen
Default avatar

crnitulipan

Ja, bi rekla, da težko, da v 14 dneh ne bi test pokazal pozitivno..
Je pa zanimivo, da sem prej v dolgih postopkih dobila M 10 dan po ET, kljub jemanju utrogestana in to večjih doz. Zgleda, da je v spontanem postopku odločilna dolžina naravnega ciklusa, ki je pri meni 30 in več dni.
Ker sem bila v spontanem postopku - brez stimulacije, lahko grem verjetno že naslednji mesec v dolgi postopek. No, v četrtek grem k Rešu, da se dogovoriva kako naprej. Kaj čmo, treba se je borit naprej...

Pozdravček,
Čarna
Default avatar

škratek 2

Ja, so rekli, da se je očitno nekaj dogajalo, a takoj odmrlo......kaj čmo, to je del naših bojev, enkrat bo, a ne?!

Če si brez stimulacije, lahko takoj po M začneš ponovno!

lp
pa srečno vsem
škratek