Najdi forum

Vidim,da sprašujete in modrujete o moških devicah. Kaj pa dvojčki!? Menda so precej površni, raztreseni… Nija

Poznam enega-za nekatere stvari je pedanten v nulo, za druge mu je čisto vseeno.

Moški rojeni v tem znamenju so najboljši.

🙂

nova
Uredništvo priporoča

Dvojčki so dvojčki-dva človeka. Dela eno, misli /če / drugo, govori tretje,obvlada čuda stvari,a vse le do neke mere. Perfekcionist ni prav nikjer.Tudi ura /čas/ mu je dokaj tuja.Zna pa biti kar fejst simpatičen.Kada mu to paše,ali kadar ima čas.Tudi organizator ni ,celo več,ima sposobnost že organizirane stvari prav pošteno dezorganizirati.
Rabi zelo močno roko,ki ga vodi…Dvojčka lahko ukroti vaga,mogoče še devica.

..brezskrbni, letajo s cveta na cvet, neresni, velikokrat imajo v življenju vsega po “dva”, niso preveč čustveni, so čveke…:)))

Toliko na hitro – drugače pa je seveda odvisno, kje imajo druge planete – ni dovolj, da govorimo samo o Soncu v Dvojčkih.

LP, A.

Če ima še dvojčka v ascendentu ,je vse na kvadrat !!! 🙂

Ojla,

Mene pa zanima kakšne smo vodnarke v moških očeh, tudi žensko mnenje dobrodošlo. Ne pozabit povedat kakšno znamnenje ste.Pa lep vikend vsem, ko boste kaj napisali na to temo.

Ja, potem pa je res vse na kvadrat…:))))

Aja -pa najhujše jim je, da jim daš kakšno rutinsko delo..:))

Vse našteto velja! 🙂 Res mora imeti človek včasih zvrhan koš potrpljenja, da mu je kos. Komaj kos !!::( Je včasih v stanju sredi inštaliranja neke el.naprave vse pustiti in oditi pomagat prijatelju “šraufat” računalnik, pa mimogrede še oprat avto,pa kupit barvo za beljenje ( za čez 2 meseca-če bo takrat nihče za ziher ne ve). Zgodilo se nam je (z našim dvojčkom), da je položil izravnalno maso na stene,vmes je pa “skočil” 40 km daleč žagat drva in pomagat pri inštaliranju neke “nujne” aparature. Čez 12 ur je bil doma, počasi smo nadaljevali…:) Vmes pa ga je čakal vodni inštalater,…nanj je čisto pozabil!!Da ne duljim…

Sprašuješ o ženskih vodnarkah. Poznala sem eno. Bila je zelo o.k. Dobra prijateljica,frendica,prijetna,za štose,nikoli ni resno zamerila (vedno je našla opravičilo), včasih je bila celo malo preveč zaupljiva,naivna. Celotno vzeto pa zelo prijetna oseba.Bila je topla.

Hja…no….. Imam prijatelja dvojčka, Njemu je edino…sex,pa neke zmenkarije,,,pa ne vse konce. Je sicer poročen,ampak, tukaj je “zakon narave”!??? Njegova familija se mi smili!! Sicer ga nihče ne jemlje prav resno!?!? Tudi domači ne. Imajo ga za “kr’ neki.

Dvojčki so res kr’ neki. Nesposobni kakšne “globlje” komunikacije, Zato si vedno izberejo “žrtve”-beri ljubice – s katrimi ni trebe kaj dosti govoriti. Tudi doma ne govorijo. Komunikacija…lepo vas prosim!!!
Moj se vleže, počoha mačko, potem pa sede za računalnik- zelo grdo od mene- mislim da nima kaj dosti pojma!? Otroci- hči-še kar ,sin- nikakor !! Bodoča snaha (od sina) še kar!? Bodoči zet(od hčere)- nikakor.Vedno pa smo MI vsi za vse..ali nekaj KRIVI!! Ne ve točno,kaj in zakaj.

Tudi mi smo krivi. Za vse kaR POZABI.pOZABI VELIKO STVARI. Star je 55 pa!?? Kaj bo čez 10 let?? Imamo pa znanca dvojčka,ki je čisto NORMALEN. Je možna tukaj vzgoja v otroštvu oz. adolescenci?? Dvojčici sta že čisto zgroženi(najini drugorojenki). Sin-prvorojenec- se pa kar distancira. Jaz sem pa na momente tudi že “nora”-.Sem med ribo in ovnom-na meji!?

Najhujše pri dvojčkih je to, da nimajo JAJC !!!!

Res so brez jAJC!! pA KAj!! Ne druži se z njini- niti preko zmenkarij!! Ti so najbolj obupani!!

Saj niso RES obupani ! So pa res nekako neodločni. Milo rečeno! So pač dvojčki…kaj češ. Čim manj imej z njimi opravka,pa bo. Imela sem ljubimca dvojčka. Saj ni res…..človek sploh ni vedel,kaj bi!? Ali ženo,ali mene, ali kar nekaj.. Se mi je skoraj zmešalo!!Pa tudi za sex ni bil…saj ne,da ne bi…ampak vse je šlo tako na hitro! Površno!!Če me vprašate- dvojčki so “površni” ljubimci. Če bi ostali doma,se potrudili…mogoče!? Zunaj pa….

Tako hudo pa spet ni.

Tisto o dvoličnosti je najbolj res. z njimi česnje zobat je res čiiist nazadnje!

Res je! Dvolični-do konca ! Pa neodočni !

to smo pravi “ludi”.

New Report

Close