Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Tone Rop bo preklical izjave

Tone Rop bo preklical izjave

Kaj bo zdaj z njim? Če bi bila Slovenija normalna, bi končal svojo kariero.

Ne, če bi bila SLO normalna, bi JJ dokazal obratno. A ker je temu v resnici tako, da je Janez kriv, se poslužuje drugih (njemu domačih in znanih) prijemov (V SOVI so vsi, obremenjujoči dokumenti vrlega premierja uničeni). Pa ni to press.

Kaj si ti? Sodišče? Kako lahko na trdiš, da je JJ kriv? Na podlagi česa?

nova
Uredništvo priporoča

Tone Rop je naš angelček :* :* :*.

Ja? In kje je vir tega kar podajaš?
Po poročanju Primorskih novic? Kaj naj ti jaz zdaj izvzamem citat z Dnevnika in napišem obratno?

in, ja, res je, važno je ,kar se je dogovarjal. Kaj mi hočeš ali želiš tu prodajati, da je sveti JJ vsega nadolžen v zadevi?
Ja, skopi fant, sodišče ja, saj, JJ toži Ropa in ne obratno! Ja?

Jah, naša Jania1 pač ne pozna osnov demokracije in pravnega sistema in zato ne ve, da je vsak nedolžen, dokler se mu krivde ne dokaže. Celo od nje tako osovražen J.j. . Nič čudnega, če ima za svoje malike take kekce, kot je T. Rop.

Saj smo včeraj pri poročilih jasno in glasno slišali od enega obeh novinarjev, kaj je slišal izjaviti Ropa-a. Torej, če tako vpijete(jo) o novinarski nesvobodi, kaj je potem zdaj to?

Argumentiraj tvojo trditev. In predvsem pojasni, kdaj se bo to zgodilo.

Sicer je škoda časa za nadaljnje razprave na to temo.

Če se je Janša res dogovarjal s Sanaderjem in je Rop za to vedel mi je nerazumljivo zakaj je bil tiho, saj je vendar imel absolutno oblast. Kakšna kalkulacija se je pletla v njegovi glavi, da je tako po neumnosti izgubil volitve in SDS-u omogočil da nas je pahnil v prepad?

Saj smo v prepada, mar ne? Sem prebral na forumu.

Jaz pa tega sploh ne bom komentiral, ker mi gre na bruhanje… Sedaj bo Rop prišel iz tega čist in nedolžen kot ovčka, ljudje mu bodo seveda verjeli, da je bil zaveden, Janša pa bo tagrd, ker toži ubogo nedolžno jagnje in hoče od njega celo opravičilo.

Jap, ta naš JJ… Toliko je nesposoben, da niti ni upošteval tega, da je bil Antonček zaveden, in ga kar po “krivem” toži. 😀

Če ga je po krivem tožil ali ne, bo odločilo sodišče. Šele takrat bomo lahko trdili, kateri izmed njiju je kriv oziroma nedolžen. Čudi pa dejstvo, da je tudi Podbregar dan ali dva pred zaslišanjem pred parlamentarno komisijo prejel obvestilo, da je zoper njega vložen obtožni predlog!!!

Mene samo zanima, kdaj bo stekla obravnava zoper Ropa na sodišču in kdaj bo zadeva končana. Jaz sem zato, da bi se ta zadeva obravnavala prioritetno in se rešila v nekaj dneh oziroma vsaj v kakšnem mesecu.

Pa po moje temu ne bo tako. Se že ve, zakaj ne??? Sicer pa pustimo se presenetiti.

Tukaj vidim bistveno večji riziko na strani predsednika vlade. V bistvu sem zelo presenečen, da je sploh tožil Ropa; nemara bi bilo bolje, če bi ostalo pri besedah, njegovih proti Ropovim. In si bi vsak mislil svoje … kajti sedaj pa tvega to, da bo označen za izdajalca Slovenije, medtem ko Rop tvega kvečjemu to, da bo označen kot provokator oz. generator afer. Mislim, da je Rop kar prekaljen maček – bolj kot je zgledalo od začetka.

Jap, se globoko strinjam. Po moje je JJ naredil eno izmed svojih ponavljajočih se napak, v želji, po zviševanju rejtinga. Slaba poteza.

Točno tako demokrat. Janša bo oziroma je že v vsakem primeru potegnil kratko. In velika večina Slovencev verjame, da jih je izdal.

A si videl, kako so včeraj (Trenja) SDS-ovci govorili, da je zadeva zaključena in Rop je kriv. Jemljejo si pravico tožnika in sodnika. In strah jih je sodišča. (To ni neka parlamentarna komisija, na katero se sklicujejo) Res me zanima kako se bo razpletlo. Ali bo ta zadeva sploh ugledala luč sveta na sodišču? Rop ima po mojem mnenju 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dobre argumente in bo svoje izjave dokazal.

Sem prepričana, da se sicer ne bi spuščal na tak nivo.

Meni se pa zdi, da JJ ni potegnil tako slabe poteze. Zakaj? Zato ker v primeru, da Rop dokaže, da je prisluškoval potunka sam sebe, saj JJ kot šefu opozicije nebi smel prisluškovati, Sanaderju kot tujemu politiku pa še manj….Zakaj ni Rop že takrat naredil halo? Zato ker ga ni mogel, zakaj pa je naredil halo sedaj mi pa ni jasno, saj je s tem naredil politični harikiri…Vsebina prisluhov postane ob tem povsem nepomembna.

Wind

p.s.: res pa imajo volilci kratek spomin, tako, da ni nujno, da je Rop res naredil politični samomor…

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

SOVA lahko prisluškuje domačim in tujim državljanom.

Točno tako demokrat. Janša bo oziroma je že v vsakem primeru potegnil kratko. In velika večina Slovencev verjame, da jih je izdal.

A si videl, kako so včeraj (Trenja) SDS-ovci govorili, da je zadeva zaključena in Rop je kriv. Jemljejo si pravico tožnika in sodnika. In strah jih je sodišča. (To ni neka parlamentarna komisija, na katero se sklicujejo) Res me zanima kako se bo razpletlo. Ali bo ta zadeva sploh ugledala luč sveta na sodišču? Rop ima po mojem mnenju 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dobre argumente in bo svoje izjave dokazal.

Sem prepričana, da se sicer ne bi spuščal na tak nivo.[/quote]

hahahahahahaha… Zapiši si nekam, da ne pozabiš: ROP NIMA NOBENIH DOKAZOV.

Koga je strah sodišča? Janeza Janše oz. SDS? Dej no… če bi jih bilo res strah ne bi šli v tožbo ampak bi poskušali pomesti vso zadevo čimprej nekam pod omaro… Če je koga strah sodišča je to ANTON ROP, bivši predsednik vlade, zgled Slovencem, prvi minister… skratka blefer in lažnivec da mu ni para.

maš prav če bi bila slovenija normalna pa pravna državfa bi bil JJ v zaporu .

In ne samo on. VERJAMEM, DA SO MNOGI KONLIFKTI S HRVAŠKO INSCENIRANI.

Kdo že podpira Jorasa?

Joras in ekipa s Starmanom na čelu so nevarni politikantski demagogi in špekulanti, ki po nepotrebnem zastrupljajo mednacionalne odnose! Nedopustno za “evropsko” družbo multietničnosti in multikulturnosti.
Zlorablja se domovina za promoviranje skrajnih šovinističnih skupin.
Joras ni Istran, je pritepenec in velika večina domačinov noče imeti opravka z njim! Joras je gradbena dovoljenja za hiši urejal v občini Buje, ker je bilo tam ceneje kot doma, toliko o njegoven “domoljubju”!

Rop in Janša sta oba lažnivca in bleferja…delala sta in delata veliko škodo tej državi.
Verjamem, da je bilo marsikaj inscenirano, da se pa zato razbije državna varnostno obveščevalna služba, je pa neumnost brez primere!

Večina politikov je lažnivcev in bleferjev. Nič novega.

Veš, da tole imaš pa čisto prav!

Tonček balonček je eno usrane, ki do danes ni prebolel, da je JJ zmagal na volitvah.
Kar pa se tiče resnice ali neresnice v zvezi JJ + Sanader je Tonček balonček v vsakem primeru ustrelil kozla. Če je res kar govori, ker ni prej ukrepal in če ni, toliko slabše , ker je s tem samo oblatil našo ljubo Slovenijo. Nezrel politik, ki svinja druge in si ob tem liže rane po izgubljeni bitki.

Ampak zanimivo, zakaj je Janša toliko časa čakal s tožbo.
So morali njegovi na sovi najprej obremenilne dokaze odstranit?

New Report

Close