Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek figa – ne znam…

figa – ne znam…

Kako narediti figo iz las, dolgih nekje čez polovico hrbta. Z gumicami, špangicami, obstaja kakšen drug pripomoček…?

Figa mora biti “stabilna” (za šolo baleta).

hvala in lp

Nekaj časa nazaj je bila po tv reklama za eno tako reč, s katero se super spne lase. Ne spomnim se kako se je reklo zadevi, sigurno si videla reklamo, izgleda tako ene 25 cmdolgo , kot neka kovinska nitka v obliki elipse oblečena v blago in v sredini ima odprtino skoti katero potegneš lase, to potem potegneš po laseh do konic in počasi navijaš lase gor, ko prideš do lasišča samo zavihaš dele ki jih držiš v roki. Super se naredi frizura in trdno stoji. Bo sigurno kdo, ki se bo domislil kako se tej sponki reče.

Nobena sponka ni spela las v figo tako čvrsto, kot to stori gumica, mrežica in čisto navadne “špange”. Obstaja pa preprostejši način, ki ga ponavadi v pripravnici dovolijo. Lase spneš v čop, iz čopa narediš kito dokler še lahko držiš lase, da imaš nespleten konec čim manjši. Kito potem oviješ okoli zgornje gumice v figo in spneš s tistimi sponkami, ki so kot glavnički.

nova
Uredništvo priporoča

balerine ki tam učijo znajo marsi kaj, tako da najbolje da ti one pokažejo kako in kaj.

Se strinjam. Balerine naredijo figo v trenutku. Pri nas za treninge dovolijo čop oz. kito. Fige pa samo za nastope.

kupi se takšna mrežica ki super drži figo.. jaz sem jo kupila v h&m..

kako naj naredim figo z gumico za mojo mamo ima dolge lase do riti

hellow.. 😛

hodim v 7. razred in imam lase mal čez ramena… naj frizura mi je figa… ampk ne znam je nrdit!!! kako jo lahko naredim z temi lasmi.. ???

New Report

Close