Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek katera vam je grda igralka?

katera vam je grda igralka?

No, mene pa zanima, katera vam je lepa in katera grda? Meni npr: zelo grda Geena Davis, tist širok obraz in ogromni žnabli, pa še veliiiika, prava kobila, bogve kako izgleda brez make upa?
Naslednja grda mi je Gwyneth Paltrow, cela rahitična, bleda in brezizrazna, le kaj je Brad Pitt videl na njej?
Potem mi niso všeč še: Juliette Lewis(še ena Bradova), Penelope Cruz, Julia Roberts.
Pojem lepote mi je Kim BAsinger ali Brigitte Bardot v mladih letih, pa Raquel Welch. pa še kakšna taka prava ,polna ,neshirana lepa baba.
Sicer pa vsak dojema lepoto po svoje, samo tako sem hotela malo počvekat in slišat vaša mnenja

no, me prav zanima, kako pa ti izgledaš…

meni je recimo geena davis zelo sexy

ne vem kolik si stara, ampak ta tema mi je preotročja tudi za čas kislih kumaric

Ce ne bi pri frizerki poslusala petdesetletnic, ki se pogovarjajo o tem, katera igralka in pevka je grda, katera pa res lepa, bi se se strinjala, tako pa …

Ospice dobim, ko kje vidim Angelino. Je pa tudi ne smatram za igralko.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

Julia Roberts mi ni bila nikoli všeč. Penelope Cruz pa se meni zdi čudovita.

Penelope Cruz – ni mi všeč pa amen.

Mi je pa zelo lepa Andie McDowell ( ne vem, če sem prav napisala) pa Monica Belluci.

Ma jaz sem očitno smotana in so mi vse zgoraj naštete lepe in zanimive ženske, verjetno tudi zato, ker na filmskem platnu pričakujem, da bo verodostojno in strastno odigrala svoj lik, ne pa da bo izgledala kot miss sveta.

Imam občutek, da ste malček zavistne? Ker zavedajte se, da so prav vse naštete zeeeelo uspešne v svojem poklicu, ki je težak in posebno tele hollywoodske so se kar namatrale, da so prišle tja, kjer so danes – kjer jih med drugim ves širni zavistni svet opravlja.

Morda kakšna od njih res nima manekenskih mer, imajo pa obilo samozavesti, kar jih razlikuje od nekaterih na tem forumu, ki verjetno tudi nis(m)o vse lepotice…

Nobena ni mi grda.

Nobena se mi ne zdi res grda, kvečjemu nesimpatična. Lepih je veliko, odvisno od kriterijev. Edina ženska, ki sem jo kdaj videla in pomislila:”Brr, tale mi pa res ni všeč!” je bila Camilla Parker Bowles (ok, ni igralka). Ampak videla sem jo samo na fotografijah, mogoče je v živo popolnoma drugačna, simpatična, lepa na svoj način. Imam prijateljico, ki je skrajno nefotogenična, kamera je sploh ne mara, v živo pa po izgledu in tudi sicer prekaša večino lepotic, ki so trenutno in, najsibodo to manekenke, igralke…. Zato, soditi po fotografijah in filmih, se meni osebno zdi nekoliko absurdno. Čeprav, seveda tudi sama nisem povsem imuna na to.

Btw: sploh ni slaba tema, raje o videzu igralk kot o čem drugem:).

Ja, hvala no, mama2831:). Se matram povedat razumljivo, popravljam, brišem,pametujem, potem pa preberem tole:)). Hec, no! Full dobro napisano! frankensteinova obrne palec navzgor in zaželi lahko noč:)

Meni ni nobena grda, me pa nervira Angelina s temi teorijami o rasni usklajenosti druzine, nekimi ravnotezji, ce je ta iz Azije, mora oni biti iz Afrike … Kot bi kupovala obleke. Cez tri mesece moramo dobiti pa se enega, da bomo do bozica barvno usklajeni … Edina zvezdnica, za katero sem v zadnjem casu res rekla, da je grda, je pa tale pevka. http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2006/07/winehouse270706_544x600.jpg

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

Če lahko rečem grda:Julia Roberts,Penelope Cruz,kaj preveč umetna in ne lepa je Angelina Jolie,Wooppi Goldberg
Lepa je ali bila Farah Fawcet,Kim Basinger,Sharon Stone,MM,BB,CC,Rachel Welch,Charliz Theron,Sandra Bullock,Monica Belluci

Jaz bi lahko naštela precej lepih oz. meni zelo simpatičnih, npr.
Greta Garbo, Jamie Lee Curtis, grda pa sigurno nobena ni.
Tudi če katera nima naravne lepote, jih za fotografiranje in film
lepo poštimajo.

Meni je pa obupna Tori Spelling … Že na videz je obup od obupa, pol pa še njeno igranje … fuj … Evo, ta je res ena, ki jo videt ne morem na TV-ju.
http://images.google.si/url?q=http://images.askmen.com/galleries/actress/tori-spelling/pictures/tori-spelling-picture-1.jpg&usg=AFQjCNEvpr-K-ikWdGfWmsDbEKlr85EuPA

Lepa igralka mi je pa recimo Claire Forlani … http://www.casafree.com/modules/xcgal/albums/userpics/11420/normal_forlani.jpg

ali pa Meg Ryan … oziroma ona mi je bolj simatična :))) http://www.dvd-biz.hu/image_upload/big_2004_08_17_9_41_meg_ryan.jpg

men je pa julia robert fuuul simpatična in ušeč igralka….še dobr da mamo različne okuse..:))

Meni najlepša je bila pa Grace Kelly s svojo graciozno nekam vzvišeno lepoto. Se mi zdi, da jo danes v drži nekoliko posname edino Nicole Kidman, ampak vseeno ni tako lepa:)

Ta je ena izmed prvih pet najlepših Zemljank

Tudi meni je bila Grace Kelly ena od najlepših igralk na svetu. Zelo lepa mi je bila tudi Audrey Hepburn.
Od še živečih igralk mi je kljub letom (49) najlepša Michelle Pfeiffer, ki je tudi odlična igralka. Zelo všeč mi je tudi Meg Ryan.
Od bolj sodobnih igralk pa so mi zelo luštne Angelina Jolie, Monica Belucci, Cameron Diaz, Charlize Theron.
Grda pa mi ni nobena igralka.

Lp,
M

[img]http://www.youngnutrition.net/member/tickers/83202/ticker7.png[/img] [img]http://www.youngnutrition.net/member/tickers/83204/ticker2.png[/img]

Jaz (ne)lepote ne bom komentirala, v oči mi je pa padel donnin stavek…

“…pa še veliiiika, prava kobila…”.

Oprosti donna, skrajno neokusno.Koliko človek zraste, kakšen nos ima, kako veliko stopalo ipd. je stvar narave in ne zdi se mi primerno takih stvari komentirat na način, kot očitno delaš ti.Vsaj ne med odraslimi…

Ja, jaz sem zelooooo visoka in razumem (zdaj) da sem bila v šoli včasih kobila, nebeška lojtra ipd., mene s tem ne prizadaneš več , ker sem to sprejela.Mi je pa žal, da se tako neumni komentarji pojavljajo tudi izven osnovnošolskih vrat.

No, vizualno mi glih ne potegnejo npr. Cameron Diaz, Angelina Jolie (obraz?!), Sandra Bullock, Penelope Cruz tud ne…Jenn Anniston (oh, ja), Mary Elizabeth Mastrantonio (ta pa sploh)…

Ne prebavljam Scarlett Johansson. Ni grda, ker mi načeloma grda ni nobena, ampak nekaj je na njej tako odurnega, da sama ne znam razložiti. Če je še tako dober film, pa igra ona, ga NE bom gledala. Najlepša pa Monica Bellucci.

-------------------- Fikreta ma vas rad;))

Tista hudobna teta iz 101 Dalmatinec … grda, grda …bogi kužiji

Zame grdih ljudi ni. So mi pa nekateri zoprni. Polona Vetrih in Zvezdana Mlakar.

Živi in pusti živeti

Grde: Angellina Jolie, Tori Spelling, Cameron Diaz, Drew Barrymore. Preklopim kanal oz ne gledam filmov, kjer igrajo.

zelo antipatična mi je Uma Thurman… Ne vem, kaj je Ethan Hawke videl na njej… :))) (no, že kaj…) Ona mi ima vedno, v vseh filmih tak hinavski videz, res pa je, da je igrala v nekaj dobrih filmih, tako da se ji včash pač ne morem izognit… :))

Zelo lepa pa Monica Belucci, pa še več bi se jih našlo… Tudi Charlize Theron, Andie MacDowell, pa Winona Rider mi je simpatična, luštna…

New Report

Close