Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek življenje po smrti

življenje po smrti

Kaj menite se zgodi po smrti in ali verjamete v življenje po smrti.

Telo umre, duša živi naprej.

Ja, verjamem.

Ko umre telo, je zame vsega konec. Oziroma, ko umrejo mozgani, je zame vsega konec.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)
nova
Uredništvo priporoča

Ob fizični smrti, verjamem, da umre samo fiz. telo, duh in duša živita naprej.

si gledala a kanal danes? 🙂

jaz verjamem, preberi Potovanje duš

Verjamem. Duša, oz. energija se ne izniči. kaj pa je v resnici pa bom “videla”, ko bom umrla. :))

…pa kaj vi res verjamete v takšne stvari?! :))))

prosim vas…kakšna duša 🙂

Duša smo ljudje, dejte si prebrat sveto pismo, no :-))) Tako kot je napisala Zogica …

Pri fiziki so nas učili, da se energija nikoli ne izniči ampak se lahko samo pretvori iz ene oblike v drugo. Vsaka živa in neživa materija nosi v sebi neko energijo.

Ne verjamem v dušo. Verjamem v energijo.

…. čeprav odkar mi je umrla hči v meni tli nek majhen kanček upanja, da se bova nekoč spet srečali….

Lp,

Marjana

SEVEDA, DA VERJAMEM, DA DUŠA ŽIVI NAPREJ!

Bogi ste tiste, ki ne verujete! Se mi kar smilite.

SEVEDA, DA VERJAMEM, DA DUŠA ŽIVI NAPREJ!

Bogi ste tiste, ki ne verujete! Se mi kar smilite.[/quote]

In zakaj mislis, da potrebujemo tvoje pomilovanje? Jaz izjemno spostujem tiste, ki verjamejo. V Boga, na primer. Ne spostujem pa tistih, ki s svojo vero in prepricanji posiljujejo druge. In tistim, ki ne razmisljajo enako kot oni, pravijo, da so ubogi. Po tej logiki bi jaz tebi lahko napisala, da si uboga, ker slepo verjames v nekaj, cesar ni. Pa ne bom. Pac, ti verjames, jaz ne verjamem. Ti meni ne mores dokazati, da obstaja, jaz pa tebi, da ne obstaja.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

Pravkar berem knjigo potovanje duš in po pravici povedano ne vem v kaj bi verjela in v kaj ne. Pred pol leta sem izgubila ljubljeno osebo, tko da bi rada verjela da je nekje na lepšem in da mi v prikazovanju v sanjah želi povedati naj ne jočem, da je dobro, drugi del mene pa je skeptičen – saj kar ni dokazano,..

V knjigi USODA DUŠ je omenjeno, da če staršem umre otrok in se zgodi, da mati v določenem obdobju, mislim da v pol leta pričakuje dojenčka, se bo zgodilo, da se bo duša umrlega otroka utelesila v novem otroku

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

DUŠA JE IGRALEC,
KI SE JE NAMENIL ODIGRATI
DOLOČENO VLOGO NA ODRU ŽIVLJENJA
NA ZEMLJI.

ŽE VELIKOKRAT JE IGRAL NA NJEM,
SKUPAJ Z RAZLIČNIMI SOIGRALCI.
Z NEKATERIMI SOIGRALCI
JE IGRAL VEČKRAT KOT Z DRUGIMI,
Z NEKATERIMI PA SODELUJE VEDNO ZNOVA.

S SOIGRALCI POGOSTO NASTOPA V OBRNJENIH VLOGAH,
KAJTI VLOGE SE PAČ MENJAVAJO.

KO STOPI NA ODER,
IGRALEC RAZMIŠLJA
SAMO O SVOJI TRENUTNI VLOGI.
ČE BI TAKRAT RAZMIŠLJAL
O VSEH SVOJIH PREJŠNJIH VLOGAH,
BI GA TO PRAV GOTOVO POVSEM DEKONCETRIRALO
IN TAKO PRIČUJOČE VLOGE
SPLOH NE BI MOGEL DOBRO ODIGRATI.

IZRABITI MORA TISTIH NEKAJ MINUT,
KO JE NA ODRU,
IN DATI VSE OD SEBE.

NIMA ČASA,
NE SME RAZMIŠLJATI O ČEM DRUGEM
KOT O ZDAJŠNJEM TRENUTKU
IN SVOJEM RAVNANJU V TEM TRENUTKU.

MED PREDSTAVAMI JE IMEL DOVOLJ ČASA
RAZMIŠLJATI O SVOJI IGRI,
PREANALIZIRATI SVOJE DOBRE PLATI
PA TUDI SLABOSTI.
ZLASTI SLEDNJE.

ODLOČIL SE JE,
DA BO SKUŠAL
V NASLEDNJI IGRI ŠE BOLJ ZABLESTETI,
SE SPOPOLNITI
IN PRESEČI SVOJE ŠIBKE TOČKE.

ČEPRAV SO NA ODRU POGOSTO NASPROTNIKI,
SO V ZAKULISJU VSI SOIGRALCI PRIJATELJI,
NEKATERI TESNEJŠI,
DRUGI MANJ TESNI.
VSI NAMREČ SLEDIJO ISTEMU CILJU,
POSTATI POPOLN IGRALEC V BOŽANSKI IGRI,
IMENOVANI ŽIVLJENJE.
Mojster

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

… bi rada verjela. Ali verjamem? Ne vem, zavidam tistim, ki glede tega nimajo dvomov. Jaz pa le upam, da se z našimi dragimi spet srečamo.

Ne verjamem.

Za tiste, ki so se pri fiziki učili, da se energija ne izniči: kaj se po vašem zgodi v krematoriju, kaj je že gorenje? Ali pa druga metoda, od kod dobijo črvi na pokopališču energijo, bi rekla, da v te namene jejo, kot mi. Seveda se energija ne izniči.

po smrdi duša odide v druge dimenzije, živi naprej.

jaz v to res verjamem, sploh ne dvomim.

Sveto pismo….. Ok…. Če ti jaz predlagam, da preberi Bagavat Gito, boš brala?

Želim verjeti, da se s svojimi spet srečamo. Občasno verjamem, včasih pa dvomim.

Bi rada verjela, pa mi ne rata,….

Po moje se izklopiš, kot računalnik….. Torej ne verjamem v življenje po smrti, nikakor ni logično.

lp,

N.

verjamem….

SEVEDA, DA VERJAMEM, DA DUŠA ŽIVI NAPREJ!

Bogi ste tiste, ki ne verujete! Se mi kar smilite.[/quote]

Kaj pa tista – blagor ubogim na duši, kajti njih je božje kraljestvo 🙂

Ne verjamem.

ne verjamem

če pa je slučajno res, mora biti pa tam, kamor grejo te duše zdaj že prav huda gužva… glede na to, koliko ljudi je že živelo na zemlji :)))

verjamem v to, da moramo narediti prostor drugim in da ima vsak omejen čas na zemlji, ki ga mora izkoristit po najboljših močeh.

Pravijo, da si vsaka duša izbere starše, katerim se bo rodila kot otrok. Precej lažje sprejmemo umiranje, če verjamemo v to, da bo naša duša živela dalje. Osebno verjamem v neko energijo, ki je nad nami. Če nekateri to energijo imenujejo bog – OK, naj. Ampak verjamem pa, da nekaj obstaja, kar nas čuva.

če pa je slučajno res, mora biti pa tam, kamor grejo te duše zdaj že prav huda gužva… glede na to, koliko ljudi je že živelo na zemlji :))) – to ne drži saj naj bi po tej filozofiji vsaka duša imela več življenj – vedno znova se vračajo iste duše

New Report

Close