Starševstvo in vzgoja

Odgovarjajo: mag. Nataša Durjava, EAGT geštalt izkustvena psihoterapevtka • prof. Andreja Vukmir, spec. zakonske in družinske terapije • Mirjana Frankovič, transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

SANJSKI MOŠKI??? RES??? :)))

Default avatar

Žogica Nogica

No, kaj pravite. Bolijo še katero oči? Al sem samo jaz tko pasje volje danes, hi hi hi. :)))
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney)
-------------------------------------------------------
Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)
Default avatar

*Lisa*

Daj no, takega jaz na cesti ne bi niti pogledala. Sanjski moški pa taki, ja.

Lp,
Lisa
Default avatar

pišta

On še kar, kandidatke pa ... ;) zanima pa me od kod toliko samskih ekonomistk??
Default avatar

PETRA

Bereš mi misli ampak si ga nisem upala prva popljuvat.Zdaj bom malo žleht ampak še kolesa ne bi na njega prislonila...Šala.Sto ljudi sto čudi ampak meni ni preveč všeč.
Default avatar

Majča

Meni je ta ˝sanjski moški˝ čisto povprečen tip, ni slab, ampak sanjski pa spet ni. Kandidatke, ojoj brez besed, kako se sploh kdo prijavo na tako zadevo. Za gledalce je pa tale ˝show˝ strašno dolgočasen in za moj okus čist preveč zaffnan, bljak!

lp,
M.
Default avatar

Žogica Nogica

Meni je sicer všeč njegova sproščenost, ostalo pa ni prav nič sanjskega (v mojih očeh). Čeprav sem prijetno presenečena nad voditeljem. Kandidatke pa... Ko so prihajale je bil obup. Pa niti ena ni znala hoditi v petkah in tistih fensi oblekah. Zdaj, na posnetkih so bile dosti boljše. Enih par mi je simpatičnih (najbolj una vojakinja in edina čisto kratkolaska), nekatere so mi pa... raje ne napišem...
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Default avatar

PETRA

Vidim, da kar soglašava.Tudi meni sta ti dve najbolj simpatični ostalo pa je bolj žalost...
Default avatar

Cokoladka

Midva z mozem sva pa uzivala v oddaji.

Ze dolgo se nisva tako nasmejala! Ha, ha, ha, ha...

Pa eno celo poznam! Psihopatka!

Drugace pa, tip nic posebnega. Navijam pa za vojakinjo, ceprav ne vem, ali je zmaga na tem tekmovanju res najboljsa opcija...
Default avatar

kika

Meni je tudi tip povprečen. Ženske pa obup. Všeč mi je edino vojakinja. Kako so se te lahko prijavle. Ena je pa tak čisti psiho.
Default avatar

Žogica Nogica

V zadnjem stavku se popolnoma strinjam s tabo... Je pa mimo, da potem kažejo njegove izjave kako je varal in, da ne ve, če obstaja kje ženska zanj - za celo življenje. A niso s tem malo povozili "plan"?

Sicer pa - zdajle je Peral Harbor. Lep film, sem ga gledala že 2x. Sigurno bolj prijazno očem (čeprav težka in boleča tematika), kot pa tale sanjskost... :)))
Default avatar

Tanja

Tudi midva z mojim sva gledala.
Tud men tip ni glih sanjski, je pa res, da si vsaka ženska pod temu "sanjski" predstavlja nekaj svojega.
Moram pa rečt, da je zelo simpatičen.
Najbolj sem se pa smejala tisti, ki je dobesedno lezla v njega. Pa kr na jok ji je šlo, pa še ljubosumna je bila....hehe ženska psiho, če mene prašaš.......mal sem bila sicer presenečena, ker jo je povabil naprej.....
Drugač mi je pa znana tista Mojca- katere nasmeh mu je bil všeč, pa ne vem, kam naj jo dam. Do konca serije, se bom pa mogoče spomnla....
sicer je res malo dolgočasno, mogoče bo drugo oddajo bolje.....
lp Tanja
Default avatar

talpa

Sem mislila, da sem edina, ki mi tipček ni všeč...Saj ni čisto za nič, ampak na cesti se ne bi ozrla za njim...Pričakovala sem večjega frajerja...
Default avatar

Žogica Nogica

Enih par je bilo s tekmovanj za mis. Vsaj za dve vem, da sta bili. ena lani, ena že prej. :))) Zdaj grem pa res film gledati.
Default avatar

talpa

Meni je tudi znana, se mi zdi, kot da sem jo že kje videla na TV...
Default avatar

RR*

Jaz sem pričakovala kakšnega bolj fejst za pogledat. Obnaša se pa kot kmetavzar. Tip, ki je bil na nemški varianti, je bil dosti bolj ugajen in tudi bejbe so bile bolj fine. Te tuki so bile v 90% totalen poden.

Eh, kaj češ.........

Maja
Default avatar

*-*

Tanja, Mojca ti je znana iz finala Popstarsov (ko je nastal Bepop).
Default avatar

Jala

Tole prvo epizodo sem prešpricala. Smo imeli družinski posvet.

A je bilo res za smejat?
Default avatar

Lahko čisto odkrito rečem, da se lahko skrije ta moški proti mojemu sanjskemu, ki trenutno že sanja v postelji!
Ženske so bile pač tako.Sicer nisem pričakovala lepotic, ampak lahko bi se vsaj hoditi naučile lepše v visokih petah, je pa tudi men od vseh še najboljša tista vojakinja ostale so pa ene kure.
Čisto odkrito, če bi jaz bila samska, bi raje izbrala voditelja, kot pa sanjskega moškega, pa ne zaradi videza, ampak karakterja. Mal preveč pocukran tip, žal!
Default avatar

JANA_29

Tudi jaz sem gledala in meni ta tip ni bil preveč všeč. Zdel se mi je sicer simpatičen, komunikativen, zanimiv, nikakor pa ne sanjski. Sem šele na koncu ugotovila zakaj. Me spominja na Stojana Auerja, ki mi ni bil nikoli všeč.

Zdaj pa še ena pripomba na komentar žensk, ki ga je večina dala. Prav grdo se mi zdi, da jih takole žalite, kakšne so. Saj se niso prijavile za miss. Logično je, da sodelujejo povprečne ženske in ne manekenke, ker takšne smo ženske. Večina jih verjetno ni vsak dan v večernih toaletah in v petkah, pa ful našminkanih, vmes so še jedle, se smehljale in bile snemane. Punce so bile SUPER.

Ne zdi pa se mi narobe, da komentiramo videz njega, ker so mu nadeli naziv sanjski moški. Tak naj bi bil pa tudi lep.

Moderatorji

mag. Nataša Durjava , EAGT geštalt izkustvena psihoterapevtka
durjavaN
prof. Andreja Vukmir , spec. zakonske in družinske terapije
Zavod Pogled
Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj
MirjanaFrankovic