Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Revma Nemirne noge

Nemirne noge

Imam težave z občutkom nemirnih nog. Pred spanjem imam občutek, da so mi noge nemirne in da jih moram neprestano premikati. Zaradi tega že slabo spim in sem neprestano utrujena tudi čez dan. Ali ima kdo od vas podobne težave in kako si pomagate?
Hvala in lp!

Z nemirnimi nogami se ukvarjajo nevrologi, zato ti priporočam pregled pri njih. Dobila boš zdravila in čez nekaj časa bodo težave minile.

Vse dobro Lenča

Zmaga je nagrada za tistega, ki vztraja toliko časa, da premaga bolečino...

Imam podobne težave, občasno, pomagajo zdravila, ki mi jih je predpisal psihiater-

nova
Uredništvo priporoča

Meni je pomagala homeopatija?
Poskusi ZInk 200c enkrat na mesec.

Tudi jaz, mi lahko prosim napišeš, katere tablete ti je predpisal psihiater. Meni je tablete predpisal nevrolog, ampak jih ne upam jemat, ker imajo hude stranske učinke.

Tudi jaz imam občasno nemirne noge. To je prav grozen občutek, ki se mi pojavlja preden zaspim. Jaz že jemljem tablete, ki mi mih je predpisal psihiater vendar ne zaradi tega. Imela sem druge psihične težave in ta občutek nemirnih nog se mi je pojavil po izbruhu bolezni.

Čim bolj mirno in zdravo življenje želim, lep pozdrav!

pozdravljeni! Tudi sama imam težave da ne morem imeti pri miru nog,vendar je moja težava skoraj stalana, saj to se mi neprestalno dogaja, čez cev dan tako da mi je večkrat parv nerodno ko me kdo opozori.
Seadj vas sprašujem koga bo mora obiskati da dobim ustrezna zdravila.
Nevem kdo je bolj primeren psihiater ali nevrolog.
Z vse odgovore se vam vnaprej zahvaljujem.

Pozdravljena dododado!

Jaz mislim, da se je bolje obrniti na nevrologa. Jaz sem dobila tablete, ki bi naj kao edine pomagale, vendar jih nisem jemala – kot sem že zgoraj napisala – zaradi takih stranskih učinkih.

Tudi meni se je zadnje čase dogajalo, da sem imela nemirne noge čisto čisto vsak dan oz. večer, nič nisem spala, zdelo se mi je, da se mi meša….
No, in sem nehala kadit, in potem dober teden po tem… nič več. to je bilo na začetku oktobra, od takrat dalje je vse v redu.

Meni pa trzajo živci na nogah, zato imam tudi posledično nemirne noge. Kako pa to zgleda pri vas?

New Report

Close