Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dane je žalostno v Velenju oz. v

Dane je žalostno v Velenju oz. v

Podkraju Velenje, ki je pogreb od očeta in sina, ki sta umrla v prometni nesreči na Hrvaškem. Baje, da drugi fant je tudi umrl mati se pa še bori za življenje. Ona je bila moja sodelavka. Zelo žalostno.
Je katera bila na pogrebu?
lp, in čim manj nesreč!!!

Kar huda je tale ja. Mogoče bi bilo še najboljše da umre še mama, vsaj jaz bi si želela, če bi mi cela družina pomrla 🙁

Upam da so se imeli neizmerno lepo, zadnjič ko so bili skupaj.
Res je treba cenit vsak trenutek, ki ga imamo na razpolago in smo skupaj s tistimi ki jih imamo radi.

Res huda tragedija. Verjetno si bo mama, ce bo prezivela, zelela, da ne bi. Ne predstavljam si, kako je ziveti, kako izgubis dva otroka in moza.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)
nova
Uredništvo priporoča

res je huda tragedija in moje sožalje, ampak to tragedijo je žal povzročil sam oče z nespametnim polkrožnim obračanjem na hitri cesti pri Kaštel SUčurcu- naj bo to nam vsem v opomim da ne delajmo takšnih in podobnih neumnosti na cesti,

Ke žalostno.Sem slišala za to nesrečo glih ,ko sem bila na Hrvaškem na dopustu.So povedali na hrvaških poročilih.Ma nikoli ne veš kje te čaka nesreča.Boga mama sej ,če je izgubila vse je skoraj najbolje,da umre tudi ona.Vsaj jaz bi tako hotela,če bi me isto doletelo.Po drugi strani pa ji želim,da čim prej okrevala.Vsaj eno življenje naj živi naprej…upajmo,da preživi.

Ne, na pogreb nisem šla, ker jih nisem poznala, imam pa namen it svečko prižgat.

Res huda tragedija, in še bolj se te dotakne, ko gre za tvoje someščane. Vem le to, da so iz Gorice. Ampak za drugega sina nisem vedela, da je umrl. Res žalostno. Če je to res, potem bo za mamo zelo, zelo hudo, če preživi.

Res iskreno sožalje vsem svojcem.

_______________________________ "Umazanija z rok se lahko umije, z duše pa nikdar." - N. S. Hruščov

Nisem vedela, da je bil danes pogreb. Mene je novica o tej nesreči, ki jo res zakrivil oče sam, zelo prizadela. Tega 17- letnega fanta sem 3 leta učila v OŠ, bil je zelo priden fant. Zelo mi je žal, iz vsega srca.

Naj vsi počivajo v miru!

Bani

Žalostno. Naj počivajo v miru.
A to je šlo za tole nesrečo?
http://24ur.com/bin/article.php?article_id=3103020&show_media=60036678

Zdej pa še vprašanje za tiste, ki tako vneto zagovarjate vse višje kazni za prometne prekrške, in mislite, da bo zaradi višjih kazni nesreč manj.

Koliko eurov bi morala bit zagrožena kazen za izsiljevanje prednosti, da tale oče ne bi zapeljal pred mercedez in se ubil?
Je pokojni voznik izsilil prednost zato, ker je kazen za tak prekršek prenizka?

New Report

Close