Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek luka koper – avtomobili za ograjo – se da ugotoviti kateri?

luka koper – avtomobili za ograjo – se da ugotoviti kateri?

Pozdravček!

Ali mogoče kdo ve, kaj bo zdaj s temi avtomobili za ograjo? Kdaj jih bodo spustili naprej? Se da kako ugotoviti, ali je avto, ki ga pričakuješ, za mrežo?

Ali se sploh da ugotoviti, če je avto prišel v luko in kdaj je prišel in koliko časa potem stoji tam? Ali se da to v luki Koper to izvedeti, ali takih informacij ne dajejo?

Hvala in lepo nedeljo vam želim.

Ko sem kupoval avto, so mi v salonu povedali, da je avto ta trenutek še v luki koper.

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

V salonu naj bi vedeli. V luki so pa avtomobili, ki bodo šli po celo Evropi tko, da boš težko prišla do te informacije.

Ma ne morš ti dobit avta, ki je še v prostocarinski coni v carinskem skladišču… Najprej ga morajo ocariniti in mu nabiti DDV, potem ga šele lahko prideš iskat…

eno, vprašala sem samo, če lahko na kak način izveš, če je avto iz fabrike že dospel v luko koper in zdaj, ko je ta frka s črno gradnjo, če se da izvedeti, če je tvoj avto tudi med njimi, saj ga ne bom šla v luko iskat…

Pojdi k ograji in poglej, če ga vidiš kje. To, da je tam okoli 100.000 avtov, je itak zanemarljiv podatek. Pa še en to… če ga slučajno zagledaš, pojdi takoj v akcijo! Ključi so v vseh avtih (resno).

New Report

Close