Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SIOLOV TROJČEK (internet, telefon, televizija) – IZKUŠNJE

SIOLOV TROJČEK (internet, telefon, televizija) – IZKUŠNJE

Odločamo se o uporabi storitev – internet, telefon, televizija pa kot izgleda je na našem koncu možnost priključitve samo preko Siolovega trojčka. Predno pa se čisto dokončno odločimo pa me zanimajo vaše izkušnje s Siolom ter tudi z vsebino programov oz. ali je kaj programov podnaslovljenih v slovenščino. Priznam da smo že kar veliko tega prebrali in smo polni informacij pa vseeno ne vemo kaj naj bi. Torej na plan z izkušnjami – tako slabimo kot dobrimi.

Hvala in lep dan Maja

Programi, ki so podnaslovljeni na kabelski televiziji, so podnaslovljeni tudi na siol tv ali na T-2 televiziji. Ker jih ne podnaslavlja operater sam, ampak progamska hiša. Operater podnapise samo vključi pri prenosu programa.

jaz bom verjetno SIOL TRIO paket odjavila, internet mi dela nenormalno počasi (hitrost je ista kot sem jo imela prej), pri televiziji moram še preden začnem gledati televizijo pritisniti 500tipk za vlok, pa OK, pa YES pa ne vem kaj še vse:))) trenutno mi ne dela niti telefon, niti televizija…naj gre k vragu ta SIOL TRIO paket, imam potem rajši telefon posebaj, internet posebaj in televizijo posebaj.

Moj kolega se ravno pripravlja, da bo skenslal naročino na njihov trojček, ker jih TV non-stop zafrkava. Po drugi strani sem pa to slišala tudi za T2, tako da nikoli ne veš, kaj bi naredil. Mi imamo trojček na Telemachu, pa smo zelo zadovoljni.

Imamo Siolov trojček. Z internetom smo zadovoljni, prav tako s tv – včasih pride do tega, da za trenutek zmrzne slika, vendar je pri drugih isto (T2 – na naši lokaciji). To naj bi bilo odvisno od oddaljenosti od centrale. Telefona pa zaenkrat ne uporabljamo, ker večinoma preko stacionarnega kliče mama iz spodnjega stanovanja. Skratka kar zadovoljni. Programi pa so po mojem podobni glede na ostale ponudnike. Tv1000 in Hallmark imata podnaslovljene filme.

Počakaj, da pridejo pri nas zadevo vklopit. Ob podpisu pogodbe je bilo rečeno, da pridejo v roku 14 dni, včeraj pa izvem, da bo treba čakati slab mesec. Banda lažniva. Če ne bo vse tipitop delalo, bom izbrunila kot vulkan!

Mi ga imamo že 4.mesec. Na vklop smo čakali 1 mesec. TV je vsak dan vsaj pol dneva črnobela, včasih zamrzne slika, al pa preprosto zmanjka programa. Internet dela tako kot prej, telefona pa ne uporabljamo.

Mi moramo najmanj 1x na teden klicat pomoč, ker telefon ne dela. Oni sicer potem v 5 minutah vse popravijo, ampak ponavadi itak vsaj en dan traja da mi ugotovimo da tel. ne dela, ker ga res malo uporabljamo, in sploh ne vem če ga je smiselno imet. TV in internet pa zaenkrat ok.

Mi uporabljamo ta trojček cca. eno leto, internet veliko bolje kot pred tem pri Telemachu (tam se je vsaj 1x tedensko obesil), TV dela OK, od nekaterih sem slišala o kockasti sliki, nam se je to za sekundo ali dve zgodilo le 2x, telefon pa tudi dela OK, uporaljam ga pa le v dopoldanskem času, kar kličem na navadne telefone. Jaz priporočam.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Pozdravljeni,

Siolov trojček imamo od lanskega decembra.Nismo zadovoljni, ker stalno nekaj šteka, predvsem TV, že neštetokrat smo morali vse izključit,…skratka nezadovoljni.
Edino, kar je OK je internet.

mi imamo trio že več kot eno leto. druge možnosti ni bilo.

na začetku je bilo malo čudno, potem smo se navadili. je mnogo boljši kot kabelska:
– imaš skupine programov po temah (šport – in so vsi športni programi na kupu, pa informativni – spet vsi možni informativni skupaj, otroški…, glasbeni, radio, )
– lahko narediš skupino priljubljeni, kamor daš tiste, med katerimi želiš preklapljati
– za otroke je super francoski TIJI, imajo luštne risanke (otroci itak ne razumejo, če je v nemščini gre meni na živce, francosko je pa tako lepo poslušat)
– ko pritisneš na program se spodaj napiše kaj gledaš, koliko je do konca in kaj bo potem, z eno tipko pa lahko preveriš vsebino tega, kar gledaš

slabo: trenutno so ene trije programi, ki pri nas zmrzujejo, to je, da se pojavljajo kocke – sat1 in še dva, ki ju ne gledam

NIKOLI nisem zasledila, da telefon ne bi delal

internet pa dela dovolj hitro (razen kadar laufajo mule s polno močjo, običajno jih preklopim na minimalno).

očitno sem ena redkih, ki siolovo tv priporoča

Mi ga imamo približno 3 mesece in smo zelo zadovoljni. Na začetku nam je povzročala teževe slika, ki se je sestavljala kot kocka no pa potem so ugotovili, da je vsega kriv slab kabel, zamenjali in od takrat dela kot ura.

lp mamiR

Vidiš, ŽN, nam se pa to pri Telemachu ni še nikoli zgodilo. Zanimivo, kako različno delujejo storitve istega ponudnika.

Mi imamo trio od decembra lani. Največje razočaranje smo doživeli, ko smo ugotovili, da ni programov Mediaset (canale 5, Italia 1, Rete 4). Ojoj. Otroci so me skoraj požrli:) Od italijanskih so samo nacionalni. Imaš pa en kup nemških, s katerimi ne veš, kaj početi. Ja, pa hrvaškega Nova tudi ni. Imaš pa albanskega:) Pa španske, bosanske,…. Pestro:)

Od začetka nam je kar naprej štekalo, zdaj se je počasi umirilo. Včasih se še pojavi kockasta slika. Telefon občasno ne dela, ko resetiramo modem, je spet ok.

Drugače pa, se pridružujem FREYI pri opisu pozitivnih strani tria. Pa če se veliko pogovarjaš po telefonu z nekom, ki ima tudi Siolov telefon, je super, ker je zastonj.

mi ga imamo od jun.05, pa smo zadovoljni. Ok, nekaj malenkosti se pojavi vsake kvatre, ampak so hitro rešljive. V našem okolišu ni bilo takrat druge variante, kot siolova, ni drugih ponudnikov, oz so ampak so bili takrat predragi.

Internet je dovolj hiter, tudi za moža, ki je programer in ga za službo rabi, tv dela čist ok, edino med nevihtrami in nalivi malo ponagaja. Telefon pa do sedaj tut dela čist ok.

torej sem tudi jaz med tistimi, ki smo zadovoljni s triom

No, jaz trojčka ne morem priporočat, ker ga nisem mela. Semm imela pa ločeno telefon, internet in SIOL TV. In lahko samo pohvalim, slika super, nikoli zmrznila, internet je delal BP. Skratka brez pripomb.

Lp, Petra

Hvala za vaše odgovore. Ker ni bilo druge variante smo se odločili za ta paket pa bomo videli kaj se bo dogajalo pri nas, upam da bomo v tisti skupini, ki nimajo težav z omenjenim paketom, če ba bojo pa jih bomo morali reševat sproti. Sedaj pa me samo zanima koliko časa bomo čakali na omenjeni paket oz. priklop, upam da bo kaj kmalu.

Še enkrat hvala za vaše izkušnje tako dobre kot slabe in lep dan še naprej želim Maja

New Report

Close