Najdi forum

herpes

Danes je drugi dan in herpes na mojih ustnicah še vedno raste. Sedaj je tako velik da sploh ne morem zapreti več ust in spodnja ustnica se mi je 3 krat povečala v primerjavi z zgornjo. Mažem se z tee trijem od justa vendar nič ne pomaga, nasprotno že bolj me peče in boli. Jutri zjutraj grem v lekarno pa me zanima kaj naj kupim, da bo res učinkovito ? Herplex ne pomaga že iz pred let. Res hvaaaaaaala za informacije !

Kisov obkladek, za danes. Če bo preveč peklo pa hlajenje z ledom.
Jutri pa kar po staro dobro cinkovo pasto v lekarno.

Drugič pa takoj, ko boš začutila, da se ti je začel delati herpes, namaži z ušesnim maslom (to sem prebrala nekje tukaj na MON in preverjeno pomaga!!!! :))))))

LP, V. =˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘= Ste že slišali, da ni nihče popoln??? =˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=˘=

meni pomaga virolex, če začnem mazati takoj, ko začutim, da herpes nastaja. ko je že v taki fazi, kot pri tebi, meni ne pomaga nič več. Čakam, da mine. Edino z otroškim pudrom si ga večkrat na dan namažem – se prej posuši.

Mislim, da ti zdaj ne bo nič več pomagalo, samo bolečino si boš lahko še ublažila. Baje kreme a la virolex ipd pomagajo, samo le si mažeš predno izbruhne mehurček.
Meni je just enkrat pomagal, pri naslednjem pa čisto nič. Tako, da tudi ni nekega pravila…

jutri,ce gres v lekarno,al pa ne…kar je,je!

Virolex ublaži pekočo bolečino tudi, ko je že herpes povsem “razcveten”, hkrati pa prepreči, da bi se razširil še kam drugam…..od vseh mažic meni ta še zmeraj najbolj pomaga….res pa je tudi to: če ga mažeš bo trajalo en teden, če ga pa ne mažeš, pa sedem dni…

Wind

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Meni pomaga virolex, ko imam en ali dva mehurčka. Namažem (in imam stalno namazanega) kake 2 dni, potem pa izgine. Niti krasta se ti ne naredi oziroma je minimalna.

Boš več naredila, če boš šla v dežurno lekarno, kot pa jutri. Herpes se hitro razvija in glej, da se ti ne bo razširil na celo ustnico.

Drugič pa je bolje, da če imaš herpese večkrat, da imaš virolex vedno v domači lekarni. Pa ne si mazat z raznimi justi itd, ker žal ne pomagajo.

meni se je nazadnje spustil pred nekaj meseci neko soboto zvečer, potem ko je bil še v ponedeljek praznik. lekarne nikjer blizu. vato sem prepojila z domačim šnopsem in pritiskala herpes (prve mehurčke). res da sem si skor omrtvičla ustnico:) in smrdla sem tud ful:) ampak herpesa v torek zjutraj ni bilo nikjer!

Morda je že malo pozno, ampak priporočam Sikapur gel za herpes.
Tudi v tej fazi bo še pomagal, čeprav v čisto začetni veliko bolj.

New Report

Close