Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek “Prijateljica” osvaja mojega moža?

“Prijateljica” osvaja mojega moža?

Potrebujem en nasvet.
Imela sem prijateljico že od osnovnošolskih dni, vendar so se najine poti pred dvema letoma razšle, saj me je nenehno morila s svojimi težavami, da bi jih rešila pa ni naredila nič.
Po naključju dela moj nasproti restavracije, kjer je ona zaposlena kot natakarica in gre večkrat tja na malico.
In mi je rekel v petek, da mu je v petek ta “prijateljica” rekla, da ji je ful všeč njegov sodelavec in oh in sploh o njem nakladala, na koncu pa rekla, sicer pa sta si vidva zelo podobna in mi pomežiknila.
Bila sem v šoku, ko mi je moj povedal, ker vem, kakšna je. Nima resne veze še danes, to pa zato, ker jo vsak “skuži”. Lepa at ako prazna, plitka…
Moj mi je takoj rekel, da se jaz nimam kaj bat za njega-ne zaradi nje, ne katere druge, a mi vseeno ne da miru.
Ali mislite, da se je zmožna tako nizko spustit, samo da se mi “maščuje”, ker sem prekinila prijateljstvo?
Kako bi ve reagirale?

Zenske so se sposobne spustiti se veliko nizje. Zenska zloba je brezmejna. Nevoscljivost tudi. V taksnih primerih moski sploh ni pomemben, pomembno je zagosti zenski, pomembno je zenski pokazati, da lahko dobi nekaj, kar je njeno. Tekmovanje z zensko, ne pa moski.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

reagirale, kaj hočeš, boš šla tja in jo na gobec, nehaj no, teagiraj tako, da zaupaš v moža in čao, veš take tičke so itak na vsakem koraku in vse je v glavi naših descov, če vedo koga ali kaj imajo doma, potem ni panike, če tega ne vedo pa podleđejo…

Žogica najlepša hvala za odgovor.
Sem se pa spomnila primera, o katerem mi je govorila, ko je k njej kot stranka hodil fant, čigar dekle se je zelo zredilo po porodu.
In ona je temu fantu govorila, da si zasluži boljšo, mu pihala na dušo, da je fanta čisto zmedla…Ne vem, kako je njegovo dekle zvedelo za to, a je prišla k njej na delovno mesto in jokala, naj pusti jenega fanta na miru.
In ta moja “prijateljica” se ji je samo v obraz smejala!!
Brrrr, me kar zmrazi, kakšno osebo sem imela ob sebi celih 15 let!

Ne brez skrbi, da ne bom šla sedaj tja in ji grozila…bi imela ona še večje veselje.
Čudi me, ker sem ji bila res dobra prijateljica, jo podpirala, pobirala iz “dreka”in ko mi je dokončno počilo, sem ji na lep način povedala, da enostavno ne vidim smisla v najinem prijateljstvu, da me duši…
In sva se poslovili normalno, kulturno.
Sedaj pa to…šok.

Nezaupljiva, mislim, da o mozu nimas kaj dvomiti. Ker ce bi imel kaj za bregom, ti tega ne bi povedal, ne bi te opozoril na ta dogodek. Sicer pa … Poznam primer, ko se je sla zenska dat dol z moskim, ki je proslavljal rojstvo sina. Zena mu je rodila prvega otroka, so sli moski pit, ona je bila v lokalu, tako naklanega ga je zvlekla v neko klet in z njim seksala. Nikoli nisem slisala, da ji je bil ta moski vsec. Kar tako je to naredila, za hec. Sest ur po tem, ko se mu je rodil otrok. Je to normalno? Ne bi o tem, kaj je v njegovi glavi. Kaj je v njeni? To je bolno. Pa nic nimam proti seksu, tudi konzervativna nisem. Ampak to ni seks, to je neko bolno dokazovanje.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

Ojoj, ubogi “tvoj” in vsi ti fantje pošteni nebogljeni v rokah zlobne zlobne pokvarjene manipulatorske čarovnice natakarice!!!
Zresni se malo ženska in se vprašaj koliko zaupaš “tvojemu karkoli že je”. Mislim, da te od vsega najboj ne skrbi, kakšno osebo si imela do predlani za prijateljico, ampak to, kakšno imaš doma.

Še nobena ženska ni nabrisala tipa, če tega tudi sam ni hotel. Tako da, če tvoj noče, se ti ni treba čisto nič počutit ogroženo. Ampak ti nisi čisto sigurna vanj…. Na tem bo treba več delati, kot pa na značaju bivše prijateljice.

Naklani moški ne morejo seksat.

Naklani moški ne morejo seksat.[/quote]

Nimam teh izkusenj. Bila sem mlada. Smo pili. In smo seksali. In se ni zgodilo, da se komu ne bi dvignil.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

UUU Žogica, ti si bila tista, ki si to naredila….

Kdo bi si mislil…

Hehe, kakšni problemi. 🙂

Ne, jaz nisem seksala s porocenimi. Ali z novopecenimi oceti. So stvari, ki jih jaz ne pocnem. In tega ne pocnem.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

A mož te ne bo prevaral le, če ga bodo pustile vse ne miru?
Ti pa res verjameš vanj.

Ja zogica tako si napisala. 🙂

“Nimam teh izkusenj. Bila sem mlada. Smo pili. In smo seksali. In se ni zgodilo, da se komu ne bi dvignil.”

Napisala sem, da smo v mladih letih zurirali in seksali. In da ne pomnim, da se komu ni dvignil. To sem napisala. Nisem napisala, da sem seksala s porocenimi. Ne samo, da nisem seksala z njimi, tudi druzila se nisem z njimi. Kaj naj mlado dekle pocne s porocenimi moskimi, kje je skupni imenovalec? Zame ga ni. In ta, ki je to naredila … Sva bili prej prijateljici. Ko sem to izvedela … Pozdravim jo se, vendar deset let z njo ne govorim. Ker mi je fuj. Ker mi gre na kozlanje, ko jo vidim. Ker se vedno spomnim te zgodbe.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

Lepa at ako prazna, plitka…
Ravno takšno potrebuje poročen moški.
Po moje sta se že dala dol, tvoj mož se je sedaj samo posthumno zavaroval.

S kaksno lahkoto drugim zenskam pisete, da jih je moz prevaral. Verjetno mislec, da se vam pa to ne more zgoditi. Ce so moski res taksni prasci, za kakrsne jih zelite predstaviti, potem se danes, jutri, pojutrisnjim to lahko zgodi tudi vam.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

Koliko grdih, škodoželjnih odgovorov! Ja, kaj sem pa pričakovala, saj sem na monu:):)
Hvala Žogica, se mi zdi, da si zelo realna in zrela ženska!
Ne dvomim v mojega, pa vseeno nisel slepa od zaupanja in ljubezni!
Sem imela že človeka, ki me je varal, tako, da brez skrbi, da prepoznam znake, četudi jih ni!
Nama je trenutno lepo( 3 leta skupaj, skupno gospodinjstvo 2 leti), če je taj bizgec, da bi ogrozil/uničil najino vezo-kaj bom z njim?
Mislim, da se je marsikatera prepoznala v vlogi tiste “druge” ženske,pač ne nujno kelnarce!
Zato pa taki napadi!
Malo več pozitivnega razmišljanja, pa zaupanja vase, pa boste mogoče lahko kdaj celo pomagale komu z nasveti!

Ja draga moja, malo več zaupanja vase, kar svetuješ nam..upoštevaj ti in bo vse lepo in prav in se boš v bodoče le še smejala skupaj z možem, ko ti bo opisoval primer nekega osvajanja. Se tebi to ne dogaja? Mi smo bili na dopustu in vsak dan sva se z mojim smejala, ko sva si namigovala kako kaksna osvaja njega ali kaksen mene. To je del zivljenja in to sodi zraven in tudi paše, pa reči kar češ, lepo je videt, da si všeč še komu, da si mmmm, seveda pa je potem vse stvar razuma, glave, midva se ljubiva, zaupava in se takim štorijam le smejiva, stara pa sva že preko 40 in v zakonu okoli 20 let, da ne boš menila, da sva neka mladoporočenca.

Zaupaj vase, vanj in bo vse okej!

Mogoče sem pa jaz tista. 🙂

Ona se ti skuša maščevati, ker ti je fouš. In take revice potem mislijo, da če pa lahko pofuka tvojega deca, pa čeprav le enkrat, vsega pijanega nekje na wc-ju ali v avtu, da je pa vsaj za trenutek boljša od tebe, ker ima nekaj tvojega. Patetika, ampak kaj čš.
Ti se nikar ne sekiraj. Verjemi, da če bo tvoj podlegel, da boš to zagotovo izvedela, saj je to edini namen te prijateljice. Torej odmisli vse skupaj, če se ima za zgoditi najhujše se boš s tem ukvarjala takrat, ko se bo zgodilo.

Popolnoma se strinjam. Ker to bi zanjo bila glavna ekstaza tega dogodka, da ti izves.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

Zaupanje je temelj, nama se tudi dogaja, da kateri mene ali katera njega osvaja, pa četudi sva takrat skupaj, ampak nekaj čisto drugega je, da ti počne nekdo, ki ti je bil “prijateljica” 15 let, pač pričakovala sem neko lojalnost z njene strani, ne vem, no zgleda, da jaz nisem za ta svet:):), ker kljub zelo grdi izdaji s strani bivšega, še vedno mi ne pade na kraj pameti, da bi varala, se zapletala z oddanimi, ali bog ne daj osvajala kakge tipa od bivše orijateljice.
Ne mislim se več obremenjevat s tem,pač šokiralo me je dejstvo, česa so ljudje zmožni!

Pika, ti samo navali…:)

Prevara ni vtikanje spolnega organa, kamor ne sodi. Ceprav to spada zraven. Prevara je, da te nekdo izda. In najbolj te izda, ce to naredi z nekom, ki ga iz tega ali onega razloga ne maras. Zato ni isto, ali gre moski podret neko neznano cipico. Ali bivso in zdaj osovrazeno prijateljico. Toliko o tem, zakaj je nezaupljiva toliko sokirana. In veliko bolj, kot ce bi slisala, da ga je zapljevala pac neka tam v baru.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

Amen žogica!!!
Grem kosilo jest, se je moj potrudil, pa bomo videli, kako mu je uspelo!

Lep dan!

New Report

Close