Najdi forum

udarec med spanjem

pozdravljeni!

med pocitnikovanjem sva s fantom spala v šotoru. med spanjem sem dobila zelo močan udarec v nos. rekel je “o, sori”, slišalo se je precej budno. ker sem bila zelo izmučena sem užaljeno zaspala nazaj, sam se pa dogodka naslednji dan ni spomnil. rekel je, da je že prejšnjo punco med spanjem udaril, seveda naj bi se to zgodilo ponesreči.

razmišljala sem, kako me je lahko tako zabolelo. bila je pest ali komolec.

zanima me, kako močno sploh spimo. je to normalno, ali je moj fant prikrit agresivec.

ko sem mu omenila, da je možno, da me je podzavestno želel udariti, je v šali rekel, da ja, čisto možno, češ, kaj boš ti nekaj hodila sama naokrog.

lahko da mu delam krivico, a zanima me objektivno mnenje.

hvala.

Pa sta se prej kaj prepirala? Je bilo karkoli narobe? Da bi lahko rekla, da je imel razlog, da te udari. CepraV po moje razlog ne obstaja. Ne vem, ce bi mene moj udaril v spanju, ne bi pomislila, da je bilo nalasc. Ker … Cetudi bi tvoj bil agresiven, zakaj bi te kar tako malo za zabavo trescil v nos?

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

@ Zogica: razlog, da me udari? mislim, da me ne sme udariti iz nobenega razloga. je pa res, da sva se prejšnji dan prepirala. domov (v šotor) je prišel proti jutru, jaz pa sem takrat vstala in se s kolegom pred šotorom pogovarjala, nato pa sva šla skupaj do plaže (s tem kolegom oz. znancem). mogoče bi ga lahko to zmotilo, saj je bil udarec povzročen, ko sem se vrnila.

kot sem že omenila, je rekel, da je med spanjem že enkrat močno udaril – prejšnjo punco.

če bi me le malo butnil, mogoče niti ne bi razmišljala o tem, tako pa…resnično zelo močan udarec.

:))))
ali si še tako mlada ali pa tako zelo naivna….

si nisi že sama odgovorila?? mislil si je…”kaj boš ti sama hodila naokrog”…..ti imaš slabo vest, ker si šla s kolegom na sprehod….on pa je nima, ker je bil celo noč zunaj, ko si ti spala???

Najprej bo v “sanjah”, ker si ne more pomagati, saj je že prejšnjo,pa se nič ne spomni…. potem boš začela že ti verjeti in boš kmalu večkrat “padla po stopnicah”…ali se “udarila ob mizo”….

Komu torej lažeš? sebi? nam? …si sicer srečna v taki vezi?

P.s.: če boš z njim ostala, ga še ti mahni kako noč…v “sanjah”….mogoče bo potem bolj razumel to svojo “bolezen”

Definitivno ni bilo ponesreči in med spanjem. Med spanjem bi se lahko zgodilo, da bi te butnil, recimo pri obračanju, …

Saj sama veš kaj naprje in kaj te lahko čaka. Itak, da je tudi bivšo že ‘butnil’. Tak je.

stara sem 25, on pravtako.

ker vem, da lahko človek tudi kdaj v sanjah brcne ipd., zadeva ni tako zelo OČITNA. sama sem npr., ko sem bila še otrok v sanjah ogromno prebrcala (nočne more). šotor je bil majhen, lahko da me je zadel s komolcem med obračanjam…

lahko pa da sem naivna. kaj pa vem.

Naivna si v toliko da se s takim vprašanjem sploh ubadaš. Če gre za nejasnosti, se je potrebno z partnerjem odkrito pogovoriti, ne pa nekaj domnevati in delati (včasih napačne) zaključke.

Samo ti si bila v tistem prostoru in on; po svoje pa – kako si lahko v spanju relativno ocenila namernost močnega udarca ? Da bi te nalašč treščil, tega seveda NIKAKOR ne odobravam (vse drugo kot nasilje), zato to razjasni z nim in takoj.

Po moje si res naivna – če se je to že prej dogajalo, je to njegova navada.
In očitno nima toliko jajc, da bi te treščil v budnem stanju, raje takole
potem pa krasen izgovor se ne spomnil, sem spal.

Lalalina,
dogodek v šotoru vas zelo obremenjuje. Vzbudil se vam je močan dvom, morda strah, da je fant prikrit agresivec. Niste več prepričana kakšen je v resnici njegov odnos do vas. Kolebate med tem ali je bil to dejansko njegov namerni udarec – in v mislih na to se poraja močan strah, ali pa je bilo le naključje… Kljub temu da o tem razmišljate ne morete priti do odgovora. Moteča je tudi pripomba, ki jo navajate, kot: kaj boš sama hodila okoli…
Verjamem, da niste sigurni in njegov šaljiv odziv vam ni v tem vašem strahu nič v pomoč. Dejstvo je, da ste prestrašena. Sprašujem pa se ob tem, od kje vse ta strah prihaja – nekaj ga je seveda iz tega nepričakovanjega dogodka (verjetno ste se v spanju ob nenadnem udarcu precej ustaršila), koliko ga pa je že zelo starega in se je ob tem dogodku prebudil alarm, da gre za nasilje – ne želim vam reči, da nimate prav. Sigurno, če vi čutite, da nekaj ni uredi, ni uredu. In prav je, da pri fantu preverite, kaj je dejansko s tem. Ne dovolite si posmeha na vaš račun, saj je občutek strahu, ki ga povzroči prikrito nasilje potrebno vzeti zelo resno. Zato si dajte možnost, da do konca preverite tudi pri sebi, kaj vam ti alarmi sporočajo in kaj ta strah pomeni za vas.
Dobro je tudi preveriti, od kje ta močan odziv fanta ob domnevnem udarcu, da sami pa ne boste hodili okoli. V tem stavku ob udarcu je čutiti veliko strahu, ki ga verjetno čutite tudi vi.
Torej, ko vi sami o tem razmišljate in analizirate, strah in dvom ostajata, ali pa sta celo večja. Dajte ju nasloviti tam, od koder sta prišla – pri fantu. Ne pozabite pa na sebe.
Želim Vam vse dobro!

Melita Čerček, spec. ZDT Zakonski in družinski inštitut Novo mesto [email protected] tel.: 07 33 21 133

To tudi pravim. Zame ne obstaja razlog, da nekoga udaris. Ampak zal vsi ne mislijo tako, zato je tudi toliko nasilja. In zato sem vprasala, ali bi mogoce v njegovi glavi obstajal taksen razlog. Jaz bi se pogovorila z njim. Za zacetek brez obtozevanj.

************************************************************************************************** Your fifteen minutes are almost up. Mine have lasted a lifetime. (Denny Crane)

mene olj zanima kje pa je bil on sam celo noč, ko si ti spala?

********************************************* We all know that cats rule the world!

Draga Lalalina

Ponavadi je prvi občutek vedno pravilen. Spomni se, kaj si najprej
pomislila, ko te je udaril. Če je bila prva misel, da te je namerno udaril,potem te najbrž je.

Sicer je težko dati mnenje, ker tvojega partnerja ne poznam. Jaz vem, da za svojega ne bi nikdar pomislila, da me je udaril, ker vem, da to ne bi storil, ne v spanju in ne buden.

Če pa tvoj fant med spanjem nezavedno mlati naokoli, bi bilo od njega za pričakovati najmanj to, da bi te prej opozoril, kaj se mu dogaja. Namreč mahniti med spanjem dekle, ki jo imaš rad je zelo nerodna zadeva, ki jo po mojem mnenju zlepa ne pozabiš.

Lep pozdrav

prva misel? auuuu in pricakovanje da bo obzaloval, me potolazil. dobila sem le “o, sori”.

ko sem mu naslednji dan to povedala, se vedno ni izkazal socutja in obzalovanja. prej hinavsko in potuhnjeno posmehovanje.

najin odnos je bil v zadnjem casu v krizi, on pa se je odlocil temu ubezati in odsel raje se malo na dopust. zadje dva dni ne duha ne sluha o njem.

mislim, da nima vec smisla ugotavljati ali je bil udarec storjen zavestno ali ne, ker midva v vsakem primeru nimava prihodnosti.

lp

ne res je nima zal… …

Zato, ker se res cudno obnasa in sam nekje tava…

Res je lepo izrabil kao v apnju pa je slo zares. Pošli mi sms naj se ne mudi, da je konec.

********************************************* We all know that cats rule the world!

Naredi križ čez njega ! Briga te kje luta, kaj bi se ti še javljal ali zakaj to sploh preverjaš ? Zadihaj sveži zrak in živi dalje !!!

Cec,

jaz pa imam eno vprašanje zate – že nekaj časa prebiram forum in so mi tvoji odgovori zelo všeč – odgovarjaš malo iz znanja, pa malo iz življenja.

Si nam pripravljen zaupati svojo starost, sicer predvidevam da si moški – no torej kaj si in pa če je še kaj takega o tebi kar bi bil pripravljen povedati. Čisto tako – zanima me.

No jaz se predstavljam vedno pod drugim nickom, tako da me ni za prepoznati – razen morda po vsebini odgovorov.

Pozdrav, Pija

Ma, nič posebnega – en navaden pobič, malo čez 40 let… Registriraj se, pa izveš morda kaj več :))

Brez zamere Cec,

res mi zanimivo odgovarjaš in redno spremljaš dogajanje na forumu.
Iz tvojih odgovorov se čuti življenjska izkušnja in po mojem mnenju bi znal bit tudi dober terapevt – takšnih na strani moških primanjkuje – lahko bi ljudem veliko dal, tako da jaz bi na tvojem mestu kar napravila kakšno šolo v tej smeri, v kolikor je še nimaš – nikoli ni prepozno.

Vse dobro,

Pija

Eni so profiji, pa čeprov moški :))

Ojla!

Vsekakor sem prepricana, da te je udaril namerno, ce pa te ze ni mislil zares, je o tem sigurno razmisljal. In verjemi, se bo prislo do takih situacij.
Vem, kako bolec je lahko odhod, a dje ko bos z njim, tezje bo oditi.

Imej rada sama sebe in ne pusti, da bi nekdo tako delal s tabo. Caka te boljsi!

New Report

Close