Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Razprave o popotniških destinacijah, mnenja glede izbora lokacij za počitnice in ideje za popolni dopust.

Potovanja.Over.Net

Potovanja.Over.Net

Kam v Črno goro

Default avatar

Optimum

Živ

Dve družini nameravamo oditi v Črno goro. Ali mi morda lahko kdo posreduje praktične informacije oz. preverjene linke ali priporočila o ugodni in solidni App namestitvi ne predaleč od obale (do cca 300 m, obvezen lasten parking). Če je možnost izven Budve.

Iščemo dva App (3 in 4 os) ali lahko tudi manjšo hišo oz eno etažo.

Ali je morda že kdo bil v Rafailovičih/Bečiči ( Vila Lola)?

Hvala za namige.
Default avatar

vanja12

Pogelj na googlu Ada Bojana. Sicer ne vem, če se boste peljali tako daleč. Majhen otoček ob izlitju reke Bojane v morje. Apartma mora obvezno biti Pentagon (takorekoč na plaži). Je pa daleč. To je dejasko albanska meja s Črno goro. Mir, pesek, pesek, pesek..... Bile so moje sanjske počitnice.
Default avatar

tomaž

Res je božansko, vendar morate vedet, da je naturistično naselje.
Default avatar

optimum

Hvala. Ada B.je očitno res lepa, vendar za naturizem zaenkrat še nismo- hvala za opozorilo.

Ali mi morda lahko kdo svetuje preverjene in cenovno ugodne App, kjerkoli v ČG ?

Hvala
Default avatar

Ejga

Optimum, zakaj pa ne naturizem...
Default avatar

fen****

Optimum, žiw!!!

Zelo vam svetujem hotel Panorama, v Bečičih, tam zraven so pa tudi app.Mi smo bili že dvakrat , ta hotel je tako čist, kot naša Soča, lastna plaža, zelo prijazni...poglejte na internet pa direktno kličite v recepcijo pa jih vprašajte za app, če hočete ravno app.Za ta hotel dam roko v ogenj, da boste zadovoljni.Vsa ponudba je na nivoju, leta 2001 še ni imel klime, sedaj jo ima.Takrat smo bili edini slovenci , ki smo prišli z avtom....ja takrat so bile še nemške marke, pa bilo je zastonj.......no sedaj je pa še vedno ceneje kot pa na Hrvaškem.
lep dopust pa srečno.
Default avatar

Ejga

...hvala, vendar 1270 - 1420 € za 2 tedna / osebo, lepo prosim ?!!
Default avatar

optimum

Fen

Hvala, zadeva je res Ok, morda so pa cenovno resnično preveč "poskočili".

Hotel Panorama je namreč prevzel ruski kapital in se je v 2006 preimenoval v "Hotel THE QUEEN OF MONTENEGRO ****". Tako, da je cena res 720 € na osebo za teden dni pa še otroci imajo samo nekaj malega popusta.

Še naprej iščem preverjeno zasebno ponudbo App, sporočite prosim preverjene predloge.

Hvala !!
Default avatar

Davor

zdravo, ali je bil kdo že v Sutomorju v app. Jovanovič, prosim za mnenje (kakšna plaža itd...), Hvala
Default avatar

jadralko

Pozdravljeni!

Kdor namerava še letos v ČG mu svetujem, da si prebere članek o turizmu v ČG, objavljen v Nedelu 29.7.2007., da ne bo kasneje preveč razočaran.

LP,
Grega
Default avatar

B *

[quote jadralko]Pozdravljeni!

Kdor namerava še letos v ČG mu svetujem, da si prebere članek o turizmu v ČG, objavljen v Nedelu 29.7.2007., da ne bo kasneje preveč razočaran.

LP,
Grega[/quote]

kaj piše v tem članku?
mi smo letos že bili v ČG - kampirali v gorskem kotorju ... ČG smo si res predstavljali drugače, bili smo veseli, da se nismo znašli v gužvi na obali.

sicer nam je bila pa ČG všeč, veliko smo prevozili, videli in doživeli ... na počitnice (hotel/app + plaža) pa ne bi šla tja ...
Default avatar

jadralko

Piše, da imajo redna pomanjkanja elektrike, ni dovolj vode, prenatrpane ceste, da o nurejeni kanalizaciji in odvozu smeti ne govorim. Skratka, naravne lepote super, infrastruktura pa še zdaleč ni dovolj učinkovita za takšno maso turistov.

Cao
Grega
Default avatar

B *

[quote jadralko]Piše, da imajo redna pomanjkanja elektrike, ni dovolj vode, prenatrpane ceste, da o nurejeni kanalizaciji in odvozu smeti ne govorim. Skratka, naravne lepote super, infrastruktura pa še zdaleč ni dovolj učinkovita za takšno maso turistov.

Cao
Grega[/quote]

brez vode smo bili samo prvi dan nekaj ur, potem pa 10 dni brez problema ... vse ostalo je štimalo.

kot sem rekla, morski dopust za ljud, ki si želijo mir je v ČG težko najti, je pa obala dolga, apartmaji in hoteli pa povsod, tako da se sigurno najde za vsakega nekaj ... mir predvsem v kotorskem zalivu. Mi smo kampirali v AC Naluka v Morinju v Kotorskem zalivu (priporočam!!) in tam je res za dušo spočit, mir in idila ... občutek kot da si v gorah, pa vseeno na morju.
Kdor pa obožuje gužvo, žur, peščene plaže in marele ... pa je ČG obala res raj :)

ceste so zabasane po 18h, ko se ljudje množično vračajo iz plaž, sicer pa so normalno prevozne.

notranjost mora biti noro, mi smo sier šli samo do Cetinj preko Kotorja, se ustavili nad Njegoši (vas) in uživali v miru in samoti ČG ...
Okolica Ulcinja pa so večinoma Albanci, ki ne znajo ali nočejo razumeti srbsko in je kar rahel problem s komunikacijo ... gužva pa itak tudi tam ...
Default avatar

sutomore

Je prijetno, mislim,da je o.k. app. ne poznam...!? Plaž je dovolj-levo in desno. lp
Default avatar

family

Ali je v Črni gori res taka kriza kot pravijo v članku in ali je res nepopisna gneča?
Default avatar

Nataša b

Je morda bil že kdo v h. Splendid v Bečičih? Baje je ful dober,je pa tudi cena visoka. Vendar sem pripravljena dati več denarja.
Default avatar

Grega D

Hotel Splendid je trenutno najboljši hotel na ČG obali, pa mogoče tudi širše. kot rečejo tam - to je "vrh"! sem bil tam, in je res top, kot DUbaj ali Las Vegas.

Pa ne nasedat raznim Nedelom in podobnim flancam, dol je vse OK! Ziher lepše in bolj urejeno kot v Portorožu, ljudje pa bistveno prijaznejši kot na Hrvaškem.
Default avatar

Nataša b

Grega D, a si bil nastanjen v tem hotelu? Si šel z svojim avtom ali letalom in preko katere agencije?
Mi smo že kar odločeni, da gremo naslednje leto dol,samo smo še v dilemi, ali iti z avtom ali letalom.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net